Profanacja zwłok gen. Bronisława Kwiatkowskiego

Fakt ujawnia: osiem ciał w trumnie generała!
Ringier Axel Springer w dzienniku Fakt

"Byłyśmy świadkami profanacji ciała mojego męża... (...) W trumnie męża były mniejsze i większe fragmenty innych ciał: części głów, dodatkowe kończyny z biodrami i miednicą, dodatkowa ręka..."
Krystyna Kwiatkowska żona generała

2 głowy, 3 nogi, 4 miednice jeszcze jakoś próbowali lekceważyć i zbywać Szczątków 8 ciał w jednej trumnie obronić się nie da Podwinęli ogony
Żorż Ponimirski‏ @vonbreslauer  (twitter)

Czy w państwie rządzonym przez ludzi FSB badanie katastrofy samolotu przewożącego generałów NATO, w tym jednego typowanego do funkcji dowódczych w sojuszu mogła zostać oddana w ręce przypadkowych lokalnych urzędników? W chwili gdy na czele komisji śledczej staje sam premier Władimir Putin? Wolne żarty. Jak przekonują b. oficerowie wywiadu PL w sekcji polskiej rosyjskich służb specjalnych nie siedzą głupcy, lecz ludzie inteligentni, doskonale znający polską wrażliwość i obyczaje. Z pewnością wiedzieli oni, że u katolików w ogóle, a w PL szczególnie zwłoki otaczane są pewnym kultem. Wiążą się z nimi różne tabu.

Trudno nie odczytywać tak oczywistej profanacji ciała gen. Kwiatkowskiego - szefa polskiej armii jako wyraźnego, świadomego sygnału, znanego wszystkim armiom świata już od starożytności.Przypomnijmy, że Mongołowie - wzór rosyjskiej wojskowości - traktowali swoje ofiary z niebywałym okrucieństwem:  

Po zdobyciu Pesztu:

"Tatarzy rozbiegli się po miastach, wsiach i osadach i mordowali (ludzi przyp. autora) obojga płci, wszelkiego stanu i wieku. (...) Podpalają też ograbione miasto Peszt. I gdy niektórzy mieszczanie i inni ludzie, którzy w ucieczce tam się zatrzymali, w liczbie dziesięciu tysięcy schronili się w klasztorze dominikanów i obwarowawszy się tam, uważali, że są bezpieczni, dzicz tatarska zaczyna oblegać klasztor, łatwo go zdobywa i całe te dziesięć tysięcy ludzi obojga płci wtrąca w płomienie i wytraca. Kiedy wreszcie wiele tysięcy Węgrów i ich kobiet sprowadzono do obozu tatarskiego, kobiety tatarskie do wszystkich kobiet węgierskich, które wydawały się piękne i urodziwe, odniosły się z najsroższym okrucieństwem i albo je zabijały, albo dla oszpecenia obcinały im nos, wargi i uszy, z obawy aby mężczyźni ujęci ich urodą i pięknością, wzgardziwszy nimi samymi, nie przylgnęli do obcych. Ale i chłopcy tatarscy nauczeni i podpuszczeni przez matki srożyli się wobec wziętych do niewoli chłopców i młodzieńców węgierskich, bijąc ich raz po raz kijem po głowach aż do wypłynięcia mózgu. I ten chłopiec tatarski zdobywał większą pochwałę, który mocniej i jednym ciosem raził śmiertelnie chrześcijańskiego chłopca."

Trzy razy Tatarzy/Turcy zabili wodzów polskiej armii: Henryka Pobożnego, Władysława Warneńczyka i Stanisława Żółkiewskiego. Za każdym razem głowa była oddzielana od ciała i pokazywana wojskom,potem marynowana i przechowywana w słoju. Generał Kwiatkowski to kolejny, 4 bodaj wódz polskiej armii poległy na wschodzie. I tutaj z ciała po prostu zakpiono. Starym zwyczajem. Pytanie czy jego głowa, również starym zwyczajem, nie spoczywa w słoju na czyjejś półce.

Jak zareaguje na to polska armia? Nowa polska armia? Podwinie ogon, stuli uszy? 
Mam nadzieję, że przynajmniej na polskim podwórku w stosunku do lokalnych sług Rosji zostaną wyciągnięte konsekwencje. Ich tożsamość, przynajmniej tych najgłośniejszych, jest znana. Bo gdyby w PL robiono sekcje zwłok zaraz po katastrofie Rosjanie nie ważyliby się na tak oczywistą profanację zwłok generała Kwiatkowskiego. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

29-05-2017 [20:51] - Jabe | Link:

No właśnie. Tym można się zająć, bo to lokalne gagatki zawiniły. Zamiast tego odwraca się uwagę termobarycznymi pomysłami. Jaki jest stopień zaawansowania przygotowań do oskrażenia?

Obrazek użytkownika foros

29-05-2017 [21:44] - foros | Link:

to dwie różne kwestie.

Obrazek użytkownika Jabe

30-05-2017 [10:15] - Jabe | Link:

Chodzi o to, żeby króliczka gonić.

Obrazek użytkownika xena2012

29-05-2017 [22:56] - xena2012 | Link:

,,Jak zareaguje na to polska armia?Podwinie ogon,stuli uszy?''.....To chyba nie armia ma reagować.

Obrazek użytkownika foros

29-05-2017 [23:35] - foros | Link:

Powinno państwo, jednak WP jest chyba tym elementem państwa, który został najbardziej pokiereszowany jeśli nie gorzej

Obrazek użytkownika Domasuł

30-05-2017 [00:06] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Sieganie pamiecia do zdobycia Pesztu przez Tatarow jest bezsensowne i wręcz makabrycznie komiczne pamietajac o bestialstwach popełnianych choćby w trakcie 2 wojny swiatowej, tym bardziej ze wszelkie opisy pochodzace z czasów średniowiecza były zwykle przesadzone i ubarwiane.

W przypadku makabrycznych znalezisk w trumnach ze Smolenska wylania się tylko 1 wniosek: ze najbardziej zmasakrowane szczatki ludzkie, które znaleziono na miejscu katastrofy były zebrane w jakies jedno miejsce a potem po prostu zapełniano nimi trumny. Nikt nie miał zamiaru przejmować sie tym, do kogo dana czesc ciała należy.

"Jak zareaguje na to polska armia? Nowa polska armia? Podwinie ogon, stuli uszy?" - zadaje pytanie bloger. To ja pytam blogera: to jak ma zareagować polska armia?

Obrazek użytkownika foros

30-05-2017 [00:42] - foros | Link:

Poczekajmy na info czy odnajdzie się głowa gen. Kwiatkowskiego.
a bloger odpowiedział na zadane pytanie: przede wszystkim należy spróbować zrobić porządek na swoim podwórku, co mam nadzieję dzieje sie i co wielu przeszkadza.

Obrazek użytkownika Domasuł

30-05-2017 [01:30] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Dla mnie najbardziej skandaliczne w tej historii jest to, ze pozwolono w Polsce pochować te trumny, nie sprawdzając wcześniej ich zawartości. Mam pewna teze co do Tuska i jego ekipy, i wydaje mi się, ze polecenia po prostu szly z Moskwy, a Polacy nie angażowali się w nic, w co nie musieli, co było im na reke. Wiec generalnie Polacy woleli nie wiedzieć, jak doszło do katastrofy, co jest w trumnach itd. Z Moskwy przyszlo polecenie, w formie sugestii pewnie (no bo przecież nic Polakom nie można nakazywać czy zakazywać - oni sygnal odbiorą bez zbędnych przymuszen): "nie musicie się tym przejmować, my to bierzemy na siebie, nie ma potrzeby otwierania trumien, najlepiej będzie jak najszybciej pochować. PS: chyba istnieje miedzy nami zaufanie, prawda?". Jedyne co zostało do zrobienia Polakom to studzenie, lub tez umiejętne kontrolowanie, reakcji społecznych w samej Polsce. 

Obrazek użytkownika xena2012

30-05-2017 [11:20] - xena2012 | Link:

Przecież Rosjanie nic nie ryzykowali,skoro rzad polski dał im wolną rękę.Przewidzieli chyba nawet odbiór ich żenujacego śledztwa i słaby oddźwięk w społeczeństwie. ,a nawet wypowiedzi Polaków traktowanych jako autorytety. ,,Grzebanie w umarlakach''-tak wypowiada się noblista uważajacy się za mędrca i wizjonera. On chyba najchętniej by zwłoki zostawił w Smoleńsku pokrywając miejsce katastrofy wapnem.

Obrazek użytkownika Domasuł

30-05-2017 [16:12] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Ja nie tak to widze, ze polski rząd dal im wolna reke. Mysle, ze Tusk i jego ekipa byli autentycznie wystraszeni tym, co się stało. Putin powiedział Tuskowi, ze Rosjanie przejmują cale sledztwo, a Tusk żeby się tylko martwil swoim polskim podworkiem i Tusk się do tego zastosowal. Raz ze ze strachu, a dwa było mu to bardzo na reke - można powiedzieć, ze odetchnal z ulga, bo mysle, ze jadac do Smolenska kompletnie nie wiedział, czego się spodziewać po Rosjanach i jak w ogole patrzeć na tę katastrofe. Tusk być może nie wie, co się stało w Smolensku, a przynajmniej nie wie na pewno i nie zna szczegolow.

To nie oznacza, ze takich informacji nie ma nikt w Polsce. Mysle ze dobrze poinformowany jest Komorowski, który ma informacje od WSI.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-05-2017 [16:21] - Imć Waszeć | Link:

Też tak myślę. Jest to jednak konsekwencja tego, że Tusk od początku był czyimś słupem, pompowanym przez ubeckie media na wodza wszystkich POlaków. Słupom nie mówi się zwykle prawdy, tylko każe odegrać wyznaczoną rolę.

Obrazek użytkownika michnikuremek

30-05-2017 [10:54] - michnikuremek | Link:

Czy po odkryciu tego horroru nadal będą tacy, którzy widzą jedyną szansę Polski w słowiańskim sojuszu z Rosją?