Wielka ściema pod nazwą uchodźctwo

 

 
Porachuj sobie szybko: 30 000 "uchodźców" dotarło w ostatnich dnach do Włoch. Każdy z nich za taką podróż musiał zapłacić średnio 2 000 euro.
Czyli do kasy wpłynęło: 30 000 x 2 000 = 60 000 000 euro. Sprawdziłem na kalkulatorze, żeby zer nie pomylić; tak, zgadza się 60 milionów euro.
I teraz pytanie, którego nikt nie stawia: gdzie mieści się kasa?
 
 
 
 
Najpierw Grecja i Turcja, a dzisiaj Libia i Włochy. Co ich łączy? Otóż to, przynajmniej dla mnie, że wszystko to kraje o podejrzanej reputacji. To kraje, gdzie jak to się potocznie mówi – lody się kręci.
Wiadomo, kto rządzi południem Włoch. Nie rząd z Rzymu. Rządzi mafia, albo mafie. A jak wiemy, są to spece od szybkiego biznesu. Podobnie jak Grecy i Turcy. Gdy Angela Merkel podała im, jak na patelni, swym idiotycznym "Willkommen", cudowne i tanie źródło szybkich zarobków, to z radością to podchwycili. I tłuką kasę, aż iskry lecą, choć ludzie się topią.
 
Warto się zapytać, dlaczego kanclerz Merkel tak głupio postąpiła. Nie winię jej specjalnie za to. Tak doradzili jej słynni "niemieccy mędrcy", którzy mają długoletnią praktykę w dziedzinie wielkich operacji na ludziach. Przecież pan Josef Mengele działał już 80 lat temu. A dzisiaj jest poważny problem. Mocno skrywaną, aczkolwiek tajemnicą poliszynela jest bardzo niepokojące Niemców zjawisko. Otóż są oni w dużej mierze niepłodni. Mają jakiś defekt, którego medycyna jeszcze nie zdefiniowała, Szczególnie mężczyźni. Toteż wskaźnik wzrosu populacji narodu jest tam minus 1,7%. Więc potrzebują zastrzyku świeżej krwi. Lecz dlaczego uznali, że najlepsza będzie krew arabska, nie mam pojęcia.
 
Bruksela oczywiście jak zwykle, pomysł i działania Niemiec przyklepała. Nie ma tam kompletnie odpowiedniego poziomu intelektualnego, by myśleć strategicznie i przewidywać ewentualne niebezpieczeństwa, które poronione pomysły za sobą niosą
Natomiast mafiozi włoscy, tureccy i greccy natychmiast zwęszyli możliwość niespodziewanych i gigantycznych zarobków.
 
Analitycy Unii przewidują jeszcze w tym roku napływ do Europy 250 tysięcy emigrantów. Czyli, jak to powyżej wyliczałem, Śródziemnomorskie Stowarzyszenie Przemytników Ludzi zarobi pół miliarda euro.
 
 Czystych, nie podlegających opodatkowaniu pieniędzy. Koszty są niewielkie, bo gumowe pontony i chińskie silniki przyczepne są niedrogie i nawet po jednorazowym użyciu nikt ich nie zbiera. Prawdopodobnie najwyższym elementem po stronie wydatków są wysokie łapówki w Brukseli, Rzymie i paru innych stolicach. Politycy i urzędnicy mają pilnować, by nikomu do głowy nie przyszło cokolwiek zmieniać, póki pieniądze płyną wartkim strumieniem.
 
W tym wszystkim zastanawia mnie jedno: dlaczego nikt głosno nie krzyczy, że mamy tutaj nie uciekających przed śmiercią i głodem uchodźców, tylko zorganizowany i bardzo dochodowy biznes transferu ludzi pod fałszywą flagą, z obszarów światowej biedy do państw, które są skłonne płacić nawet za nicnierobienie.
 
Po zaproszeniu Angeli Merkel wici, lotem błyskawicy rozlały się poprzez Irak, Afganistan, Pakistan aż do Sri Lanki i na południe aż do Afryki na południowej półkuli.
Wszyscy zdolni i sprawni młodzi ludzie, którzy do tej pory zbijali bąki, bo pracować specjalnie nie lubili i pochodzący z niezbyt biednych rodzin, które zdołały zgromadzić pieniądze na podróż i opłatę przemytników, zostali namaszczeni przez głowy rodów i wysłani jako skauci, by sprawdzić warunki w nowym miejscu i jak będzie fajnie, pościągać braci, siostry, rodziców, ciotki i wujków, oraz ich dzieci i ich rodziców.
Wędrówki ludów odbywały się już w historii Ziemi wielokrotnie. Cyganie przyszli do Europy aż z Indii. Lecz nigdy dotąd nie było takiego zaproszenia i wyraźnej zachęty, kompletnie nie oglądając się na skutki, jakie to może wywołać.
Europa jest dość gęsto zaludniona, nie jest równomiernie bogata i sporo trzeba tutaj jeszcze pracować, by wyrównać poziomy wewnątrz, bez konieczności sprowadzania dodatkowej siły roboczej ze świata.
Niestety, Niemcy, trzeba to wyraźnie powiedzieć, bo to oni są winni, nie wyciągają wniosków z minionego półwiecza, gdy zaprosili do siebie Turków, by ci szybko stali się  prawdziwymi Niemcami. Z niemieckim uporem maniaka popełniają ten sam błąd ponownie. Mam kłopoty ze zrozumieniem takiej głupoty.
 
A tymczasem lukratywny przemysł transportu ludzi z południa na północ w gumowych łódkach, z ryzykiem utonięcia bliskim 50 procent, kwitnie i nic ze strony Europy się nie dzieje.
Ważne media milczą. Widocznie takie centralne polecenie.
 
"Uchodźców" można zatrzymać za trzy miliardy, co pokazała Turcja, zamykając tak zwany Szlak Bałkański.
Za znacznie mniejsze pieniądze, tylko demonstrując niechęć i stanowczość, zlikwidowała dziką emigrację Australia.
 
A u nas, w Europie, ktoś zadbał o to, by ktoś dobrze zarabiał. I po co to przecinać?
 
A "uchodźców" poupycha się gdzieś po kątach. Może w Polsce, Estonii, czy San Marino.
 
 
Ps. Myli się posłanka Lubnauer, że panuje u nas nieludzka niechęć do uchodźców. Oto dzisiaj będzie uroczyście przyjmowany ważny uchodźca, Donald Tusk. Najpierw witany chlebem i solą, a potem zapewne chlebem i wodą.

.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

19-04-2017 [10:47] - xena2012 | Link:

A po cóż to Petru jeździł do Jounckera? Oczywiście spekulując i łącząc fakty pojechał żeby zapewnić ,,że my weźmiemy z radoscią'' każdą ilość i czekamy na więcej ,natychmiast ogłaszajac w Polsce że zostanie premierem. Niedługo potem poseł PO Kierwiński postanowił nie być gorszy i zadeklarował w imieniu Polaków przyjęcie ,,drobnej'' liczby 10000 imigrantów,którzy rozpłyną się w Polsce.Obawiam się ,że teraz nastąpi swoista licytacja jak na jakiejś aukcji ile kto uważa przyjąć.. 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

19-04-2017 [19:28] - Goral Supreme | Link:

Jak sie doda do tego scenariusza osobe Dimitrisa Avramopoulosa , Junckera KOMISARZA z EC od Migracji i Spraw Wewnetrznych i Obywatelskich {Migration, Home Affairs and Citizenship) to sie ma jasny obraz kto kryje Grecka i Wloska mafie I JEJ INTERESY  w EU :-))
Przy okazji Grecy i Wlosi chca sie odkuc na Szwabach za to ,ze dostali od nich ostatnio mocno w skore , nie pozwalajac Grekom i Wlochom na grube przewalki jak w przeszlosci..
https://www.youtube.com/watch?...
Pouczajacy filmik..