Zjednoczeni Kibice!!!

Sprawia mi wiele radości pielgrzymka kibiców do Matki Jasnogórskiej!!  Sam jestem kibolem pewnej drużyny poza I ligą. Ale to moja drużyna, mój zespół . W czasach zidiocenia i czasów gdy chłopcy są jak cioty i POcynki metro seksualne wielkie nadzieje budzą we mnie kibice wszystkich sportów i wszystkich klubów. W was moja nadzieja , na chłopców co są chłopcami .W Was moja nadzieja na Polskę !!! Są tacy co nazywają was bandytami ,ale  to są  tylko pedały !!!!Jesteście solą tej ziemi , jesteście naszą nadzieją , że jeszcze są ludzie w Polsce gotowi upomnieć się o Polskę , o Boga i o Honor!!! Mam dla was szacun chuligani patrioci!!! Wielki szacun!!! Nie poddawajcie się nigdy , nie dajcie się skłócić bo nie mamy oprócz was i ludzi z blokowisk nikogo kto jeszcze chciałby zawalczyć o Polskę!!! Dzięki za piękne patriotyczne oprawy , dzięki za waszą upartość, dzięki za to że jesteście . Wspomnijcie jak będziecie prześladowani przez reżimowców z PRL-u , że jestem z wami  i że wam dziękuję!! 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO ….. Szczęść Wam i Nam Boże. My stare dziady pójdziemy z wami aby POLSKA BYŁA POLSKĄ….pozdrówka

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wandaherbert

17-01-2014 [22:52] - wandaherbert | Link:

to dla mnie obecnie bardzo wartosciowa -patriotyczna mlodziez.Byłem ostatni raz na "Stadionie Slaskim chyba 1978lub 1979 Polska -NRD 1-0,ale bylem tak zniesmaczony zachowaniem-wulgarnymi okrzykami ,ze od tego czasu nie byłem,jako kibic na meczu .Ogladalem w tv Obecnie obserwuję kibicow i jestem z nich dumny .Te oprawy i ta organizacja ,przeciez to wymaga poswięcenia .Tak- niech ich Bog ma swojej opiece!!!

Obrazek użytkownika Slavus

18-01-2014 [10:50] - Slavus | Link:

Polska - NRD 1-0 (0-0), el. MŚ w Hiszpanii, bramka A. Buncol. Chorzów 1981 r.

Obrazek użytkownika wandaherbert

18-01-2014 [11:54] - wandaherbert | Link:

skleroza atakuje ,a polegam tylko na tym co pozostalo mi w "baniaku".O Buncolu pamiętalem, tylko te lata wyparowaly.Przez tych psudo -kibicow nie widziałem ,jak padla bramka-powtorek nie bylo!

Obrazek użytkownika w-uk

17-01-2014 [22:58] - w-uk | Link:

Pozdro dla wszystkich braci !!!

Obrazek użytkownika ba.a

18-01-2014 [13:20] - ba.a | Link:

pracowali wytężenie przez wiele lat,dlatego trwoga zagląda im w oczy jak widzą,że zgodnie potraficie działać,jak możecie wspólnie podejmować wyzwania. Trzeba na nowo sobie zaufać,stworzyć jedność,zburzyć im spokój.
Walka z nimi to trudna sprawa,a i rezultat niepewny.Ale "dopóki walczysz wygrywasz".

Obrazek użytkownika kat

19-01-2014 [22:02] - kat | Link:

My , kibole wezmiemy sobie ta naszą Polskę na własność, bo jest NASZA!!!!!! pozdrówka