Kryptonim” Zegarek” czyli ja jestem Pan Tik-Tak..

Obserwujemy dwie zaplanowane akcje a to dopiero początek , albowiem zbliżają się wybory. Pierwsza sprawa to sprawa pana Tik-Taka vel  „ Zegarek” . Niejaki  Sławomir N. aby mniej bolało dał się złapać z zegarkiem na ręku dźwigając na plecach ok. 10 milionów w gotowiżnie . Mendia skupiły wzroki swych kamer i „ śledcze” oczy na zegarku  za marne 17 000 zł . Reszta , czyli plecak jest nieistotny , choć jak wieść gminna niesie to są tam prowizje od kontraktów i kaska na czarną godzinkę .Durny narodek dostaje wścieklizny na ten zegarek i pewnie gdyby ich spuścić ze smyczy TVN-u to by ten zegarek zażarły bez POpitki. To się nazywa sterownie emocjami!!! A tymczasem Pan Tik Tak sobie śpiewa:
„ Ja jestem Pan Tik-Tak
Ten zegarek to mój znak
Tak,tak ,tak to Pan Tik-tak
A w kasie 10 baniek brak…..
I czegóż chcieć od Sławeczka , toż jego winy nie ma w tym , winna jest lepka łapeczka co do niej lepi się kasa w mig…jakby zaśpiewał Bułat . Nie dziwne , że chłop z taką chęcią się POswiecił za marniutki zegareczek bo ma nazbierany pełny kasy woreczek . W myśl proroctwa które popełniłem w 2007 roku a który leciał tak:
„ Idzie Tusk przez Polskę , worek códów niesie a kasę za códa PObrali kolesie” i dlatego uważam , że niezbędna jest tutaj komisja śledcza ws. Pana Tik –Taka

Druga dotyczy wyborów .Wybory tuz , tuż więc ujawniają się wszelkiej maści „konstruktywni” krytycy PIS-u i pana Kaczyńskiego , których niniejszym informuję, że będę ich uważnie obserwował a przypadki szczególne będę piętnował i nagłaśniał .A co ciekawsze przypadki będę wyszydzał , wykpiwał oraz judzić będę przeciwko nim ludek pisowski , moherowy i smoleński używając mowy nienawiści .

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika andzia

10-01-2014 [19:54] - andzia | Link:

A oni Sławku nawrzucali,
zegarki i kasiory wór.
Wiedzieli,że załatwi za to,
załatwi kontrakt im ten ci.l.
Kacie,nie chcę wywoływać wilka z lasu,ale jakoś tak się spokojnie na nb zrobiło,tak sielsko,rzec by anielsko...
Nie ufam tego typu spokojowi,więc miej baczenie ! :)

Obrazek użytkownika misiek pancerny

10-01-2014 [20:10] - misiek pancerny | Link:

Niesamowite zgranie w czasie :))

Obrazek użytkownika kat

10-01-2014 [21:12] - kat | Link:

to nie do Ciebie.....hahahahaahaha

Obrazek użytkownika kat

10-01-2014 [20:10] - kat | Link:

dopisek doskonały.... a o "spokoju" piszę celowo żeby szpiony wiedziały,iz znamy ich cele............pozdrówka

Obrazek użytkownika misiek pancerny

10-01-2014 [20:07] - misiek pancerny | Link:

Tylko bez paniki, przychodzę z gałązką oliwną, jeśli Ci Kacie nie pasuje moja obecność, powiedz tylko słowo, a zniknę, zawsze Cię szanowałem. Do rzeczy, wydaje mi się, ze solidnie nie do szacowałeś Sławka, jeśli pojawiły się informacje, że jakieś 3.5 miliarda Euro poszło psu pod ogon, przy okazji przetargów na drogi, to 10 baniek są drobnymi na waciki, po które by się nie chciało pod stół schylić. Dzisiaj Kłopotek, którego serdecznie nie znoszę, powiedział, że zegarek to zwykła ściema i musi być w tej sprawie drugie, głębsze dno. Pewnie będzie jak piszesz, prokuratura radośnie umorzy śledztwo ze względu na znikomą wartość czynu zabronionego, a Sławek po cichu zostanie np. sponsorem kampanii wyborczej PO. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

10-01-2014 [20:20] - kat | Link:

wiesz, że Cie zawsze darzyłem sympatią, szczególnie po udanej współpracy w klubie " Różnijmy się pięknie". Masz racje , nie do szacowałem ale się nie rymowało....hahahahahahaha....Pozdrówka i zaglądaj częściej a Pan Tik-Tak jeszcze POtyka w rytm stawianych mu zarzutów

Obrazek użytkownika misiek pancerny

10-01-2014 [20:30] - misiek pancerny | Link:

I rozgrzane sądy, to długo się nie będzie potykał, jak powiedział onegdaj Donek "Będziemy starali się wpłynąć zarówno na policję jak i prokuraturę i, w ramach naszych możliwości, na sądy, aby przede wszystkim surowo i możliwie natychmiast karać tych, którzy używają przemocy" Znaczy się, mają taką możliwość wpływu i wpłyną.

Obrazek użytkownika kat

10-01-2014 [21:13] - kat | Link:

im niebawem ani ROZGRZANE sądy ani nic nie pomoze....... gadzinów jest jakieś 30 000 ..... nakryjemy ich moherowymi beretami i czapeczkami....pozdrówka

Obrazek użytkownika misiek pancerny

10-01-2014 [21:02] - misiek pancerny | Link:

"Będziemy starali się wpłynąć zarówno na policję jak i prokuraturę i, w ramach naszych możliwości, na sądy, aby przede wszystkim surowo i możliwie natychmiast karać tych, którzy używają przemocy" Tako rzekł Donek, podejrzewam, że Sławek długo się potykać nie będzie.

Obrazek użytkownika marco.kon

11-01-2014 [12:16] - marco.kon | Link:

Widzę że znudziło ci się sponsorowanie własnymi podatkami pospolitych złodziei. Fakt, potrzebny jest szeroki front sprzeciwu przed okradaniem nas i naszych dzieci. W obecnej sytuacji, choćbyś stawał na rzęsach to i tak niewiele ci zostanie. Ja ZAWSZE byłem przeciwko PO ale nie tylko z tego powodu.
Zauważyłem że prawie nie pojawiasz się na szmonecie jako zalogowany. Ja również. To nie jest już portal dla ludzi myślących. Z każdej strony. Zresztą podobnie jest na innych portalach. Brak poważnej dyskusji nad przyszłością Polski. Smutne.

Obrazek użytkownika bolesław

10-01-2014 [20:54] - bolesław | Link:

Napisane w kwietniu ubiegłego roku. Co nieco się sprawdziło(Gowin, Nowak Nowego R. doczekał ale....)
Pozdrówka przesyłam.
Zegarki Nowaka

Ten zegar stary jak świat
Kuranty ciął jak z nut
Zepsuty wszakże od lat
Nakręcać dla mnie to trud
Lecz jeśli niespodziewanie
Ktoś poprzez wypożyczenie
Radość mi sprawi
I humor poprawi
To odmawiać przecież nie wypada
Gówno mnie obchodzi, co lud gada
A, że drogie, to nic wam do tego
Muszę mieć lepsze od premiera mego
Premier zażyje tabaki
Bom ja nie byle jaki
Weźmie mnie w obronę
Tak po cichu, to i na stronę
W zaciszu sobie wyjaśnimy
Zamiast mnie, Gowina zniszczymy
Zegarkami prababka mnie zaraziła
Nie kupować a pożyczać nauczyła
Pan Zegar, gdy zapieje kur
Dmie w rząd przedętych rur
Ponownie gdy zapieje kur
Nastąpi znów nowy spór
Niejednym się dał we znaki
Mi wszystkie stanęły zegarki
Nie tylko zegarki, nic mi już nie staje
Brać łapówki i uciekać z kraju pozostaje
Szwajcaria by mi pasowała
Może i zegarki by zaoferowała
Strach waści?
Nie doczekam Nowego Roku!

Obrazek użytkownika kat

10-01-2014 [21:11] - kat | Link:

pozdrówka

Obrazek użytkownika bulsara

11-01-2014 [06:28] - bulsara | Link:

Sejmik klepnął ustaweczkę(celowe zdrobnienia,by pozostać w klimacie notki) o "bratniej pomocy służb mundurowych" 286 głosów za,PIS i
SP 140 głosów przeciw.Tak więc nie wiadomo,czy my sekta,oszołomy,moherowe berety będziemy mogli się przeciwstawić?
Sprytnie shynronizowane działanie,tu premierek gaworzy jak żyć,podręczniczki dla pierwszaczków darmowe,i inne ćmoje-boje,zegareczek
Sławeczka a Sejmik zrobił,to na czym zależąło prezesuniowi wiodącej partii oszustów.

pozdrawiam,bulsara

ps.800 banieczek od Lasów Państwowych premierek wyciągnie

Obrazek użytkownika misiek pancerny

11-01-2014 [11:06] - misiek pancerny | Link:

10/10, alkomaty, genderyzm i psychopata Trynkiewicz, tym się zajmowały mainstreamowe media przez ostatnie dni, tymczasem, chyłkiem, boczkiem, wprowadza się możliwość udziału funkcjonariuszy państw obcych, policji i wojska w patrolach, działaniach na rzecz porządku publicznego, przy zabezpieczaniu imprez masowych itd. Ta ustawa w sposób jawny łamie Konstytucję i oddaje bezpieczeństwo państwa w ręce obcych służb, w głowie się nie mieści.

Obrazek użytkownika ba.a

11-01-2014 [10:01] - ba.a | Link:

postępują tak przez cały czas /nawet z rosnącym natężeniem/, nie obawiając się żadnych konsekwencji.Może jesteśmy w błędzie myśląc,że odpowiedzą za to wszystko i sprawiedliwość w końcu ich dopadnie?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-01-2014 [10:38] - NASZ_HENRY | Link:

Sławek przykrywka,
Przykrywka Sławek,
Donek ma dużo,
Takich zabawek ;-)