Ukraina WALCZY!!!

Jestem duchem z Ukraińcami na Majdanie . Prowokacje i policja polityczna jak w każdym kraju czyni z ludzi bandytów . Ukraina musi się znaleźć w europie nawet tej od której śmierdzi Różą Luksemburg. Musimy wyrwać naszych braci ze szponów Rosji . Wyrwać ich z dominacji sowieckiej i wykonać testament Marszałka o strefie buforowej dla Polski . Cieszy mnie ogromnie że Nowy Polski Premier Pan Jarosław Kaczyński pojechał na Ukrainę . Bo teraz trzeba tam być , tam decydują się też nasze losy , Polaków . Tam w tej chwili toczy się walka o nowe oblicze europy . Nasze miejsce jest na Majdanie . Pamiętam o rzezi Wołyńskiej  , UPA i jej zbrodniach lecz mimo tego w interesie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej jest Wolna i Niepodległa Ukraina . Aby spełnił się nasz sen o tym że rozpadnie się w proch i pył sowiecka i krzyżacka zawierucha potrzebna jest Ukraina , Białoruś i Litwa .Razem , my pokrzywdzeni przez sowiety jesteśmy w stanie stworzyć region państw europy środkowo-wschodniej i kopnąć w dupę czerwonego niedźwiedzia sojusznika Hitlera  .Uczmy się od naszych sąsiadów walki bo na Marszach Niepodległości lała nas  POlicja POlityczna .Uczmy się od nich ,że jak się chce to można . Niepodległa Ukraina to 45 milionów ludzi i 603 700 km² powierzchni . Wolna Ukraina to nasz naturalny sojusznik . Pamiętajmy o krzywdach ale też twórzmy przyszłość . Kto jest za Polską ten sprzyja Ukrainie . Dlatego odpowiedź jest prosta dlaczego Tusk , Komorowski i Kwaśniewski nie pojechali na Majdan. Tam walczy lud Ukrainy a nie sprzedajne prostytutki .Należy się spodziewać prowokacji mam więc nadzieje , że Pan pozwoli im na zwycięstwo jak nam w 1980 . I mam nadzieje , że obudzi się Polski duch a my razem zaśpiewamy „ co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy „. 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO  tam na Majdanie ……………… bo my niedługo powalczymy z okuPOntami  i na Krakowskim Przedmieściu i w całej Polsce . Tą droga pozdrawiam kibiców wszystkich klubów bo Tusk rozpoczął nową z wami wojnę . Rozpoczął wojnę bo wie kogo się bać .Wiem że ten reżim polegnie a wraz z nim republika okrągłego stołu . Dlatego czas by powstał sejmik kibicowski , który odrzuci wewnętrzne walki klubowe  i stworzy plan działań do walki z wrogami Polski .

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Basia

01-12-2013 [18:32] - Basia | Link:

tekst! Zgadzam się z nim w całości.

Obrazek użytkownika kat

01-12-2013 [19:00] - kat | Link:

kłaniam się nisko...pzodrówka

Obrazek użytkownika pietrek

01-12-2013 [18:36] - pietrek | Link:

Znowu dobry artykuł!!
Ja unii nie trawie ale sowieta bardziej!
Jestem z Tobą i moi ziomale!
Hejjj Pietrek
OJCZYZNE WOLNĄ OD CZERWONKI RACZ MI ZWRÓCIĆ PANIE!!
PS.Ja też wszędzie wypisuje że Kaczynski wie co robi .Nie mi oceniać takiego stratega.Skoro Pojechal to wie że trza.A część moich kolegów to potempiło że niby u nas mase spraw a ten jezdzi.Ja tam wierze Jarkowi!!!
hejj

Obrazek użytkownika kat

01-12-2013 [19:03] - kat | Link:

hej.... druhu .... pozdrówka dla Ciebie i dla Ziomali.....3MAJCIE SIĘ CIEPŁO

Obrazek użytkownika danuta

01-12-2013 [20:45] - danuta | Link:

Racja!!!
Popieram powyżej.

Pozdrawiam serdecznie 

Obrazek użytkownika kat

01-12-2013 [20:59] - kat | Link:

dzięki i pozdrówka

Obrazek użytkownika marsie

02-12-2013 [00:08] - marsie | Link:

Dobre, ale od czasu, jak wywaliliście Coryllusa, trochę mniej Was lubię!

Obrazek użytkownika kat

02-12-2013 [22:27] - kat | Link:

ja Coryllusa nie wywalałem chociaż nie darzyłem sympatia.....

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

02-12-2013 [08:19] - NASZ_HENRY | Link:

to POlegną ;-)

Obrazek użytkownika kat

02-12-2013 [22:28] - kat | Link:

na razie to ustawka celem roszady ale widac że wymyka im się to spod kontroli jak bezpiece w 80....pzodrówka