Na siłę Siłą!!!

Pytają co niektórzy kto chce umierać za Ukrainę? Nie chcecie umierać za Ukrainę to będziecie ginąc za Gdańsk , Warszawę i Katowice!!!Qrwa mac kiedy wy zrozumiecie , że Niepodległa Ukraina to wolna Polska  .USA , Niemcy, Anglia i Francja sprzedadzą nas jak to zwykle bywa…. Taki mają zwyczaj. My Słowianie musimy sobie pomagać . My Słowianie wiemy jak pachnie psychopata Putin i euro NATO. Jak nie my to kto? Naszym naturalnym sojusznikiem jest Turcja i nasza słowiańska  przyjaźń. Kto ma pomóc Ukrainie jak nie Polska? Qrwa ich mać tych jankesów, nsdapwców….i innych zaprzyjaźnionych sąsiadów. Zostaliśmy już dawno sprzedani…. Ważne byśmy zachowali się JAK TRZEBA!!!!. Mam w dupie UE i USA…. My Polacy możemy pomóc Ukrainie….. to nasi bracia . Ukraina musi zawalczyć a my winniśmy im pomóc . BĘDZIECIE MARTWI….. to słowa zdradka Sikorskiego i ma tu racje …. Jeśli nie powiemy NIE…. będziemy martwi. SŁAWA UKRAINIE I NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ!!! To jest czas na walkę więc WALCZMY.3MAJCIE SIĘ CIEPŁO!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

03-03-2014 [22:34] - zdzichu z Polski | Link:

że piszesz ten tekst w eszelonie jadącym na Donieck, a za towarzyszy masz młodych jurnych gotowych oddać krew za Ukrainę, specjalistów od rzucania koktajlami mołotowa. No bo jeśli piszesz siedząc w ciepłych kapciach toś zwykły dobosz bijący po cudzym brzuchu.

Obrazek użytkownika bulsara

03-03-2014 [23:09] - bulsara | Link:

zdzichu po co zaglądasz na ten portal???polecam ci łonet i tego typu badziewia,dla twojej higieny psychicznej ---tam ci będzie super!!!
I módl się chłopie o zdrowie ,bo o rozum to za późno.

Obrazek użytkownika emilian58

03-03-2014 [22:54] - emilian58 | Link:

Ale z NAMI coś się porobiło że tylko tubylcami nazywać!

Obrazek użytkownika Józef Darski

03-03-2014 [23:06] - Józef Darski | Link:

zwykli Polacy z Ewarystem nie będą umierać, bo po co. Młodzi wyjadą, starzy przegrani i sfrustrowani pozostaną i będą pisać, że wszystko zawsze skończy się źle, a FSB będzie to tolerowało, bo niby czemu nie. Kto nie wyjedzie, pójdzie na służbę nowej władzy.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-03-2014 [10:47] - NASZ_HENRY | Link:

na Krymie trzeba twardo odpowiedzieć bo inaczej to będzie wysyłał sołdatów dla obrony mieszkańców Ruskiej Budy ;-)