Na czerwonych czapka gore…

Mam niezły ubaw obserwując POdrygi  czerwonej hołoty…. Ich kwik i ryk jest miodem na moje serduszko. Zacząłem nawet oglądać WSI24 i POlsaty aby zobaczyć jak kwiczą . Prezes słoik któremu znaleziono „zagubioną” kasiorę tańczy na stole , kieckę zadziera jak tania dziwka z PRL, starzy ubecy grają w POkera a prezes słoik na stole daje raz po raz . Stokrotka zaczyna jęczeć w rytm „ tańcowały dwa pedały jeden z TR-upem drugi z  sowieckiej nawały” Kuriozum tego wrzasku jest informacja od Stokrotki , ze zlikwidowane WSI naraziło naszych żołnierzy w Afganistanie . Należy zapytać czy to zdenerwowanie wzbudziła sytuacja że chłopaki na Łubiance nie miały na bieżąco informacji od swoich ludzi w Warszawie? Jeszcze bardziej idiotycznie zachowuje się osobnik, który od czterech lat z upartością godną Syzyfa twierdzi , ze jest Prezydentem Polski. Otóż osobnik ten atakując Pana Macierewicza i żądając powołania komisji śledczej zapomniał o tym , że w procesie padnie żądanie ujawnienia ANEKSU . Rób tak dalej Bredzisław a cala Polska z której POchodzisz poczyta o twoich uczynkach na rzecz rodziców Dziadzi i różnych tam takich przekrętów.  Ta od „ sorry ale taki mamy klimat” sprawiła , że Polska nam się wydłużyła o jakieś 1400 km na południe i północ . Zakładając , że pociąg jedzie z prędkością 100 km/godz. ,to ostatni wyczyn podróży z Gdańska do Wrocławia ( 19 godzin) sprawia , że Polska  wydłużyła się podczas zimy o 1400 kilometrów.No jaja nie do wytrzymania w myśl przysłowia „ nam nie trzeba bundeswery nam wystarczy minus cztery” .  Skaczą , się wiją i skowyczą różne tam takie  umoczone komuchy jak frytki na patelni w głębokim tłuszczu smażone . Generalnie zrobiło się sympatycznie i wesoło patrząc na uciekający ląd spod nóg komuchów . A więc moi kochani ciśniemy łobuzów ( regulując butem na szyi dopływ tlenu) zdychającej bestii i notujemy ich wpadki i zeznania mimochodem składane . Punktujemy , nagłaśniamy no i lejemy z  infantylnych uzasadnień i wywodów. Śmiejmy się z nich to zaczną nam tańczyć na stole jak prezes słoik z Żebrakowa. No i w końcu można zaśpiewać „ Wesoły nam dzień dziś nastał…………………….”

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-01-2014 [08:44] - jazgdyni | Link:

"...skaczą się wiją i skowyczą... różne tam komuchy..."

Nie jesteś kacie na bieżąco...

Różne tam komuchy, te palikoty, kalisze i siwce spotkały się w ekskluzywnym kurorcie alpejskim Davos, w skromnej willi robotniczego przywódcy, ex-prezydenta Kwaśniewskiego, by przy paru butelkach Chateau Petrus po 2 tysiące euro za butelkę i popalając cygara Montecristo w rozmiarze Corona Prominente, debatować, jak ulżyć doli ludu pracującego.
Oni bez przerwy myślą i się martwią, a ty - wyją i skowyczą.

Obrazek użytkownika kat

30-01-2014 [22:09] - kat | Link:

może nie jestem na bieżacą..... ale dupy maja przysmolone.....hahahahahaahaha.... pozdówka
ps. mnie tez stac na winko za 2000 i cygarko za 500

Obrazek użytkownika ba.a

30-01-2014 [12:59] - ba.a | Link:

na kopię gestu Jakubowskiej,która to przed laty wkurzyła się na swoją czerwoną kastę.
Stawiam na to,że sorry Bieńkowska wykona dokładnie ten sam gest.Tylko że tym razem kasta inna,choć tak samo podła i plugawa.

Obrazek użytkownika kat

30-01-2014 [22:10] - kat | Link:

ja tez czekam.... pozdrówka