Kto gra niemieckimi pieniędzmi Platformy?

1. Kandydat pierwszy to RuPa. RuPa ponoć znajduje się grubo poniżej progu wyborczego, robi wszystko by było o nich głośno. Przykładem najgłupsze reklamówki kampanii. Pomysł najwyraźniej nie chwycił zagrano Piskorskim. To argumenty za. Argumenty przeciw: Palikot to przede wszystkim biznesmen i politykę bardzo wyraźnie traktuje jako biznes. Co to za biznes atakować pierwszego, który dzieli kasę? Poza tym RuPa robi wszystko by zyskiwać względy Rosji, taka akcja musiałaby być z Rosją uzgodniona, de facto byłaby więc akcją rosyjską.

2. Czynnik zewnętrzny. Moze to być Rosja, może USA. Na Rosję zdawałby się wskazywać fakt, że Donek bryka chcąc np. stworzyć wspólne zakupy surowców energetyczny i być może jest po cichu dogadany w tej kwestii z CDU. 
Na USA zaś wskazywałby fakt, że obecnie jest ona w konflikcie z Rosją. Sojusznikiem Rosji zdają się być Niemcy. Książka Piskorskiego byłaby więc pogrożeniem palcem.

3. Już od dłuższego czasu w biznesowo - politycznym konglomeracie popierającym PO widać rozłam. Konkretnie zaś z obozu tego wyłoniła się silna grupa antytuskowa. Slna na tyle, że zdołała przekonać szefów ABW do rzucenia publice sprawy Amber Gold. Zrobiła tez później Donkowi kilka brzydkich psikusów. Być może to kolejny przejaw działalności tej grupy.

4. Za sprawą może stać sztab PO. Po śmierci Lecha i matki trudno jest zdenerwować Jarosława. Ale prowokacje czasem się udają. Przykładem sprawa z trotylem na wraku tupolewa. Ta sprawa może mieć na celu sprowokowanie wypowiedzi Kaczyńskiego, a potem rzuci sie na niego rozwydrzona dzeinnikarska zgraja.

5. Książka Piskorskiego to efekt walk frakcyjnych w PO.

Takie są moje pomysły.
Pewne światło rzuca na nie dzisiejsza "kropka nad I". Monika Olejnik, która reprezentuje w mediach interesy części bliskiego Rosji postesbeckiego konglomeratu biznesowego mieszała Piskorskiego z błotem traktując go jakby był z PiSu. Piskorski został też zaatakowany przez największego medialnego patrona RuPa czyli koncern Agora.
Najśmieszniejsze w tym może być to, że dla części postesbeckiego konglomeratu biznesowego może to być rzeczywiście informacja szokująca. Wskazuje ona bowiem niemal jednoznacznie, że Tusk i PO są mniej lub bardziej prowadzeni przez niemieckie służby specjalne. I teraz może się okazać, że ludzie konglomeratu, z których część, jak sądze, myślała że pracuje dla Polski, de facto pracowali na rzecz Niemiec. Chichot historii.

Jakby nie było pozostają 4 hipotezy:
1. Paroksyzm wyborczy RuPa
2. Pogrożenie paluszkiem przez Większego Brata
3. Walki frakcyjne 
4. Próba prowokacji

Ciekawe, która z nich okaże się prawdziwa (Dodajmy też jeszcze najmniej prawdopodobną hipotezę: Paweł Piskorski przeszedł nawrócenie na Katona, a także zawsze prawdopodobną w przypadku PO hipotezę zasłony dymnej).

Jest też pytanie o wiarygodność enuncjacji Piskorskiego. Piskorski nie jest bowiem politykiem wiarygodnym. Przypomnijmy sobie jednak najbardziej wyśmiewaną historię o talibach w Klewkach opowiadaną przez A. Leppera. Okazała się prawdą.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tagore

28-04-2014 [22:04] - tagore | Link:

A może po prostu przygotowywane "śledztwo"
dotyczące jednego z pomysłów śliskiego piskorza.
Czy jest coś lepszego w takiej sytuacji niż atak
z okrzykiem banzai?

tagore

Obrazek użytkownika foros

28-04-2014 [22:17] - foros | Link:

słabo znam wnętrze polskiego życia politycznego. 
Pytanie jednak brzmi czy bez patrona/pleców można w Polsce taki materiał puszczać. Jeśli tak, to oznacza, że bałagan jest kompletny.

Obrazek użytkownika takijeden

28-04-2014 [22:51] - takijeden | Link:

"czy bez patrona/pleców można w Polsce taki materiał puszczać"

prosze zwrocic uwage ze on nie "chlapnal ani nie puscil " cos niechcacy spontanicznie na wizji jak Ross ..
... on napisal i wydal ksiazke.

Te ksiazke ilus tam przygotowywalo , cenzurowalo, jakies slowo wstepne dopisalo , no i do tego czas druku i wydania

..noo "spontan" to to nie byl .... w czasach kiedy rozgrzane sluzby zgarniaja malujacego antyrzadowe hasla na murze zanim dokonczy ostatnia literke...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-04-2014 [11:05] - NASZ_HENRY | Link:

Piskorski POdąża ścieżką Lepera ;-)

Obrazek użytkownika foros

29-04-2014 [15:21] - foros | Link:

oby nie doznał załamania psychicznego