PO jest fajna

Podoba mi się sposób w jaki chłopaki z PO wycyckały czerwonych khmerów z GW i okolic. Chodzi oczywiście o głosowanie w sprawie immunitetu Kamińskiego. Najpierw, swoim zwyczajem nie zrobili nic. Tusk i ważniejsi typu Palikot, Rozenek inni schowali się za nieobecnością, reszcie niby kazano głosować przeciw Kamińskiemu ale nie ogłoszono dyscypliny.
No i stało się.
A hunwejbini z Czerskiej zawyli głosem strasznym.
I zawyła Platforma. Donald się wściekł i przeklinał, Graś krzyczał o honorze, przewodniczący Grupiński zażądał od siebie najsroższych kar dla winnych. Winni się pokajali: ja nie wiedziałem co robię! Nie wiedziałem nad czym głosuję! To szarlatan Kamiński ich uwiódł! Wina agenta Tomka! Jaki ten Kamiński groźny i straszny! I głupi, jak agent Tomek!
Natychmiast zwołano nadzwyczajne zebranie klubu.
A wieczorem, gdy wycie khmerów i hunwejbinów ucichło i zaczęli się oni nakręcać strasznymi czynami strasznego Bogusia, czy staszenego Froga w BMW, tudzież zbrodniami prof. Chazana co to nie chce wypisać recepty na pigułki czy skierowania na badania. Wieczorem tedy, cichcem, ci sami chłopcy z PO powiedzieli, że żadnych kar nie będzie, tzn. będą ale potem i znacznie cięższe, ponieważ winni są wszyscy.

I tak sam sposób jak wycyckali chłopaków z Czerskiej, chłopaki z PO cycykają (razem z czerskimi) społeczeństwo polskie już ponad 7 lat.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

12-06-2014 [23:40] - xena2012 | Link:

głowia sie wszyscy,no bo jak tu wytłumaczyć ten niespodziewany i straszny wynik glosowania ? Niech już Grupiński nie męczy swojego biednego pustego łebka pytaniami,niech ,,niesłusznie''głosujący posłowie PO przestaną trząść się ze strachu jak baranie ogony.Wytłumaczenie jest proste-Kamiński zahipnotyzował salę.

Obrazek użytkownika emilian58

13-06-2014 [03:03] - emilian58 | Link:

A ja bym powiedział nawet że sterroryzował wręcz tym czosnkiem poupychanym po kieszeniach.Bo osikowy kołek musiał przed wrotami do tej POnurej sali zostawić.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

13-06-2014 [09:25] - NASZ_HENRY | Link:

Tusk Milera wspiera,
Jak jasna cholera ;-)