Tusk: wprowadzimy stan wyjątkowy*

 

 
 
Wprowadzimy stan wyjątkowy, a do dymisji się nie podam. Tak można wnioskować ze słów Tuska, w przemówieniu do narodu, w którym stwierdził: - "To jest zamach stanu."
 
Mistrz Odwracania Kota Ogonem, Mistrz robienia wody z mózgu lemingom ostrzega: "Kaczyński, pomyśl z kim się zadajesz. Czy chcesz razem z nimi iść?". Czy to nie groźba karalna?
 
Poza tym pełen spokój i relaks. Klasyczna narracja – Polacy nic się nie stało!
 
 
Taki jest Donald Tusk, najwspanialszy premier w historii Polski, na trwałe przyklejony do fotela klejem Super Glue Extra Strong.
On nie wie co to honor, co to wstyd.
O swoim ministrze Sienkiewiczu i prezesie NBP Belce, kupczącymi państwem przy wódce, mówi, że on konsekwencji wyciągać nie będzie.
Bo Belki nie sięga (faktycznie – Tusk to kurdupel), a Sienkiewicz jest mu potrzebny do zbadania m.in. sprawy Sienkiewicza. A że tak wulgarnie mówią? " To twardziele. Ten typ tak ma" – stwierdził premier.
 
Reszta konferencji, to klasyczne dla Tuska niedopowiedzenia, wodolejstwo, mataczenie i kpina z rozumu.
Najważniejsze oczywiście, scenariusz, który od rana nawijają na uszy eksperci, prokurator Seremet, Gówniana, Tusk Vision Network, to, kto odważył się podsłuchiwać rząd. "To największe przestępstwo w III Rzeczypospolitej! " – stwierdził oburzony premier. Jak tak można?! Kto się odważył?! ABW już węszy i przeszukuje meliny znanych i podejrzanych podsłuchiwaczy.
 
Biedny Tusk. Nie dociera do niego, że wróg ferajny dobrze się przygotował. Gadka – szmatka długo nie wytrzyma bombardowania.
Podsłuchów jest na setki godzin. Za tydzień na warsztat ma być wzięta Bieńkowska i Wojtunik. A później następni – cała ferajna. Może nawet sam pan premier?
 
A my, pospolity motłoch, czy jak to poetycznie określił Sienkiewicz, czy Belka, "żywioł", kompletnie, nic, a nic się nie liczymy.
W tym "demokratycznym" państwie rządzi się z sali VIPów w restauracji "SOWA i Przyjaciele", od dzisiaj bardziej znanej, jako Sala Nagrań.
 
Po cholerę mamy konstytucję?! Po cholerę różne trybunały?!
Wybrany mały krętacz, podwórkowy Napoleon, dokładnie przez 7% głosujących Polaków, choćby się waliło i paliło, nie daje się odkleić od koryta.
 
Mechanizmy demokracji?         - ch..., dupa i kamieni kupa
Uczciwość?```                         - ch..., dupa i kamieni kupa
Praworządność?                      - ch..., dupa i kamieni kupa
Etyka?                                    - ch..., dupa i kamieni kupa [**]
 
Kpina z państwa i narodu!
Jak długo jeszcze?!
 
 
[*]  To nie cytat – to wnioski z przemówienia Tuska
[**] Cyt. Min. Sienkiewicz
 
 
.................................
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

16-06-2014 [20:40] - Jan Własnowolny | Link:

Sorry, taki mamy klimat

*****

https://www.youtube.com/watch?...

***

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-06-2014 [11:29] - jazgdyni | Link:

Kurcze, w ostrym rocku Pan gustuje.
Ale... rzeczywiście - taki mamy klimat.

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

16-06-2014 [21:02] - Jan Własnowolny | Link:

Sorry taki mamy klimat

*****

http://www.sadistic.pl/peja-do...

***

Obrazek użytkownika zezik

16-06-2014 [22:01] - zezik | Link:

Nyślę że do wielu Polaków właśnie zaczyna docierać prawda że pozostaje już tylko "kryterium uliczne".

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-06-2014 [11:30] - jazgdyni | Link:

Miałem nadzieję, że uda się tego uniknąć
Teraz już nie mam .

Obrazek użytkownika ba.a

17-06-2014 [10:26] - ba.a | Link:

Tylko dlaczego decyzję o tym,że odejdzie czy nie odejdzie ma podejmować ten,który na zbity pysk powinien być wykopany przez naród. I to natychmiast. A ten odczłowieczony szachraj informuje nas o tym,jak to na stanowisku pozostaje i będzie się zajmował sprawą i jej wyjaśnianiem.
Rozum spłynął wam na plecy Rodacy?

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-06-2014 [11:32] - jazgdyni | Link:

Hej ba.a!

Jacy wy Rodacy? A Ty co?!
Chcesz nas wysyłac na barykady?
Chodź z nami !!!