Lech Wałęsa to TW „Bolek” – rozmowa z K. Wyszkowskim (cz.2)

„Wałęsa zazdrości mi uczciwego życiorysu politycznego” – mówi legenda Solidarności. Przeciętnemu Polakowi to, o czym opowiada Krzysztof Wyszkowski wydaje się być bajką o żelaznym wilku. W drugiej część rozmowy przedstawia on istotę sporu z Lechem Wałęsą i historię procesu, który wytoczył mu były prezydent. Na tym przykładzie prezentuje ciekawą analizę życia społeczno-politycznego III RP i stawia sprawę bardzo jasno: „Broniąc Wałęsy, Donald Tusk broni samego siebie”. Warto też pamiętać, że IPN uznaje Wałęsę za człowieka zarejestrowanego jako Tajny Współpracownik Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Bolek”. Ale jednocześnie niby niezawisły sąd niby niepodległej Rzeczypospolitej nakazał Wyszkowskiemu… przeproszenie naszego noblisty. Zapraszamy:
http://nowypolskishow.co.uk/?p...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika nauczyciel akademicki

20-01-2014 [23:43] - nauczyciel akad... | Link:

Stanowisko pana Wałęsy przeczy zdrowemu rozsądkowi i nie ma nic (!)wspólnego z chrześcijaństwem. Wygrywanie w totolotka, przerażająca historia Pierworodnego Syna, którego wypiera się Jego ojciec ! Zapomniany nawet grób !

A wszyscy się bawią na urodzinach z dominacją Osób, z którymi walczył (!) pan Wałęsa. Śmiechu to wszystko warte !

A wystarczyło jedno słowo: przepraszam panie Wałęsa. Nie wyrywanie kartek ! ŚWIĘTY PIOTR NIE WYRYWAŁ KARTEK Z EWANGELII.

TAK SIĘ NIE ROBI PANIE WAŁĘSO !