ZŁODZIEJE, ZŁODZIEJE – galeria złodziejska

Monopol państwa na przemoc

Rekonstrukcja rządu

w składzie

BO MAMY DOŚĆ!!!!


i podsumowanie Marszu Niepodległosci


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

17-11-2013 [13:01] - xena2012 | Link:

najlepiej podoba mi się sadzenie uklon w stronę emerytów i uraczenie ich palmami na cmentarzu.Wyjazd wszystkich do Wielkiej Brytanii tez świetny.

Obrazek użytkownika kat

17-11-2013 [16:03] - kat | Link:

dzięki i pozdrówka.... nie znalazłem niestety Bredzislawa na klęczkach ......pozdrówka

Obrazek użytkownika z Niemiec

17-11-2013 [16:52] - z Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Cytat:

" http://www.demotypolityczne.pl... "

---------------------------------
---------------------------------

To jest odpowiedz na powyzszy obrazek

http://wyborcza.biz/biznes/1,1...

Obrazek użytkownika kat

17-11-2013 [22:05] - kat | Link:

złodzieja Europy reklamujesz?

Obrazek użytkownika z Niemiec

17-11-2013 [22:38] - z Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Cytat:

" Kryminalni z Torunia, Rypina i Inowrocławia odzyskali trzy sportowe luksusowe bentleye, skradzione kilka dni wcześniej z jednego z salonów samochodowych w Berlinie.
Do kradzieży pięciu pojazdów tej marki doszło w nocy z 7 na 8 listopada. Każdy z nich wart jest ok. 250 tys. euro. Z ustaleń niemieckiej policji wynikało, że auta mogły wjechać do Polski.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wi...

Obrazek użytkownika kat

18-11-2013 [06:02] - kat | Link:

pogadamy o tych samochodach jak Niemcy zwrócą to co nakradły w Polsce , odbudują wszystkie zniszczone domy , oddadzą ukradzione bydło i zboże ,zapłacą za niewolniczą pracę Polaków , zwrócą Polsce 6 milionów obywateli zabitych przez Wermacht i SS i sowietów oraz oddadzą ukradzione pół Polski przez szaleńców słuzących Hitlerowi i stalinowi.