Czerwony sabat na Powązkach

Zamiast czarnej mszy odbyła się msza czerwona .Członkowie kościoła ludowego próbują nam wmówić że się pojednał i takie tam dyrdymały o ciszy nad trumną . Otóż purpuraci naginają wiarę do swoich potrzeb  czerpiąc zyski ze współpracy z najeźdźcami .Na komunistów została nałożona ekskomunika i jak do tej pory nic nie wiem o jej odwołaniu a w związku z tym nie można ich spowiadać . Po drugie elementem niezbędnym dobrej spowiedzi jest naprawienie krzywd i publiczne w tym przypadku wyznanie grzechów z prośbą o wybaczenie . Nic takiego nie padło , jaruzel nie poprosił o wybaczenie. Dlatego nie wnikając czy się faktycznie pojednał z Bogiem czy  też nie, nie  dopełnił warunków dobrej spowiedzi . Ten człowiek był , jest i pozostanie sowieckim pachołkiem mającym polską krew na rękach . Najzabawniejsza była obserwacja członków czerwonej sekty próbującej naśladować zachowanie katolików . Nie wiedzieli kiedy uklęknąć  i mamrotali przy modlitwach . Najbardziej niepokoi mnie jednak  to że przedstawiciele kościoła katolickiego brali udział w tym czerwonym sabacie .Pozytywnym akcentem było ujawnienie się czerwonej bandy wraz ze swoimi resortowymi dziećmi .Wiemy już ilu ich jeszcze jest i kto będzie ich próbował zastąpić . Morderców chować będą z honorami …………….. jak słusznie przewidział Jacek  Kaczmarski  w pieśni „ Wróżba”
Czerwona rodzinka

Szatan Urban wydział propagandy

Szatan czerwony miler i szatani  z PZPR a jak pisał sowiecki ambasador “ to łajdak jakich mało , do dalszych spraw polecam z czystym sercem go”

Szatan krwawy Czesiek, tego jeszcze możemy osądzić na ziemi

Przedstawiciele kościoła ludowego socjalistycznej ojczyzny

Szatan Michnik vel szechter wydział  propagandy
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-06-2014 [15:15] - NASZ_HENRY | Link:

Palenie zwłok w celu niszczenia DNA to nie jest tradycja w Kościele Katolickim ;-)

Obrazek użytkownika kat

01-06-2014 [16:39] - kat | Link:

Nasz Henry
to celowe działanie ....pozdrówka

Obrazek użytkownika Secesh

01-06-2014 [19:03] - Secesh | Link:

Jest jescze córka.

Obrazek użytkownika ir_onia

01-06-2014 [19:23] - ir_onia | Link:

Hierarchowie kościelni plują w twarz ofiarom grudnia, ofiarom stanu wojennego i nam chodzącym do kościoła!Pokazali prawdziwe oblicze i to, gdzie mają ofiary grudnia, stanu wojennego i nas.Zawsze wiedziałam, że czerwoni najlepiej dogadują sie z klerem na poziomie gmin, powiatów,oglądałam to na własne oczy, ale teraz zobaczyła cała Polska, jak z czerwonymi im po drodze.

PS.Wczoraj cenzura mi zatrzymała
Twój komentarz:
"Jasne!Wszystkie komuchy sie teraz nad grobem nawrócą.Nikt im nie broni!Niech jeszcze tylko oddadzą to, na czym się uwłaszczyli i już zdażyli na dzieci i wnuków przepisać.Żyją, jak pączki w maśle, za wysokie emerytury, leczą się w najlepszych szpitalach i chwalą IIIRP, która pozwoliła im wylądować na cztery łapy i żyć dostatnio.Im, ich dzieciom i wnukom, bo teraz ich wnuki obejmują dyrektorskie stołki i inne intratne posady państwowe.A biskup dobrodziej łaskawy, bo nie za swoje!"

dotyczący artykułu Kard. Nycz mówi o pogrzebie gen. Jaruzelskiego
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.
Administracja Forum

Obrazek użytkownika kat

01-06-2014 [20:59] - kat | Link:

Ir_onia
nic dodac nic ująć ...w 10 .....pozdrówka

Obrazek użytkownika ir_onia

01-06-2014 [21:18] - ir_onia | Link:

Serdecznie pozdrawiam Kacie i gratuluję bloga.Pozwolę sobie tu czasem coś kliknąć, bo często Cię czytam i zgadzam z tym , co piszesz.Jak zawsze zresztą!A wracając do sprawy zrobienia z nas idiotów przez hierarchów, to ciśnienie podniosło mi się już we wtorek, gdy bedąc w Krakowie Łagiewnikach na Mszy Św. ksiądz kazał mi sie modlić za generała.Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że generał nam się nawrócił i że z butami do nieba pójdzie

Obrazek użytkownika kat

01-06-2014 [21:30] - kat | Link:

Ir_onia
miło Cie czytać wspominam nasze boje na onecie.....pozdrówka

Obrazek użytkownika ir_onia

02-06-2014 [13:55] - ir_onia | Link:

Dziękuję Kacie...

Obrazek użytkownika W.J.

01-06-2014 [22:50] - W.J. | Link:

Wojciech pojednał się z Bogiem. Urny w kościele nie było. Odprowadzenie do grobu bez księdza. To jakaś nowa tradycja. A może Wojciech nie pojednał się z Bogiem?

Obrazek użytkownika kat

02-06-2014 [22:55] - kat | Link:

WJ
też mam takie wrażenie że legendują czerwonego wojtka na katolika....pozdrówka

Obrazek użytkownika bolesław

01-06-2014 [23:00] - bolesław | Link:

Witaj Kacie!

Piszesz: "......elementem niezbędnym dobrej spowiedzi jest naprawienie krzywd i publiczne w tym przypadku wyznanie grzechów z prośbą o wybaczenie ....."
Zgadza się, ja cytuję za modlitewnikiem "Droga do Nieba", wyd.1985:
"....Ojcze, żałuję za wszystko zło, które popełniłem i dobro, które zaniedbałem. Szczerze będę się starał zadośćuczynić za moje grzechy i poprawić moje postępowanie..... pragnę wynagrodzić wszelką szkodę, którą wyrządziłem.....".
Wyraźnie jest napisane: pragnę wynagrodzić wszelką szkodę.... Ten warunek nie został spełniony. W/g mnie minimum spełnienia warunku była by skrucha i słowo "PRZEPRASZAM wszystkich, których skrzywdziłem."
A tego nie było. A gdyby było to należało (nie było by to zerwanie tajemnicy spowiedzi)podać do publicznej wiadomości aby pokrzywdzeni, których są tysiące wiedzieli, że zbrodniarz na łożu śmierci wyraził skruchę i przeprosił.
Dziękując za tekst serdecznie Pana pozdrawiam,
bolesław.
ps. może się mylę, ale w kościele nie było prochów "generała" a na cmentarzu nie było księdza. Dziwny kościelny pogrzeb.
Farsa i hucpa.

Obrazek użytkownika kat

02-06-2014 [22:56] - kat | Link:

Bolesławie
pisz mi po imieniu , narazie blogowym...hahahahahaha ....tak legendują czerwoną zarazę ....pozdrówka

Obrazek użytkownika Janko Walski

01-06-2014 [23:35] - Janko Walski | Link:

Sfotografować i do Berezy. Albo lepiej na niedźwiedzie. Ich ojczyzna jest im chyba coś winna.

Obrazek użytkownika kat

02-06-2014 [22:58] - kat | Link:

Janko Walski
Bereza jak najbardziej ....niech maja chłopcy wspomnienia....hahahahaha...pozdrówka

Obrazek użytkownika emilian58

01-06-2014 [23:58] - emilian58 | Link:

Że się POujawniali?I bez tego WIEMY co jest pięć.Że ścierwa to też wiemy i ja to rozumiem ale że ich TAM było więcej niż na niejednej NASZEJ (już teraz) "demonstracji" to ja tego nie rozumiem!Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

02-06-2014 [22:57] - kat | Link:

Emilianie
słuszna uwaga ....pozdrówka

Obrazek użytkownika marco.kon

02-06-2014 [05:55] - marco.kon | Link:

Ja na tą chucpę patrzę trochę inaczej, z pozycji religii katolickiej, która zdaje się być niezwyciężona. Nawet najwięksi komuniści i szubrawcy w obliczu śmierci zwracają się do Boga. To co zrobił Jaruzelski, przyjmując sakramenty w obrządku katolickim było wielkim ciosem w antyklerykalizm i bardzo bolesnym ciosem w "onych". Kim są "oni" ?

Obrazek użytkownika kat

02-06-2014 [22:59] - kat | Link:

Marco
a ja mam wrażenie że legendują spawacza że niby taki dobry chrześcijanin i że się wyspowiadał. Ludziskom ma byc go żal ....pozdrówka