Myślozbrodnia- odcinek 1.

W związku z totalnym tchórzostwem „handlarzy” unijnych pilnujących tylko sprzedaży swoich towarów  do sowieckich sklepików zapodaje myśl zbrodniczą . Osoby o słabych nerwach, sercu  oraz silnie strachliwych uprasza się  o opuszczenie portalu i sprawdzenie dookoła czy nikt waszch myśli nie POdsłuc-huje. Cały światek krzyczy w niebogłosy o tym jaki niedobry jest Putin i Rosja agresywna , wylewa krokodyle łzy w myśl słów „ ZROBIŁ MI TO WRÓG …. JAK ON TAK MÓGŁ!!!! A ja zadam pytanie JAK POKONAĆ TO SOWIECKIE BYDLE . Jak zadusić czerwonego Mongoła . Jak zdobyć Moskwę z barbarzyńcami z KGB . Ciekaw jestem czy żandarm świata ma plan aby obalić Rosje sowiecką . Dotychczas to bolszewicy atakowali narody więc może już czas UDERZYĆ NA BOLSZEWIKÓW? Nie myślę tu tylko o wojnie ale głównie o założeniu im sznurka na szyję i mocnemu pociąganiu , żeby ofiara nie mogła oddychać . Co bolszewia ma do zaoferowania światu ? Tylko surowce . Należy więc doprowadzić do sytuacji że nikt tych surowców nie kupuje . Będą sobie mogli popijać ta swoją ropę zajadając aluminium i miedź w świetle fajerwerków gazowych . I niech się tak bawią do samego końca . Spowodować totalną izolację tych szaleńców . Nie wydawać wiz a bogatszym zamrozić aktywa finansowe. Po kilku latach sami obalą putinopodobnych i wprowadzą demokracje .To będzie iskierka do rosyjskiego Majdanu . Rosję pokonają ich sąsiedzi i ten proces został już rozpoczęty . Nabiera kolorów idea Międzymorza gdzie zjednoczone narody europy środkowo-wschodniej pokonają odwiecznego agresora jakim jest Rosja i biała i czerwona . I nie pomoże tu zmowa Niemiec i Francji z Moskwą. Nie pomoże agentura wpływu we wszystkich krajach międzymorza . Rosja jako kraj musi przestać istnieć  a narody będące pod butem tego potwora muszą odzyskać wolność . Jestem z Ukrainą w jej walce z sowietami . Cieszy mnie to ze już niedługo w Polsce będą rządzić patrioci . Cieszy mnie postawa Turcji i Chin . Uważam ze nie miną dwie dekady a sowiecka Rosja będzie mało znaczącym kraikiem pełnym pijaków żyjących  wspomnieniami swoich podbojów i kłaniająca się w pas nowym Panom z krajów Międzymorza .

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

15-03-2014 [12:28] - Jan Własnowolny | Link:

Czym może się w XXI wieku poszczycić naród polski?
Czyją zasługą jest 30-to milionowa Polonia?
Emigracja, która często za chlebem błąka się po całym świecie.
Nie stać nas na produkcję polskiego zegarka,
motocykla, nie mówiąc już o samochodzie.
---------------------------------------

Czy słyszałeś czytelniku żeby rodowity Niemiec, Francuz, Anglik
uciekał ze swojego kraju za chlebem ???

Faktem jest, że Polska nie ma zasobów ropy jak Emiraty Arabskie,
nie czerpaliśmy zysków przez dziesięciolecia z kolonii,
a za węgiel który latami jechał na wschód,
otrzymywaliśmy w ramach wymiany słońce.

W przeciwieństwie do Rosji - która posiada ogromne bogactwa naturalne
- nie możemy zatem być potęgą.
Ale czy wobec tego mamy się godzić na traktowanie nas jak niewolników Europy?

Rosja gdyby miała mądrego mistrza przywódcę, ze światłymi wokół siebie ludźmi,
mogłaby być najbogatszym państwem wszechczasów
i szczycić się dobrobytem swoich obywateli.
Tymczasem jest to kolos na karłowatych nóżkach,
gdzie większość ludności żyje jeśli nie w nędzy,
to głębokiej biedzie, a młode dziewczyny rosyjskie
muszą po polskich lasach uprawiać najstarszy zawód świata.

--------- "Nadzieja w nas,
czasem ma swoj maly lad,
Nadzieja w nas, w tej nadziei
jest nasz dom,
Chociaz w zyciu trudne chwile,
chociaz ciezko jest,
Probujemy znalezc prawde,
w prawdzie zycia sens"

Gdy jednak ktoś Wam powie,że nadzieja jest matką głupich
to - lepiej być głupim z nadzieją , niż beznadziejnie mądrym sovieckim bandytą.

http://www.youtube.com/watch?v...

Obrazek użytkownika kat

15-03-2014 [14:53] - kat | Link:

nadzieja oraz słówka Marszałka chcieć to móc....pozdrówka

Obrazek użytkownika angela

16-03-2014 [08:50] - angela | Link:

Bo otwarta wojna za duzo kosztuje.
Zachod zrozumial,ze Rosji nie da sie ucywilizowac,a otwarta wojna za duzo kosztuje,dlatego postanowia ich udusic,ropa i gazem.Rosja żarcie kupic musi,bo niepokoje spoleczne tam juz sa,a wiecej jej nie trzeba.
Tylko ze Ukraina,czekac nie moze.
My nie zdajemy sobie sprawy ile zawdzięczamy Ukrainie,bo Rosja tylko za dwa lata,sama rozpoczela inwazje na swoje " byłe" panstwa ukladu.
Oni jeszcze teraz,nie sa do konca gotowi militarnie,a i zachod jeszcze nie tak uzalezniony od nich jak planowali,i dlatego nadymaja sie,jak samiec w toku.

Obrazek użytkownika kat

16-03-2014 [10:28] - kat | Link:

tak , trzeba szybko pomóc Ukrainie....pozdrówka