Włazidupa – Nałęcz

Poruszyła mnie dzisiaj wypowiedź Pani Jakubowskiej , która określiła profesora Nałęcza jako zdrajcę i włazidupę. Wprawdzie Pani Jakubowska dawniej lwica lewicy ta od słów „ i czasopisma” nie jest z mojej bajki ale postawiła trafną diagnozę o rzeczniku Bronisława , który z podziwu godną upartością twierdzi że jest od czterech lat rezydentem Polski….. a oto wypowiedź:
”Nałęcz. On jest u mnie skreślony, nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Wie pani, nie lubię zdrajców, a ktoś, kto tyle razy zdradzał, jest skreślony absolutnie. Kiedy patrzę na te tony wazeliny, którą wylewa w mediach na temat swojego szefa, to widzę w nim żałosnego karierowicza. Po kimś, kto ma tytuł profesora, oczekiwałoby się subtelniejszych metod włażenia, za przeproszeniem, w d...ę szefowi.”
No cóż , należy zatem rozważyć jak tak duży osobnik włazi do d..py szefowi . To że używa wazeliny to już wiemy od pani Jakubowskiej ale jak on tam włazi ? No i oczywiście należy postawić pytanie jak bardzo pojemna jest dupa Bronka? Domyślam się że towarzysz Nałęcz rozbiera się do slipek , naciera wazeliną i hyc z taboreta łapię przyczółek dupowy po czym używając ręców się podciąga i znika w śmierdzącej czeluści….. no…. OHYDA I SMRÓD….. resztę pominę milczeniem aby zaoszczędzić czytelnikom śmierdzących doznań…..
Pani Jakubowska nie dookreśliła funkcji zdrajcy ale jeżeli wszyscy otaczający Bronka to zdrajcy i włazidupy…. To ja zadaję pytanie jak POjemne są cztery litery w/w .
Może to taka wrodzona „zaleta” wszystkich resortowców i ich dzieci że czuja potrzebę wchodzenia do dupy z tonami wazeliny na ciałku .I tu trzeba zadać kolejne pytanie jak bardzo jest pojemna dupa Putina , że one tam wszystkie lezą?
 Szczerze mówiąc  nie oczekuję odpowiedzi lecz tym którzy wdepnęli w sowietów, platformę , psl, TR-upów i SLD należy życzyć by” MOC SMRODU BYŁA Z NIMI NA WIEKI”….. no i  mała uwaga jeszcze,A tego smrodu butem w trawę nie wytrzesz….. raczej trzeba by było duszyczkę wykapać i egzorcyzmy odprawić…..

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

20-01-2014 [23:28] - bolesław | Link:

Kacie nie wiem jak to się stało.
Kończąc czytać Twój tekst tak zaśmierdziało, że musiałem przewietrzyć mieszkanie.
Pozdrówka przesyłam,
bolesław

Obrazek użytkownika kat

21-01-2014 [21:44] - kat | Link:

tak, to śmierdząca sprawa a raczej śmierdzący profesorek....pozdrówka

Obrazek użytkownika andzia

21-01-2014 [09:19] - andzia | Link:

niektórzy włażą i bez wazeliny,bo tak bardzo i tak blisko chcą być przy swoim guru.
A rzecz cała,jak piszesz,jest faktycznie śmierdząca.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

21-01-2014 [21:45] - kat | Link:

wali od nich jak od POdliny.....tfujjjjjj....pozdrówka

Obrazek użytkownika Opornik1953

21-01-2014 [09:56] - Opornik1953 | Link:

Jako jedyny polityk ma na czole d..ę a wiadomo co jest w środku to może to mu sprawia przyjemność.

Obrazek użytkownika kat

21-01-2014 [21:46] - kat | Link:

bardzo trafne spostrzeżenie.... jak dupa na czole to odpowiedż jest prosta co w mózgu....pozdrówka

Obrazek użytkownika gorylisko

21-01-2014 [10:39] - gorylisko | Link:

żaby czy węże zostają daleko w tyle... inna sprawa, to nie potrafię zrozumieć dlaczego to coś traktuje się serio...
wszystko tłumaczy jedno, oficer prowadzący wymaga jego towarzystwa tedy trzeba go znosić...
ani minuty dłużej... w słowniku ludzi kulturalnych nie ma takiego zwrotu który dostatecznie obelżywie...
osobiście, zniosę nawet bęgowskiego (bez jaj ?) razem z biedroniem (byle się nie całowali jak tego osobnika...

Obrazek użytkownika kat

21-01-2014 [21:48] - kat | Link:

to fakt.... oslizgłość jest co najmniej odstręczająca ale jak to mówią słuzba nie druzba.....i płofesoł MUSI....pozdrówka