RBN , Rada Bezradnych Nieudaczników

Wcale mnie nie dziwi że nie wpuścili dzisiaj posła Czarneckiego na zebranie tej zbieraniny .A dlaczego? O tym relacja poniżej:
Krzyk  CO ROBIĆ ????CO ROBIĆ , dochodził z rady tej zbieraniny . Co robić ? Co robić?
- Mam- krzyknął płemieł , wysłać do Kijowa Sikiewicza ( nie mylić z Sienkiewiczem) –Niech im zapowie że „ IDZIEMY PO WAS” to uciekną z Majdanu-
-Mam- krzyknął rezydent – wyślijmy im Zerwiciula tzn. Zerwikaptura co to zamiast kaptura zerwał gumowego penisa i niech on tym fallusem wybije im z głowy rewolucje
-Mam- krzyknął właściciel gumowego penisa – wyśle tam Pedronia niech ich zajmie seksem , jak się będą bzykać to zapomną po co na Majdan przyszli
-Niech jedzie Stefek znany napadacz kasjerkowy i niech zaczajony w bramie usypia bandytów swoim oddechem – rzekł Kiepski
CO ROBIĆ , CO ROBIĆ ??????????
-Mam – krzyknął człek z Nałęczowa – wyślijmy im Filipińczyka z zapasem win i wódek  z MSZ i KPRM , jak się upiją to zapomną-

To telegraficzny skrót obrad z RBN a poniżej ustalenia końcowe :
1.Natychmiast zadzwonić do Wołodiejowskiego Wladimira i na wszelki wypadek przeprosić , transmisja na telebimie w pozycji klęczącej .
2.Zadzwonić do Angeli von Jungingen i powiedzieć że to nie my i zaproponować Malbork jako rekompensatę .
3.Aresztować wszystkich Ukraińców w Polsce żeby się polska hołota nie zaraziła tym rewolucyjnym  wrzodem .
4.Na wszelki wypadek pochwalić Kaczora że niby taki odważny i przyspieszyć procedurę jego sprawy  do Trybunału Stanu .
5.Zadzwonić do Boroso i przydzielić mu do pomocy Jaruzelskiego i Kiszczaka celem „doradztwa” technicznego.
6.Bandytom z Majdanu wysłać czekoladowego ptaka nafaszerowanego siarką i piołunem , niech wychleją całą wodę w okolicy .
7.Zrzucić psychotropy szalonego Stefka na Majdan pod postacią cukierków , to ich uspokoi .
8.Przeprosić Janukowycza za Wołyń i okupację Lwowa do 1939 roku .
9.Szykora opanuje twitera , złoży wirtualną wizytę na Majdanie i wyda rozkaz żeby się poddali i oddali kasę którą dostali w ramach partnerstwa wschodu .
10.LISajdupa ma zrobić program o bandytach z Majdanu , płaczącym przez nich  Putinie i Janukowyczu który nie mógł wypić porannej kawy

.A już na poważnie KIJÓW – WARSZAWA – WSPÓLNA SPRAWA …..3MAJCIE SIĘ CIEPŁO , tam na Majdanie

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika pietrek

02-12-2013 [23:27] - pietrek | Link:

o ukrainie na wybiórczej u zdrajcy jąkały.Rezydent belwederu nawet nie umie zdania wypowiedzieć tylko znowu owija ze przemoc niewskazana,belkota ze trza jakoś i z ruskimi(bo sra po gaciach coby sie ojcu putinowi nie podpaść) i z unią sie godzić.Menda jest moim nocnym koszmarem .Juz normalnie sie patrzeć na niego nie umiem.Jest jak chorągiewka.Bębnią że Kaczynski nie będize na ich zebraniu bezpieczeństwa narodowego oczywiście z aluzjami...No jakiego bezpieczeństwa ja sie zastanawiam?
Rozpuścili armie całą po kontach..Tak jak powiedzial św pam Petelicki Założyciel Gromu ze w tej chwili Polski nie ma kto bronić.To jakiego bezpieczeństwa ja się pytam?Szmaciarze wszystko sprzedali w mej ojczyznie!!!
Tyfusek sie klockami bawić zaczyna za dzieci robi błazen ,sikorka zdrajczyk plecie po pijaku zapewne 3po3 a potem sie tlumaczy w radio..a grubas z trzecim podgardlem śmie sie porównywac do Lecha Kaczyńskiego.Zenada polskiego nierządu..
A Ty kat pisz dalej takie historyjki :)
Swietne ja zwykle.
Pietrek z Tronhaim pozdrawia..

Obrazek użytkownika kat

03-12-2013 [08:57] - kat | Link:

i przesyłam pozdrówka

Obrazek użytkownika bolesław

03-12-2013 [09:00] - bolesław | Link:

RBN: Rany Boskie Nie wpuścili Czarneckiego
Mieli zastrzeżenia do Niego
Że naśle Wołodyjowskiego
A Ten wykończy bandę Ryżego

Pozdrówka przesyłam,
bolesław

Obrazek użytkownika kat

03-12-2013 [21:49] - kat | Link:

pozdrówka

Obrazek użytkownika ba.a

03-12-2013 [13:22] - ba.a | Link:

ich zwycięstwo.Najsmutniejsze dla nas,bo pokazuje jak MY tego osiągnąć nie potrafimy.Ukraińcy,wasza wygrana,tylko nie rezygnować!

Obrazek użytkownika kat

03-12-2013 [21:50] - kat | Link:

dadzą radę a i na nas przyjdzie kolej....pozdrówka