„Tłit” Premiera i „mocne słowa” Kaczyńskiego

Po powrocie ze spaceru rzuciłem się na media elektroniczne, oczywiście głownie te mainstreamowe bo przy ich możliwościach liczyłem na opis zdarzeń „w czasie rzeczywistym”. Oczywiście chciałem zobaczyć jak mają się sprawy w Kijowie, na Majdanie. Nie ukrywam, że interesowałem się także przebiegiem wizyty Jarosława Kaczyńskiego. Problem w tym że w tej chwili w głównej telewizji informacyjnej czyli TVN-e zrobiło się dość zabawnie. O ile w relacjach Kaczyński jest pokazywany podczas rozmowy z dziennikarzami (o tym kolega Cleofas opowiada na „górce”), na pasku TVN cytuje fragment „tłita” premiera Tuska, w którym dziękuje on Jarosławowi Kaczyńskiemu za „mocne słowa”.

Zestawiają oba te fragmenty można odnieść wrażenie, że Tusk dziękuje Kaczyńskiemu za bezlitosną ocenę Sikorskiego, którego w Kijowie nie ma.

Ja rozumiem, że decyzja Kaczyńskiego to kłopot nie tylko dla władzy w Warszawie ale też dla popierających ją mediów. Rozumiem, że TVN nie pokazała Kaczyńskiego na Majdanie bo nie chciała. Michnika pod ukraińską ambasadą przed chwilą pokazała bo chciała. To taka uwaga na temat chęci ale i możliwości. W Kijowie jest ekipa i pokazuje co chce. Ja to rozumiem bo cała prawda całą dobę ale biznes jest biznes. Dzięki temu biznesowi dowiedziałem się, że w Kijowie jest Protasiewicz i, tak to wygląda z perspektywy Wiertniczej, jest tam pierwszoplanową postacią.

Jednak takie kombinowanie prowadzi właśnie do takich śmiesznostek jak ten TVN-owski zestaw. W którym Tusk jakby zgadza się z Kaczyńskim że Sikorski powinien zająć się czymś innym niż się zajmuje.

Swoją drogą ciekawe jak na „tłit” Tuska zareaguje ta część sieciowych komentatorów (spora), która z zapałem pluła i ciągle jeszcze pluje na Kaczyńskiego. Uczciwość nakazywałaby teraz zacząć pluć też na Tuska.

wyborcza.pl publikuje zdjęcie. Nie wklejam bo mnie "agencja.gazeta" ścignie. Wklejam link: http://bi.gazeta.pl/im/53/b9/e5/z15055187AA.jpg
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Magdalena

01-12-2013 [15:30] - Magdalena | Link:

ważne, że na zdjęciu Prezes sięga komuś tam do łokcia.

Obrazek użytkownika bulsara

01-12-2013 [17:52] - bulsara | Link:

Niestety prezes stał obok mierzącego 201 cm wzrostu Witalija Kliczki("doktor żelazna pięść") szefa partii UDAR

Obrazek użytkownika Magdalena

01-12-2013 [18:07] - Magdalena | Link:

Mam doprawdy nadzieję, że lemingi się już trochę ocknęły po tej żałosnej propagandzie o centymetrach ...

Obrazek użytkownika pietrek

01-12-2013 [23:11] - pietrek | Link:

mistrzem w swoim fachu a Jarosław Kaczyński w swoim.Obydwoje są profesjonalni i fenomenalni.I obydwoje śą patriotami!!Ot i tyle.
OJCZYZNE WOLNA RACZ MI ZWRÓCIĆ PANIE
Pietrek

Obrazek użytkownika bulsara

02-12-2013 [08:01] - bulsara | Link:

Pietrek pomylileś braci Kliczków (obok prezesa Kaczyńskiego stał starszy z nich zwany przez świat bokserski"doktor żelazna pięść"-
Witalij a mlodszy Władimir "doktor stalowy młot" nie angażuje się w politykę.
Tak Wladimir jest superczempionem,posiada 4 pasy mistrzowskie a Witalij 1 ale najbardziej znaczącej Federacji.
pozdówka z Krakowa od fanki boksu

Obrazek użytkownika mada

01-12-2013 [16:27] - mada | Link:

to jest poziom dla ciebie niedostępny.