Kerry przywiózł koraliki , lusterka i grzebyki

Jak Amerykanin przybywa do bananowej republiki to przywozi Indianom koraliki , lusterka i grzebyki aby zamienić je na „uwielbienie” i chęć tubylców do umierania za Amerykę . POpierzył chłopina o 25 latach transformacji , silnej Polsce i super armii ….. no wyrzygałem się bez upicia .Pobredził coś tam jeszcze o wspólnej pomocy ……itd…. Panie Kerry wracaj pajacu do swojego USA , bo my ta waszą pomoc pamiętamy i z Jałty i ze Smoleńska . Panie Kerry nie rozśmieszaj pan Polaków i nie rób z siebie idioty a z nas bałwanów . Otóż dobrze wiesz że twoi koledzy „chrzczeni nożem” atakują nasz kraj i chcą wyłudzić od nas kasę za obywateli polskich którzy zostali zamordowani przez Niemców przy pomocy "przedsiębiorstwa Holocaust" . To ci sami Żydzi , którzy nie zrobili nic by ratować swoich braci Żydów w Polsce . A Pan tu przyjeżdżasz do nas i mamisz nas nowymi kontraktami na zbrojenia . Otóż głupi amerykańcu od dzisiaj Polska krew kosztuje , jak zapłacicie 1000 USD za kroplę polskiej krwi przelewanej w waszych wojnach to się zastanowimy. Twoi koledzy brali udział w rozkradaniu Polski  . Kerry ty nam lepiej opowiadaj o faszystach z których pomocy korzystaliście po II wojnie światowej . Opowiedz o Jałcie i sprzedawanych przez was  polskich żołnierzach na zachodzie . Już byłoby lepiej żebyś przywiózł patrioty z tektury i F-16 z papieru . A może nam dokończysz offset? A, rozumiem przywiozłeś nam tarczę z muzeum byśmy mogli te rakiety zbijać jak bąki !!! Wzruszyłem się tą wizytą robiącą totalnych idiotów z tych co to się Kerremu kłaniali . Mam w dupie te wasze wizy i jednocześnie niespodziankę , bo gdy my dojdziemy do władzy będziecie się starali o polskie wizy . Jeden był porządny w USA człowiek , to Ronald Regan z którym mięliśmy po drodze a nie z tym zresetowanym komuchem Obamą . Jaja sobie z was robi nawet Syria .I wy chcecie być żandarmem świata????? Chyba złodziejem złóż energetycznych i złodziejem surowców . Ja wiem że z lepiej już z wami iść niż z tymi barbarzyńcami ze wschodu ale dopóki nie będziecie nas traktowali jak partnera to całujcie mnie w dupe . Panie Kerry  my znamy ten wasz język dyplomacji i wiemy co oznaczało brak na pogrzebie naszego Prezydenta tego z Obamy .Wy wiecie co się stało w Smoleńsku a my wiemy że wy macie na to dowody więc proponuję wam układ .Jak wykonacie plan Marchalla dla Polski to wam uwierzę . Jak Polska będzie w Europie traktowana jak Izrael w Afryce to wtedy wam uwierzę . A na razie możecie sp……ać  poradzimy sobie sami !!! I nie przywoźcie nam tu pledów z zarazami , którymi wytruliście właścicieli ameryki , Indian.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marco.kon

06-11-2013 [22:27] - marco.kon | Link:

Tylko co na to Jarosław Kaczyński ? Ma podobne zdanie ? Obawiam się że zgoła inne. I co wtedy ?

Obrazek użytkownika kat

06-11-2013 [22:32] - kat | Link:

Polska należy do Polaków , którzy maja swój narodowy interes a nie interes jakich obamów , merkeli czu putinów ....pozdrówka

Obrazek użytkownika dogard

07-11-2013 [21:32] - dogard | Link:

kat patriotyczny, ostry blogier; taka roznica....

Obrazek użytkownika danuta

06-11-2013 [23:05] - danuta | Link:

Bardzo chciałabym wierzyć, że nie masz racji, ale nie mogę.
Jeśli Kerry przyjechał "rozejrzeć się w sytuacji" - to oznacza, że wywiad amerykański leży na obu łopatkach.
Jeśli Kerry przyjechał "dać do zrozumienia", że Polska nie jest USA obojętna, to pomylił adresy. "Wspaniały" POlski rząd takie gesty obśmiewa w rozmowach z Kremlem.
Jeśli przyjechał jako emisariusz NATO, to mam (nikłą) nadzieję, że wiedział, z kim rozmawia. Wszystko wskazuje na to, że nie wiedział.
Zawsze myślałam, że upadek USA jest niemożliwy. A dziś okazuje się, że już nastąpił. 

Serdecznie Cię pozdrawiam

Obrazek użytkownika kat

06-11-2013 [23:08] - kat | Link:

dzięki za wpis .... upadek nastapił.... gratuluje wpisu o marszu NIEPODLEGŁOŚCI  w Warszawie ...rewelacja.... Warszawa nie zasługuje na ten marsz....pozdrówka

Obrazek użytkownika zaginionyląd

07-11-2013 [11:00] - zaginionyląd | Link:

tak to wygląda , jest możliwy... w NY wybrali burmistrza demokratę.... nic im rządy Obamy nie dają do myślenia ......

Obrazek użytkownika pietrek

06-11-2013 [23:15] - pietrek | Link:

Nie wsposób Ci Kolego nie przyznać dosłownie stuprocentowej racji.Jest mi smutno jak Ciebie przeczytałem dlatego ze to zwyczajnie boląca prawda jest...
Tylko że to wiesz Ty ,ja noi może tak ze 20% społeczeństwa..reszta to już omamione lemingi ze styropianem za miast mózgu.Jak kogoś teraz obraziłem powyższymi stwierdzeniami to przepraszam.Szczerze miżal Ojczyzny.
Pozdrawiam Cię świadomy Patrioto.Pisz dalej co musisz.Nawet taką smutna prawdę:(
Pietrek z gór
OJCZYZNE WOLNA OD ZYDOKOMUNY RACZ MI ZWROCIC PANIE

Obrazek użytkownika W.J.

06-11-2013 [23:23] - W.J. | Link:

Czy jest obecnie znany polski polityk, który stawia STANOWCZO interesy Polski w relacjach z innymi państwami tak jak Pan to widzi ?
Ze smutkiem przyznam, że takiego nie widzę.
Był taki Premier. Nazywa się Jan Olszewski.

Obrazek użytkownika dogard

07-11-2013 [21:30] - dogard | Link:

jest takich paru , z tych znanych,a na ich czele stoi JAROSLAW KACZYNSKI...

Obrazek użytkownika sydney.sunrise

06-11-2013 [23:31] - sydney.sunrise | Link:

... moje gratulacje dla postu !!! ... na Wschodzie Lucyfer, ... za Odra Belzebub, ... "za woda" Czart Amerykan ... ktory dobrze wie co sie stalo w Smolensku, ale gebe trzyma zacisnieta bo nie ma zadnego wlasnego interesu by prawde powiedziec ... pojechal zlodziej do Polski zeby zobaczyc co jeszcze zostalo do rozkradzenia ...

pozdrawiam serdecznie KATA ...

Obrazek użytkownika Oona

06-11-2013 [23:37] - Oona | Link:

Nalezy miec nadzieje ze nastepny prezydent nie bedzie Murzynem i nie bedzie Demokrata. Bande Obamy mozna porownac do mafi TuSSka i to bardzo wiele wyjasnia.

Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika bulsara

06-11-2013 [23:46] - bulsara | Link:

Świetne podsumowanie wizyty tego pożal się Boże "sekretarza stanu".
Biedactwo pofatygowało się na grób T.Mazowieckiego,lecz na zatrzymanie się podczas spaceru po Krakowskim Przedmieściu
przy tablicy poświęconej ofiarom TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ czasu zabrakło???

pozdrawiam serdecznie Kacie

bulsara

Obrazek użytkownika marekwu

07-11-2013 [08:28] - marekwu | Link:

A propos demokratów polecam świetny serial House of Cards-(sporo spraw się wyjaśnia),A propos Ojczyzny to myślę ,że Polacy zapominają o potężnym sojuszniku...(W Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę uczestniczy aż 113 453 osoby...)Sami nie damy rady...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-11-2013 [08:46] - NASZ_HENRY | Link:

do zrobienia za 120 mld $. Przyjechał przez POmyłkę bo jest pewny że to interes za 120 mld dolarów. A to tylko za 120 mld zł ;-)

Obrazek użytkownika bravor

07-11-2013 [12:36] - bravor | Link:

Z tym, że Kerry przywiózł na razie obietnice dostaw koralików, szkiełek i błyskotek, ale dopiero wtedy gdy Polska zakupi kupę złomu z amerykańskiego demobilu.

Obrazek użytkownika ba.a

07-11-2013 [13:37] - ba.a | Link:

już odkrytej,a ciągle nie możemy rozerwać tego cuchnącego łańcucha kłamstw,zależności i bezprawia.I choć zaczynają się pomału wzajemnie pożerać,to ciągle nie zmienia się nic,a te walki,to tylko po to by bliżej koryta się dostać.Tych którzy liżą rękę szefa,wciąż jest bardzo dużo.

Obrazek użytkownika kat

07-11-2013 [20:58] - kat | Link:

za opinie , wnioski nasuwają się same ....jeśli chcemy na kogoś liczyć to liczmy na samych siebie....pozdrówka i 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO