Kornel pomóż Jadzi

Kornel napiszę krótko . Mam w dupie Twoje spory z Panią Jadwigą . A ty Wojciechu Poczachowski  co to ponoć jesteś z PIS masz problem. Gnębisz naszego człowieka i będziesz miał kare . Doprowadziłeś do sytuacji że NASZ CZŁOWIEK  na pół roku przed emeryturą został wyrzucony z pracy . Tego się nie wybacza , jesteś gnojem!!!  Kornel po to jesteś by walczyć , więc weź się do kupy i powalcz o swojego człowieka z Solidarności Walczącej .Pozdrówka dla pani Jadwigi …. I 3MAJ SIĘ CIEPŁO!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

09-02-2014 [23:38] - Zygmunt Korus | Link:

Podpisz Petycję!
Deklaracje poparcia słać na adres:
petycja@pressmix.eu
Podaję link, gdzie jest podane więcej informacji o petycji w sprawie Jadwigi Chmielowskiej:
http://pressmix.eu/index.php/2......
 

Obrazek użytkownika Gmin

09-02-2014 [23:45] - Gmin | Link:

Po śmierci pani Ani Walentynowicz, została nam jedna bohaterka, tak się nie robi? Nie rozumiem, braku reakcji PIS-u, centrali, szczególnie chodzi mi o brak stanowiska w tej sprawie pana JK? Nie wierzę, by ten temat do niego nie dotarł, chyba, że chcą stracic Śląsk, pozostawiając go pod wpływem swoich własnych Niemców? Już kiedyś w komentarzu, zwróciłem uwagę pani Bochwic, która dzisiaj często zapraszana do tvrepublika, nie próbuje sprawy nagłośnić? Wygląda mi to na jakiś spisek, tylko czy PIS w tym uczestniczy? Cokolwiek pani Chmielowska robiła i robi, wszystko było i nadal jest dla dobra Polski i polskiego Śląska. Wierzę, że wszystko szybko i dobrze się zakończy.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-02-2014 [08:40] - NASZ_HENRY | Link:

pomóż Jadzi ;-)