Czy Tomasz Nałęcz, doradca Prezydenta RP jet komunistą?

Końcówka programu J. Pospieszalskiego, doradca Prezydenta RP i jego nieoficjalny rzecznik prasowy broni swojego postawy swojego pryncypała podczas pogrzebu W. Jaruzelskiego. Powołuje się na ciepły ton listu bpa Głodzia, dziękujący Jaruzelskiemu. Wtrąca się A. Macierewicz:
- Lubię jak komuniści zasłaniają się kapłanami katolickimi, jest to operacja, którą często robicie
Na to Nałęcz:
- Ja się nie zasłaniam kapłanami, tylko słyszałem te słowa na pogrzebie

25 lat ponoć minęło od upadku komunizmu w Polsce, a doradca prezydenta Tomasz Nałęcz, jak to sam przyznaje, nadal identyfikuje się z komunizmem.
Przy okazji dowiedzieliśmy się od Nałęcza innej ciekawej rzeczy. Otóż uroczystości w katedrze polowej nie były częścią pogrzebu Wojciecha Jaruzelskiego. Była to tylko msza w intencji zmarłego. Wyjaśniałoby to brak urny z prochami podczas mszy.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zofia

06-06-2014 [07:51] - Zofia | Link:

Oglądając ten program , zastanawiałam się z czego wynikało nienaturalne zachowanie Nałęcza - z buty i chamstwa,czy ze strachu przed obnażeniem kim jest.

Obrazek użytkownika PS

06-06-2014 [11:01] - PS | Link:

Dzięki za rzetelną relację. Próbuję obejrzeć na http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/jan-pospieszalski-blizej/wideo/05062014-2230/15219540, ale strasznie muli. Czyżby duża klikalność? :)