Ukąszenie demoliberalnymi, żydowskimi UD/UW/demokraci.pl

Każdy, kto jest wrażliwym alergikiem lub uczulonym np. na użądlenie jakichś owadów wie, że najważniejsza jest szybka pomoc.

Wstrząs anafilaktyczny, potem opuchlizna a nawet w ostateczności  śmierć są konsekwencją braku owej pomocy.

Warto tedy nosić przy sobie zastrzyk adrenaliny, choć jest to nader uciążliwe i większość takich ludzi raczej liczy na pomoc Pogotowia Ratunkowego niż nosi przy sobie antidotum, które najlepiej wstrzyknąć w udo.

A w polityce?

Chyba jest tak samo, czyli prawi politycy nie mają przy sobie antidotum, które zniwelowałoby katastrofalny wpływ na Polskę ludzi, którzy od początków niby wolnej Polski opanowali scenę polityczną i czerpią profity z rozkradania nas wszystkich.

Czy trzeba im podać lekarstwo, adrenalinę lub leki przeciwhistaminowe lub steroidy?

Nie sądzę, bo jeżeli ktoś decyduje się  na ich odrzucenie to tak naprawdę nie jesteśmy w stanie nic zrobić, bowiem ukąszenie żydowskiej UW lub ich pogrobowców pozostaje niestety na zawsze i zatruwa cały organizm... do dzisiaj. Także - co mi jest przykrym - być może też obecnego prezydenta.

Pozdrawiam tedy Szanowne Małżonki Prezydentów: B. Komorowskiego i A. Dudy. Oby pomyślały o Polsce i Polakach a nie tylko o swoich rodakach...

I tylko tyle i aż tyle...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

05-05-2017 [20:27] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Naprawdę sądzi Pan, że Pani Prezydentowa nie uważa Pana za swego rodaka? Dała to Panu w jakiś sposób do zrozumienia?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

05-05-2017 [21:44] - krzysztofjaw | Link:

Dziękuję za komentarz.

Jest bowiem tak, że Panią Prezydentową bardzo szanuję. Problemem jest tyko to, że nie zawsze mogę szanować ludzi, którzy chcieli likwidacji polskich elit. Niestety żydowscy ekstremiści chcieli naszej porażki. A sami zabili swoich Aszkenazyjskich pobratymców. Koszmar? Tak, koszmar. Niestety, więc bij się w piersi a nie zarzucaj nam Polakom, którzy uratowali więcej Żydów niż WY. Jesteście niby kanaliami. I tak Was, Sefardyjczyków amerykańskich postrzegam.
Pozdrawiam, mimo że Was chciałbym nawrócić... czy dalej będziecie odwróceni wobec Jezusowi Chrystusowi. Jeżeli tak, to daję szansę.

Modlę się. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

05-05-2017 [22:08] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Bardzo ciekawe jest to, co Pan pisze do jakichś was, ale nie odpowiedział Pan na moje pytania, może przypomnę:

Czy sądzi Pan, że Pani Prezydentowa nie uważa Pana za swego rodaka?

Czy Pani Prezydentowa dała to Panu w jakiś sposób do zrozumienia?

Obrazek użytkownika manko1492

05-05-2017 [22:28] - manko1492 | Link:

Galaktyczny optymizm Panie Krzysztofie. Na Polaków zawsze pluli, plują i pluć będą, nawet w czarnej dziurze, taka ich natura. Może za kilkanaście miliardów lat, po nowym wybuchu, inny będzie rozkład aminokwasów?

Obrazek użytkownika V for Vendetta

05-05-2017 [22:36] - V for Vendetta | Link:

"..bowiem ukąszenie żydowskiej UW lub ich pogrobowców.." - widzę, że chorujesz Pan na tę samą przypadłość co "były" pracownik sowieckiej Agencji Nowosti - niejaki Michalkiewicz. Zauważyłem, że niektórzy ludzie są bardzo podatni na zinfekowanie tą wschodnią chorobą. Najczęściej Pokolenie 68 łapie tego bakcyla. Nie masowo rzecz jasna, ale oni właśnie najczęściej.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

06-05-2017 [00:26] - krzysztofjaw | Link:

To jest bezpośrednia odpowiedź do PANA.

Tak, trzeba zauważyć, iż 68' rok był li tylko pewnym epizodem. Dla Izraela było to zagospodarowanie nowej ziemi. Czy słusznie?

Oni, syjoniści, chcieli by zasiedlić Ziemię Obiecaną. Czy taka jest? Śmiem wątpić, jak wątpię w Judeopolnię., , bo nigdy szaleńcy nie pokonają zwykłych ludzi, gojów.

Pozdrawiam idioci

Obrazek użytkownika Art

06-05-2017 [00:46] - Art | Link:

Ładnie napisane.Niektórych już ruszyło.A np.amerykańska młodzież wie (ze szkoły i z TV,że tylko żydzi ginęli w WW II.A jest to "tylko" 3.5% wszystkich ofiar.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

06-05-2017 [05:51] - krzysztofjaw | Link:

Nie zwykłem pisać tak krótkich tekstów, ale może nieraz trzeba. Bo Polska jest jedna i Polacy są jedni! Nasz kraj jest dla nas a nie dla innych.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika paparazzi

06-05-2017 [02:01] - paparazzi | Link:

A do siebie mieć pretensji to nie łaska. Żydzi, temat rzeka, bez państwa, rozbici a razem. No jak to. A My. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak nam potrzeba wspierania, popierania, życzliwości, finansowego altruizmu /no matter what/miedzy Polakami. Tego nie ma, nie wiem dlaczego a może trzeba się uczyć od Żydów jak to robić. W sumie mysle ze wpis jest prowokacja.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

06-05-2017 [05:42] - krzysztofjaw | Link:

Skłonił mnie Pan do odpowiedzi. Dziękuję, bo warto dyskutować.
Otóż mój tekst nie jest prowokacją. Najgorszą rzeczą jaką Polacy dziś mogą przeżywać to podział. Komu zależy, żebyśmy się wzajemnie nienawidzili? Na pewno nie nam. A więc komu? Na pewno nie Polakom, a....
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Staśko Walski

06-05-2017 [10:41] - Staśko Walski | Link:

Warto byłoby pisać gdzie się da, kto pomagał skłócać i dezorganizować życie Polaków na obczyźnie. Abyśmy wszyscy mogli widzieć kto kim był i jest. To być może pozwoli tych ludzi wyeliminować z życia społecznego lokalnych polskich społeczności. Być może warto byłoby pisać o ich narodowości. 
Jak w Polsce to wiemy. 

Obrazek użytkownika paparazzi

06-05-2017 [21:03] - paparazzi | Link:

.Nie kolego, takiej dezorganizacji Polaków ja nie widziałem u innych narodów jak żyje 35 lat w USA. Składki , darowizny, nawet w kościele są tak małe ze polskie kościoły są zamykane. Uczmy się od Żydów jak oni to robią by być silnym społeczeństwem. Narzekać wskazując wrogów strzelamy do siebie bo sami nie potrafimy przebić się swoimi argumentami. Atakując na forum międzynarodowym bez szansy na upublicznienie stajemy się pariasem z kompleksami. Praca od podstaw, nauki od choćby diabla /Rosja/ jak to robić żeby wszyscy na świecie mówili o Polakach jak o Żydach bo MY mieliśmy swój holokaust także i to jaki.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

06-05-2017 [21:34] - Imć Waszeć | Link:

Niestety, ale w wielu przypadkach będą to Ukraińcy. Nie ma powodu, żeby ukrywać narodowość dywersantów, tak samo jak nie ma powodu, żeby zakładać, że ich narodowość jest jedna. Ktoś, kto zetknął się z problemami na wschodzie Polski, a jeszcze do tego ma rodzinę na zachodzie, na ziemiach odzyskanych, będzie wiedział dużo lepiej o tych sprawach.

Obrazek użytkownika Adam66

06-05-2017 [05:39] - Adam66 | Link:

Przykro mi rozczarować Autora - kilka lat temu zostałem przyjęty do pracy tylko i wyłącznie dlatego, że moje CV wskazywało na to, że mogłem być żydem a kiedy się okazało, że nie jestem to zostałem wywalony na zbity pysk w terminie natychmiastowym. Ta nacja ma tak, że swoich broni a gojów gnoi, komoruskiej nigdy nie uwierzę a dudowa ... zobaczymy.
Zawsze jednak trzeba policzyć palce po podaniu ręki komukolwiek z tej nacji i - to tak na wszelki wypadek...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

06-05-2017 [13:59] - Imć Waszeć | Link:

I to jest właśnie prawdziwy powód nierealnych wręcz sukcesów tej nacji w dziedzinach takich jak nauka, prawo, medycyna, bankowość i inne michałki. Oni po prostu działają stadem i wygryzają konkurencję dowolnymi metodami. Konkurencji podpowiadają indywidualizm, a gdy ktoś z konkurencji zaczyna wygryzać ze stołka ich ludzia, to to jest antysemityzm. Po prostu ludzie w Europie nie uświadomili sobie jeszcze, że mają do czynienia z rojem, inteligencją kolektywną. Czymś pośrednim pomiędzy mrowiskiem lub ulem, a wspólnotą ludzką i to tą bardziej pierwotną, plemienną. Ul jest w stanie poświęcić kilka milionów swoich robotnic, jeśli ma to w przyszłości przysporzyć ogromnych korzyści ulowi. Społeczność ludzka w podobnych warunkach się załamie.

Ja miałem w podstawówce jednego z najlepszych kumpli, który nawet nie wiedział, że był żydem. Gdy sobie to uświadomił gdzieś po 18 urodzinach, raptem wyczułem od niego brzydką woń pogardy, poczucia wyższości, a nawet jakby skrajnego antypolonizmu. Są oczywiście różne przypadki, ale w tych "nowo" uświadomionych neofitach wydaje się drzemać jakiś bies. Te ciągłe narzekania i napady złości za rzekome krzywdy wyrządzone ich plemieniu stają się bardziej nieznośne niż pretensje komunistów. Podobne pretensje do nas za wszystko mają chyba tylko Ruscy i Ukraińcy. Ci pierwsi programowo, a ci drudzy na zasadzie indukcji, ale nie są one związane z aż taką nagłą chęcią odwetu.

Jeszcze raz powtórzę, bo ludzie naprawdę tego nie rozumieją. Relacja antysemityzmu nie jest w żaden sposób symetryczna czy antysymetryczna, nic z tych rzeczy; to zupełnie nowa jakość, nowy typ relacji, gdzie nie zachodzi związek pomiędzy elementami, ale pomiędzy elementami a podzbiorem. Najkrócej można ją scharakteryzować cytatem z filmu Barei "Brunet wieczorową porą":

"Pamiętaj Rysiu, tylko niech cię... niech cię ktoś ruszy, to cała Kwiatowa i pół Mokotowa pójdzie za tobą!"

Dlatego właśnie tak płynnie powstał komunizm na wschodzie, a przed wojną w Polsce zawiązało się kilka innych ciekawych partii (Bund), których jedynym celem było postawienie u nas ula bez naszej zgody. A co do bardziej łopatologicznego wyjaśnienia własności wspomnianej relacji, to gdy się w pojedynkę zacznie kopać z ulem, to naprawdę wiele rzeczy staje się niewyrażalnych w klasycznym języku, a najdzielniejszy samotny wilk najczęściej kończy z pogryzioną du....

Czy istnieją żydzi nie związani z ulem? Oczywiście, że tak, ale stanowią oni w historii zawsze osłony reaktora, czyli są pierwsi do poświęcenia dla idei wielkiego Ula. Wystarczy zauważyć, jaki burdel pojęciowy powstał w Polsce, gdy chce się wyrazić przynależność do polskiej społeczności i współpracę z nią. Mówi się o "żydach polskich", "Polakach żydowskiego pochodzenia", "korzeniach żydowskich", "ludziach wyznania mojżeszowego" i używa szeregu innych określeń tylko po to, żeby aksjologicznie odseparować dwie nacje i zapobiegać wymieszaniu, rozmiękczeniu. Jest to dużo istotniejsze dla kształtu ula, niż dla innych.

Obrazek użytkownika paparazzi

06-05-2017 [21:14] - paparazzi | Link:

Do dzieła wygryzajmy wszystkich i ostawmy Polaków. A co?Jakieś kompleksy i paranoja. Tys wychowany na filmie "Brunet wieczorowa pora" albo troll.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

06-05-2017 [21:56] - Imć Waszeć | Link:

Już was ulowcy strach obleciał, że ktoś przejrzał wasze gierki? Nie zapominaj, że ja kilkanaście lat patrzyłem na zachowanie egzemplarza z waszej watahy, więc rozpoznaję nawet sygnały POdprogowe.

Obrazek użytkownika paparazzi

06-05-2017 [22:25] - paparazzi | Link:

Bolszewicki język, "podprogowe sygnały" strach obleciał, o co chodzi? Masz problem. ---...---

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

06-05-2017 [23:30] - Imć Waszeć | Link:

Obrazek użytkownika paparazzi

06-05-2017 [21:06] - paparazzi | Link:

Czyli jak pan tak uważa to vice versa. Iść do pracy u Polaka to pan chyba sam założy firmę i będzie zwalniał Żydów.

Obrazek użytkownika Domasuł

06-05-2017 [14:29] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Upiorny tekst. Jakby to przeczytal niezdecydowany wyborca to na pewno nie zaglosowalby na PiS, widzac ze ta partia ma takich sympatykow.

Obrazek użytkownika paparazzi

06-05-2017 [21:15] - paparazzi | Link:

Takie same mam odczucie.