Taktyka Putina według S. Michalkiewicza

Poniżej ciekawa analiza taktyki działania Wołodii Putina autorstwa S. Michalkiewicza. Podsumujmy najważniejsze: Putin udaje głupka i sojusznika podsyłając jednocześnie pojedynczych agentów swoim sponsorom. Gdy sytuacja jest już pewna Putin atakuje. Najpierw pokojowo, usiłując się dogadać na znośnych warunkach, jeśli nie wyjdzie używa siły.

Pytanie czy teraz Putin działa w sposób planowy, czy w sytuacji nagłej. Zapewne jednak operacja przygotowywana była od dłuższego czasu.

Plus ciekawa ocena kijowskiego Majdanu: za pieniądze oligarchów naród ukraiński protestuje przeciw skutkom rządów oligarchów. Celem protestów jest utrzymanie rządów oligarchów.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika misio

14-03-2014 [05:17] - misio | Link:

jednak tak to zdaje się wygląda.
Ktoś złośliwy mógłby jeszcze dodać, że lud protestuje domagając się podwyżek cen energii i narzucenia ukraińskim fabrykom limitów CO2, które spowodują likwidację wielu z nich.
Ale, ale - tak naprawdę to wszystko wcale nie jest śmieszne tylko po raz kolejny potwierdza znaną prawdę, że zwykli ludzie naiwnie nadstawiający karku zawsze potem najbardziej dostają po..., wiadomo czym.