Rady dla premiera

1. Wotum zaufania. 
Plus: neutralizacja kolejnych nagrań. Potwierdzenie legitymacji głosami PO, PSL i RuPa. W wypadku przegranej czekanie na apele: Donaldzie ratuj ojczyznę
Minus: wróg może być jednak przygotowany i trzymać niespodzianki. lemingi usłyszą że jednak było coś złego

2. Przeczekanie: Bartek mógł przekroczyć kompetencje. Powołujemy wewnętrzną komisję do zbadania. Do czasu zakończenia prac wstrzymujemy się od komentarza.
Minus: Podobnie zrobił L. Miller przy Rywinie. Pozwala to przeciwnikowi okrzepnąć. Lemingi usłyszą, że jednak może być coś złego.
Plus: do wakacji 2 tygodnie.

3. Winien jest PiS. Trybunał Stanu dla Ziobry i Kaczyńskiego.
Minus: nie wiadomo jak z głosowaniem. Jednak można tylko wszcząć, a po wakacjach będą inne problemy.
Plus: Orgazmy w agorze

4. Nic się nie stało. Polacy nic się nie stało: mieliśmy do czynienia z rozmową dwóch zatroskanych polityków. Jeśli ktoś jest bez grzechu niech pierwszy rzuci w nich kamieniem. Będzie to cios w państwo polskie. (Tutaj pomysł na okładkę dla Tomka Podliza: dumnie stojący przywiązani taśmami do słupów Sienkiewicz z Belką a naprzeciw pisowskie hordy z wykrzywionymi twarzami miotające kamienie obelg)
Minus: arogancja premiera, spadki w sondażach
Plus: do wakacji 2 tygodnie.

Jeśli chodzi o dymisję Sienkiewicza, to zależnie od sondaży. 
może być jeszcze wołanie o okrągły stół dla Polski, ale to chyba zakończyłoby się zbiorową salwą śmiechu.
i jeszcze jeden minus na wszystkie warianty przeczekania: znowu trzeba będzie wysłać Bartka do Marka po dodatkową kaskę na opłacenie reklam.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-06-2014 [08:19] - NASZ_HENRY | Link:

W oPOwiadaniu bajek to Donald jest lepszy ;-)