Bez Niepodległej Ukrainy nie będzie Niepodległej Polski

Agentom , POżytecznym idiotom i durniom dedykuje słowa Marszałka …… „ w czasach niespokojnych strzeż się agentury” . Światła w ambasadzie rosyjskiej nie gasną…. Oni siedzą i stukają w klawiaturę by skłócić Polaków z Ukraińcami , Polaków z Białorusinami , Polaków z Litwinami ….itd, itp…..itd….. sowieccy propagandyści walczą dzielnie w necie  serwując kłamstwa i siejąc nienawiść…. Sowieckie gnoje boja się idei Jagielińskiej . Idei , która stawia narody  europy środkowo- wschodniej jako wielkie narody , które mają szansę zawładnąć Europą. Idei , która ma szansę zatrzymać imperializm rosyjski. Idei, która ma szansę położyć kres imperializmowi Niemiec i Bismarcka. To jest nasza szansa na wolna Polskę i Ukrainę . Tak jak nie było zjednoczonych Niemiec bez Polski Niepodległej tak nie będzie Niepodległej Polski bez Niepodległej Ukrainy .Czas byśmy pokazali swoja siłę w wojnie informacyjnej z  sowietami i faszystami . Czas byśmy odzyskali Internet na rzecz wolności narodów uciemiężonych przez Rosjan i Niemców .Pole walki jest ogromne…. Od Smoleńska po Ukrainę…… trzeba nam zawalczyć z gnojami , hipokryzją i kłamstwami . Bo one kolejny raz piorą duszę i mózgi naszych rodaków odsuwając ich od ich osobistej wolności , własnego zdania .Sprawiają , że czerwoni i brunatni szatani po raz kolejny wciskają kit i kłamstwo na masowa skalę. Musimy pisać, pisać i pisać aby czerwonego i brunatnego szatana zadusić …….. na pohybel sowietom i faszystom

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

28-01-2014 [23:06] - zdzichu z Polski | Link:

daj se na wstrzymanie.

Obrazek użytkownika kat

28-01-2014 [23:31] - kat | Link:

pisz w rodzinnym języku, po rosyjsku.... tym językiem tez władam.... a potem zdzichu do budy POsożycie rudy

Obrazek użytkownika terenia

29-01-2014 [03:53] - terenia | Link:

Nie zachęcaj Kacie Zdzicha...na Zdzicha w każdym języku szkoda czasu.

pozdrawiam

Obrazek użytkownika kat

29-01-2014 [22:17] - kat | Link:

masz racje...pozdrówka

Obrazek użytkownika fritz

29-01-2014 [00:01] - fritz | Link:

ze strony sowietow i faszystow.

Konfederacja polsko-ukrainska ma mozliwosci stworzenia wlasnej przestrzeni gospdarczego rozwoju.

Rowniez Polska jaka taka ma ta mozliwosc poniewaz poza Unia stalaby sie automatycznie nukleusem konfederacji srodkowo-europejskiej umozliwiajacej rozwoj gospodarczy i zamoznosc wszystkim czlonkom. Teraz maja sluzyc i sluza z Polska na czele jako rynek zbytu dla niemieckiego barachla, a wiec maja pogodzic sie z losem kolonialnego narodu (ow) unicestwianych ekonomicznie przez Niemcy.

Gospodarka jest podstawa niepodleglosci a niepodleglosc umozliwia rozwoj gospodarki.
Jedno bez drugiego nie istnieje.

Polacy glosowali za przystapieniem do Uni poniewaz mowiono im, ze wlasnie obecnosc w Uni gwarantuje warunki na rozwoj gospodarczy. To bylo jedno potworne klamstwo.
To wlasnie pobyt w dyktaturze niemieckiej jaka jest Unia przeksztalcil Polske w kolonie zbyty dla niemieckiego odpadu polaczonego z deindustrializacja i wywlaszczeniem Polakow. Doprowadzil do 5 millionowego bezrobocia i 2.5 mln emigracji zarobkowej.

Gdyby Polacy znali prawde, nigdy by do Uni nie przystapili.

Obrazek użytkownika kat

29-01-2014 [22:18] - kat | Link:

czuje to MIĘDZYMORZE.... i potęge , która może się urodzic....pozdrówka

Obrazek użytkownika skipol

29-01-2014 [02:29] - skipol | Link:

Kacisko!
zdzichu,ten zdzichu-piszemy z małej litery
Na marginesie myślę, że jego nick lepiej by brzmiał
"bździchuj z Polski"
Olej buca
Z poważaniem
Skipol

Obrazek użytkownika kat

29-01-2014 [22:20] - kat | Link:

oki , olewam zdzicha....pozdrówka ..... no i " bzdzichuj" dla mnie rewelacja

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-01-2014 [07:23] - jazgdyni | Link:

Witaj

Walczę o to co napisałeś zawzięcie. Nawet tutaj na prawicowych blogach jest wielka ilość defetystów, czyli albo pożytecznych - idiotów, albo pachołków Moskwy.

Suwerenne - Polska i Ukraina, oraz sojusz miedzy nimi, to byłaby potęga, która mogła by rozmawiać, jak równy z równym i z Moskwą i Berlinem i Brukselą.
Nic już w Europie nie byłoby takie same. W Polsce oczywiście też.
Pewien jestem, ze właśnie taką wizję miał śp. Lech Kaczyński. A był to bardzo mądry człowiek. Może właśnie przez tą ideę zginął?

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika kat

29-01-2014 [22:21] - kat | Link:

własnie na to liczę .....pozdrówka

Obrazek użytkownika pietrek

29-01-2014 [08:54] - pietrek | Link:

pozdrawiam z trodheim
ojczyzne wolna racz mi zwrocic Panie
na pohybel czerwonym i judaszowi z bekwederu
pietrek

Obrazek użytkownika kat

29-01-2014 [22:22] - kat | Link:

pozdrówka a zaprzańcom na POhybel

Obrazek użytkownika błądzący

29-01-2014 [08:57] - błądzący | Link:

obyś nie stał się ślepym narzędziem do wykonywania wyroków na osobach które Ci wskażą jako wrogów,to już było wielokrotnie przerabiane ,gdy rozum śpi budzą się demony ,czyż nie tak!?Coraz staranniej oglądam swoje gardło ,gdyż jak napisał jeden z tych co racja jest zawsze po ich stronie jestem na etapie"zaobserwowaliśmy obecność"[czyt.moją].Opcja o zachowaniu czujności rewolucyjnej zatacza coraz szersze kręgi ,można by z tego się nawet śmiać gdyby to nie było jednocześnie straszne!

Obrazek użytkownika kat

29-01-2014 [22:23] - kat | Link:

nie wiem o czym piszesz.... ja pisze co czuję i wcale nie mam zamiaru być slepym narzędziem ..... mysle więc jestem....pozdrówka

Obrazek użytkownika macgregor

29-01-2014 [10:50] - macgregor | Link:

Tak jak zawsze bardzo lubie czytywac Twoje teksty, tak teraz po raz pierwszy zalogowalem sie na tym portalu, zeby skomentowac.
Nie jestem sowieckim agentem ani stukaczem ( moj blog po wygonieniu z S24 to www.macgregor.neon24.pl ).

To nie jest tak, ze bez niepodleglej Rusi ( Ukrainy ) nie bedzie niepodleglej Polski - wszak przed wojna byla niepodlegla Rzeczpospolita, a niepodleglej Ukrainy nie bylo.

Popieram naszych ukrainskich przyjaciol ( UWAGA: nie myslic z bandytami ze Swobody czy UNSO ), ale nigdy kosztem Polakow na Wschodzie czy nie daj Boze kosztem polskiej niepodleglosci.

Wolna Ukraina jak najbardziej, ale tylko, kiedy bedzie naszym przyjacielem.
A poki co chyba trzeba nieco mniej emocji - nasza Polska jest poki co wyludniajacym sie kondominium, dlawionym przez pruskich, ruskich i polsko-jezycznych okupantow.
pozdrawiam
MacG

Obrazek użytkownika kat

29-01-2014 [22:27] - kat | Link:

z tą niepodległością masz rację.... lecz MIĘDZYMORZE moze powstać tylko z trzech krajów , Polski, Ukrainy Llitwy..... Mam nadzieje, że wolna Ukraina bedzie naszym przyjacielem . A na razie rozwiązujmy nasze problemy....polskie....pozdrówka

Obrazek użytkownika błądzący

29-01-2014 [11:23] - błądzący | Link:

mam pytanie,kto wspomoże "Matkę Kurka" w procesie jaki mu wytoczyła fundacja grają ,fundacja a nie owsiak.Fundacja będzie miała środki na opłacenie adwokatów,będzie miała za sobą mendia a co za sobą będzie miał"Matka kurka"kto go wspomoże logistycznie być może finansowo,jaka organizacja wolnościowa jak redakcja!?Czy jego działalność nie wpisuje w proces odzyskiwania naszej wolności ,nie zasługuje na wsparcie,kto stanie przy jego boku w procesie jaki ma odbyć się przed sądem w Złotoryi.Ja go wspomogę w taki sposób aby nie zrobili mu drugiego procesu za nadmierne czy nie ujęcie kto jeszcze z tu piszących postąpi podobnie,tu i teraz!?

Obrazek użytkownika kat

29-01-2014 [22:30] - kat | Link:

masz racje. mam mieszane uczucia ws. matki Kurki a dotyczy to jego wcześniejszego plucia na PIS na Onecie . Jednakże teraz jest OK. Można zrobić akcję zbierania kasy na obronę matki Kurki..... daj numery konta bankowego a ja to puszczę na NB. Kto chce niech wpłaci MK kase .ja deklaruję , że na pewno wpłace na ten szczytny cel , by bronic blogera piszącego prawde....pozdrówka

Obrazek użytkownika błądzący

30-01-2014 [09:13] - błądzący | Link:

bezwarunkowa,zainteresowany sam powinien się o nią zwrócić,po drugie, trzeba poczekać na to jak się to wszystko rozwinie,czy np.nie zakończy się po kliku podejściach "ugodą",chociaż mam szczerą nadzieje ,że nie odpuści ,bo najważniejsze jest obalenie kolejnego kłamstwa i otworzy to kolejne zarośnięte ślepia.Pisał żle ,nie musi być moim przyjacielem ale liczy się efekt końcowy.Pozdrowienia.