286 sejmowych Hitlerków i Dzierżyńskich

Już wiem co zjednoczy i scali  lemingi polskojęzyczne  . Tym co was zjednoczy będzie pałka na waszych plecach od Polizei z hajhitlerowa i sowieckiego Omonu  . Jak was będą lali na osiedlu za murem  z krzykiem  po niemiecku i rusku to wtedy dopiero  zrozumiecie gdzie żyjecie. Dla tych co chcą poznać stare-nowe słownictwo  aby nie oberwać niemiecko-ruską  pałą  polecam jakże aktualne POlecenia  z Auschwitz :

Abtreten! - rozejść się!

Achtung! - uwaga, baczność

Alle Block antreten - wszyscy z baraku wystąp

Antreten! - zbiórka

Arbeitskommando formieren! - formować komando

Austreten! - wystąpić

Bewegen! - ruszać się

Du Schweine Pole Banditen los - ty polska świnio bandyto precz

Laufschritt! - biegiem!

Mützen ab!, mützen auf! - czapkę włóż!, czapkę zdejmij!

Ordnung muss sein - porządek musi być

Richt euch! - równaj w prawo

Schnell!, schneller! - prędko, prędzej

Still gestanden!, still gestand - baczność

Wegtreten! - rozejść się

Zu fünfe – piątkami
 
Tych 286 idiotów działając wbrew konstytucji zadba o to byście nie mogli pójść do lasu walczyć i wcześniej powycina wszystkie drzewa, drewno sprzeda niemieckim firmom a ziemie niemieckim bauerom . No to życzę byście zostawali poliglotami bo wtedy może ktoś wam złoży propozycję kolaboracji a może nawet  zaproponuje funkcje kaPO obozowego .Ale od dzisiaj może juz was lać oficjalnie niemiecka i ruska policjo-milicja

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-01-2014 [15:32] - NASZ_HENRY | Link:

już się znalazło ;-)

Obrazek użytkownika kat

11-01-2014 [19:39] - kat | Link:

no to nam juz pewnie szyją opaski z napisami " Polak".....pozdrówka

Obrazek użytkownika misiek pancerny

11-01-2014 [16:46] - misiek pancerny | Link:

Normalnie się obsmarkałem ze śmiechu, masz formę chłopie :)))))

Obrazek użytkownika tadeusz.K

11-01-2014 [17:18] - tadeusz.K | Link:

Chociaż sejm rzeczywiście przypomina jakiś nowo lansowany kabaret futurystyczny, to jednak śmiech przeradza się raczej w strach.

Obrazek użytkownika kat

11-01-2014 [19:41] - kat | Link:

a jakoś taki się na starość mocno zgryżliwy robię a i szyderstwo jak wino długo w beczkach trzymane coraz 'smaczniejsze' pozdrówka

Obrazek użytkownika misiek pancerny

11-01-2014 [21:05] - misiek pancerny | Link:

Mimo, że dałem słowo, że nie będę się odzywał do Niego i Jego komilitonów, to ma kurka rację, na Omlecie, już nikt nie pisze takich tekstów, brakuje mi tego, bo wieje nuuuuuudą straszliwą, na innych portalach też, nuda i agresja.

Obrazek użytkownika Temu Misiu

11-01-2014 [16:53] - Temu Misiu | Link:

sobie wczoraj gęby tych zdrajców na sejm.gov (nie sposób zapamiętać nazwisk i pysków). Ich chroni prawo! Pozostaje mi uczyć się tych zwrotów, które zamieściłeś... tak chętnie, jak uczyłem się ruskiego za oficjalnej komuny - ta dzisiejsza jest kamuflowana formalnie, a w realu jest oczywista.

Obrazek użytkownika kat

11-01-2014 [19:43] - kat | Link:

ja ich widziałem juz w uniformach kaPO...., z bykowcem w reku i wrzaskiem na ustach.... takie mam odczucia....pozdrówka

Obrazek użytkownika xena2012

11-01-2014 [16:56] - xena2012 | Link:

wałkujemy w nieskończoność sprawę pijanych kierowców,bulwersujemy życiem prywatnym agenta Tomka,kłócimy o detale i z nabożeństwem słuchamy kolejnych obietnic premiera.Tam gdzie trzeba działać z wyprzedzeniem jest wielka cisza,nawet nie zbieramy podpisów.

Obrazek użytkownika kat

11-01-2014 [19:44] - kat | Link:

wałkujemy ten temat od roku i co? .....nic.... trzeba ich za morde złapać i do dupy im nakopać....pozdrówka