Wszystkich nas nie zamkniecie

Wrocław, 4 czerwca 2014 roku , Plac Dominikański , godzina 19.00 ,  25 lat później .Po dwudziestu pięciu latach komuna ściga ludzi za prawdę o komunistycznych zbrodniach i komunistycznych zbrodniarzach . Tym , którzy myśleli że komuna upadła śpieszę donieść , że owszem upadła ale na cztery łapy . Młodzi ludzie z Wrocławia protestujący przeciwko promowaniu komunistycznych symboli i ludzi a takim jest Bauman zostali skazani wyrokami przez sędziego , którego uważam za….. ( stek wulgarnych wyzwisk) i sowiecką panią lekkich obyczajów . Po 25 latach jesteśmy w punkcie wyjścia w sprawach lustracji , wyrzucenia na zbity pysk komuchów i likwidacji symboli komunistycznych . Nie chce mi się nawet pisać o tym megaprzekręcie komuchów podczas okrągłego stołu i o zdrajcach z konstruktywnej Solidarności . Ważne jest byśmy stanęli w obronie tych młodych ludzi , ważne żeby poczuli naszą solidarność z nimi . Bo to ONI będą zmieniać Polskę i ją budować . Jak aresztowali Piotra „ Starucha” zostałem legionistą . Teraz jestem ze Śląskiem Wrocław . Pamiętam ich patriotyczne oprawy  , które oglądałem z radującym się sercem . Ważne jest by się nie dać zastraszyć komunie . Zwycięstwo będzie nasze bo Polska to nasz kraj i najwyższy czas pogonić wszelkiej maści łobuzów i złodziei a najważniejszym jest rozliczenie tych spod czerwonej gwiazdy którzy wjechali na czołgach w 1939 i zapomnieli wyjechać . Mają ty swoich agentów i trzymają media w swoich rękach ogłupiając naszych rodaków . Czas by na ulicy wywalczyć naszą Polskę . I żebyśmy tam byli wszyscy którym na Polsce zależy . Gorąco namawiam  na przyjazd do  Wrocławia 4 czerwca , pokażemy komuchom co myślimy o ich zdradzieckim okrągłym stoliczku i o skazaniu na więzienie tych co mówią prawdę o zbrodniarzach komunistycznych . 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO i do zobaczenia we Wrocku.
https://pl-pl.facebook.com/eve... 

MINUS JEDEN..... odliczam do zera

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jagna

31-05-2014 [17:57] - jagna | Link:

Kacie, niezmiennie podziwiam Twoje zaangażowanie, ekspresję, wściekłość na panoszące się dziadostwo.
I to, że nie przebierasz w słowach, bo ważyć słowa coraz trudniej.
"Upadek komuny na 4 łapy" cudny! Tzn nie sensu stricte, jako hasło:) Będę je udostępniać wszędzie niebawem.
Serdecznie Cię pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

31-05-2014 [19:03] - kat | Link:

Jagna
kłaniam się nisko ....pozdrówka

Obrazek użytkownika Basia

31-05-2014 [18:19] - Basia | Link:

Ach Kacie kochany! "Komuna upadła na 4 łapy"- bezcenne!

Obrazek użytkownika kat

31-05-2014 [19:04] - kat | Link:

Basiu
pozdrówka i 3MAJ SIĘ CIEPŁO

Obrazek użytkownika zz top

31-05-2014 [19:24] - zz top | Link:

Kacie,na zielonej wyspie,wszystko jest możliwe.:)

http://ewastankiewicz.files.wo...

Obrazek użytkownika kat

31-05-2014 [20:56] - kat | Link:

ZZ top
dobre..... pozdrówka

Obrazek użytkownika marco.kon

01-06-2014 [08:23] - marco.kon | Link:

Drogi Kacie. Rozumiem że z powodu >poprawności< politycznej używasz słowa >komuch< i >bolszewik< wiedząc doskonale jaka nacja wprowadzała bolszewizm w Rosji a obecnie w Europie tworząc totalitarne państwo pod nazwą Unia Europejska.

Obrazek użytkownika kat

01-06-2014 [15:09] - kat | Link:

Drogi Marco rozumiem ze masz na mysli żydokomune ale tu juz nawet nie chodzi o pochodzenie a raczej o to czy to szatan czy czlowiek.....pozdrowka

Obrazek użytkownika emilian58

02-06-2014 [02:14] - emilian58 | Link:

Jest w tym jakaś nadzieja przewrotna nieco.No bo skoro niemce (pewnie i ci z góry Synaj też) w wieźli do Rosji jednego bydlaka (lenin) z niewielką świtą ale z dużą forsą ( ale nie ogromną) i ten bydlak tę Rosję rozwalił to znaczy że i niemożliwe może być MOŻLIWE!Pozdrawiam.