Ilu nas będzie w godzinie walki?

Tym którzy chcą demokratycznymi metodami odzyskać Polskę , życzę powodzenia w tej utopijnej idei. Czeka nas brutalna rozprawa z tymi którzy zawłaszczyli naszą ojczyznę . To nie będzie napisanie tekstu albo okrzyk anty , to będzie majdan . Dlatego zadaję pytanie ilu nas wtedy będzie ? Czy trzeba nas dużo ? Nie! Młodzi byli zawsze nadzieją starszych, którym już kły wypadły na podjęcie tego trudu . Niestety , młodzi i aktywni wyjechali . W kim więc pokładam nadzieje ?Jak już pisałem wcześniej ja osobiście obstawiam chuliganów patriotów czyli kibiców  . To ludzie reprezentujący wszystkie środowiska od robotników do profesorów . To środowisko ludzi wspierających się nawzajem i gotowych do poświęceń . A czeka nas walka z tymi którzy zarządzają resortami siłowymi , sądami i prokuratorami . Oligarchami , właścicielami …. Z kapitałem który na razie dyktuje warunki . Przeciwko sobie mamy koterię niemiecką i rosyjską . Mamy potężnych przeciwników którymi jest Rosja , Niemcy i inni których jeszcze nie wymienię . Nie łudźmy się że nam z dobrej woli oddadzą naszą Ojczyznę . Tu musi nastąpić walka .Walka aż do końca . Trzeba by Polacy opanowali wszystkie urzędy administracji państwowej , sądowej ,przekaziorów  propagandowych  , samorządy itd. . Celowo nie piszę o PiS lecz pisze do tych , którzy mimo innych poglądów są gotowi zawalczyć o Polskę .Niezbędnym jest też kształcenie wojskowe , które powinien przejść każdy Polak i Polka . I to nie jest wizja wojny bo ta wojna trwa już od 1939 roku przykrywana okupacją sowiecką i 35 % WOLNOŚCI od 1989 roku . Tak jak zostało to ustalone przy okrągłym czerwonym stoliczku przyznano nam 35 % wolności i od 89 roku nic się nie zmieniło . Dlatego trzeba nam przejąć te 65 % by zacząć pozyskiwać gaz łupkowy , by  polski węgiel służył Polsce , by na wybrzeżu budowano statki . Te 65 % jest nam potrzebne by Polacy nie byli dojeni przez kaPO obozowych i nie czuli się jak w obozie pracy gdzie wolnością jest śmierć . Dlatego uważam że przed nami są cele krótkoterminowe takie jak wygranie wyborów , utrzymanie władzy i opcja zerowa we wszystkich instytucjach które okupują Polskę . Celem długoterminowym jest przygotowanie się do wojny w miastach i wsiach typowo partyzanckiej i udział we wszystkich atakach na sowietów celem ich osłabienia . Możemy a nawet musimy wziąć odpowiedzialność za utworzenie europy środkowo- wschodniej i kierować osłabianiem Moskwy . To może nam się udać . Dlatego pytam ilu nas będzie w godzinie walki ? Lecz choćby nas tylko było jak w wymarszu kadrówki w 1914 to jestem pewny że w każdym mieście przywitają nas kibice i wielu polskich patriotów niekoniecznie z PIS . Pozdrówka i 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-05-2014 [23:57] - Ula Ujejska | Link:

Zanim ostatni pójdzie z nas
W Niebieskiej Partyzantce służyć
WSZYSCY staniemy jeszcze raz
Może historia się powtórzy ...

Obrazek użytkownika kat

15-05-2014 [00:00] - kat | Link:

Dzięki Ula
jestem pewien że historia się powtórzy.....pozdrówka

Obrazek użytkownika marsie

15-05-2014 [00:13] - marsie | Link:

Pięknie napisane. Tylko, co z tego?

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

15-05-2014 [03:13] - zdzichu z Polski | Link:

kat parę wpisów w tył coś opowiadał o wypiciu 0,7 l wódki, z tekstu popełnionego wynika, że zrealizował założony plan. "Dlatego trzeba nam przejąć te 65 % by zacząć pozyskiwać gaz łupkowy , by polski węgiel służył Polsce , by na wybrzeżu budowano statki ."
Cholera wie, skąd kat pozyskał rzeczone 0,7, ale na umysł nieźle mu podziałało.

Obrazek użytkownika bulsara

15-05-2014 [05:51] - bulsara | Link:

zdzichu z Polski "czujny jak pies podwójny"

Obrazek użytkownika emilian58

16-05-2014 [02:32] - emilian58 | Link:

O tak dzidek czujny jest i już wie że na Belweder ruszy sam znaczy się w POjedynkę!

Obrazek użytkownika Stan

15-05-2014 [08:05] - Stan | Link:

Wierzę,że będzie nas wielu,wbrew celebrytom i zdrajcom.Pozdrawiam Kacie.

Obrazek użytkownika marco.kon

15-05-2014 [11:08] - marco.kon | Link:

>>>Ilu nas będzie w godzinie walki? <<< ? Co najwyżej tylu ilu było na Marszu Niepodległości w Warszawie - 11.11.2013. A i to nie jest pewne. Dlaczego ? Polacy nie mają pewności czy nie powtórzy się kanciasty stół. A za ten "mebel" kto zechce walczyć i ponosić ofiary ? Myślisz że kibice są tacy głupi ?

Obrazek użytkownika W.J.

15-05-2014 [15:45] - W.J. | Link:

Okazja na zmianę była w 2006 i 7 ale z nieznanych nam do tej pory powodów z pomocą opozycji podniesiono ręce za skróceniem kadencji. Prawie wszystkich głosujących ogarnęła radość. Opozycję w szczególności. Pan Prezydent został sam na placu boju. Konsekwencje głosowania znamy. Czy przy obecnych zasobach ludzkich możliwe są radykalne zmiany? Patrząc na lata 2006 i 7 i obecnie emitowane audycje komitetów wyborczych w TVP jak i ostatnio wzięcie w „obronę” panią poseł Pawłowicz to można mieć wątpliwości.