Niesiołowski nawołuje do siłowej „ likwidacji „ PiS ?

Stefan Niesiołowski „Nie ma żadnej nadziei! Trzeba zlikwidować PiS! Ale trudno to zrobić. (...) PiS jest zarazą, która musi być wymazana z polskiej polityki. Ktoś, kto chce się z nimi dogadywać, zapłaci olbrzymią cenę! „...(źródło)

Dwie osoby zginęły, a jedna została ciężko ranna, przed biurem greckiej …. partii Złota Jutrzenka na przedmieściu Aten. Zastrzelili je dwaj mężczyźni jadący motocyklem - podały źródła policyjne.”....”Policja jeszcze nie zweryfikowała tożsamości zabitych i nie informuje o szczegółach ataku. Na miejsce zdarzenia przybyły służby antyterrorystyczne i otoczyły kordonem okolicę....”Na swoich stronach internetowych Złota Jutrzenka, w sondażach plasująca się na trzecim miejscu pod względem popularności, podała, że zabici mieli 22-26 lat, a "ataku dokonano na ślepo".....”Partia w komunikacie skrytykowała, że "rząd odmówił ochrony policyjnej pomimo gróźb" wobec członków ugrupowania.”...”Rzecznik partii Ilias Kasidiaris w prywatnej telewizji Star TV  oskarżył o strzały "terrorystów" i powiedział, że wydaje się, iż atak został dobrze zaplanowany.”...”Od 28 września szef partii Nikolaos Michaloliakos, jego prawa ręka Christos Papas i deputowany ugrupowania Janis Lagos przebywają w areszcie śledczym w związku ze śmiercią lewicowego działacza i rapera Pawlosa Fyssasa, zabitego 10 dni wcześniej przez członka Złotej Jutrzenki.”....(źródło)

The Economist „ według badań opinii publicznej poparcie dla „Złotej Jutrzenki … skoczyło z 10 n a 15 procent od czerwca „.. ( więcej )

Lider ...greckiej partii Złoty Świt Nikolaos Michaloliakos został w sobotę zatrzymany pod zarzutem tworzenia organizacji przestępczej - podała policja. Zatrzymano też co najmniej jednego deputowanego partii - poinformowała rzecznika Iliasa Kasidiarisa. To nie koniec zatrzymań.”...Sąd Najwyższy wystawił nakazy aresztowania jeszcze co najmniej pięciu innych deputowanych Złotego Świtu oraz ok. 30 członków - doniosły anonimowo źródła policyjne ."Demokracja ma sposoby, by się bronić" - powiedział krótko po informacji o zatrzymaniu polityków rzecznik greckiego rządu Simos Kedikoglu. To pierwszy od 1974 roku przypadek aresztowania w Grecji deputowanych zasiadających w parlamencie.”..”Grecją wstrząsnęło w ubiegłym tygodniu zabójstwo 34-letniego antyrasistowskiego rapera Pawlosa Fyssasa, którego dokonał sympatyk skrajnie prawicowej partii.
21 września za zabójstwo rapera stanął przed sądem w Atenach 45-letni działacz ugrupowania Jorgos Rupakias. W środę wieczorem tysiące przeciwników Złotego Świtu wyszło na ulice Aten. Prawicowe ugrupowanie w ciągu tygodnia od zabójstwa Fyssasa straciło jedną trzecią poparcia w sondażach. W ostatnich dniach informowano o przeszukaniach biur partii przez policję oraz zatrzymaniach jej członków. W związku z tymi działaniami policji Michaloliakos zagroził w czwartek wieczorem wycofaniem posłów Złotego Świtu z parlamentu. Ugrupowanie ma 18 posłów i ich odejście mogłoby oznaczać konieczność rozpisania nowych wyborów. „...(więcej )

Nieznani sprawcy wpadli w środę na spotkanie poznańskich narodowców i obrzucili kamieniami ich szefa, Macieja Witzberga „....”"Poznań to lewacko-pedalskie miasto, ale rośniemy w siłę" - twierdził Maciej Witzberg w rozmowach ujawnionych przez Wikileaks. Tymczasem przed spotkaniem Ruchu Narodowego w auli jednej z poznańskich uczelni grupa mężczyzn wybiła szybę w drzwiach i rzuciła słoik ze zgniłymi jajami. - Wybiegliśmy na zewnątrz, ale wtedy z zaparkowanych gdzieś radiowozów wysypali się policjanci. Napastnicy uciekli. Byli zamaskowani, ubrani na czarno, z pałkami w rękach „....(źródło)

Witold Gadowski „A ci karierowicze, do czego oni byli Tuskowi potrzebni?
Karierowicze byli potrzebni Tuskowi, który sam jest karierowiczem, po to, aby wyplenić z PO cały ideowy element i odejście Jarosława Gowina pokazuje, że nawet bardzo spolegliwi ideowo ludzie, spolegliwi charakterologicznie nie są w stanie wytrzymać tego, co tam się dzieje. Skala złych zachowań już przekracza jakąś rozsądną miarę. W Platformie została już tylko taka złodziejko-karierowiczowska magma. „...”Takie zgniłe bandy, dopóki posiadają władze, to mogą zastraszać innych. Jak stracą nadzieje na to, że będą rządzić, to rozlecą się w oka mgnieniu. Dopóki ta władza pozwala im na osiąganie własnych celów to będą się trzymać razem, bo to jest najlepsze spoiwo dla takich gangów. A Platforma ma mentalność gangu.

„...”w Platformie Obywatelskiej zaczyna dominować zwykła hołota, która nie posiada żadnej kindersztuby i absolutnie nie ma pojęcia o tym, co to są dobre obyczaje „...”jest to wypadkowa tego, jakie towarzystwo, a raczej „towarzycho” zleciało się do Platformy. To nie jest towarzystwo ideowe, to nie są ludzie, którzy wierzą w jakieś dalekosiężne plany budowania Polski. To są zwyczajni karierowicze, to są ludzie, którzy zapisywali się do PZPR-u w czasach komunistycznych, a teraz zapisują się do PO, aby dorwać się gdzieś do jakichś funduszy budżetowych i wydać je na swój użytek. (…) Te standardy PRL-owskie zostały przeniesione przez PO do dzisiejszych czasów, z tym, że w czasach PRL obowiązywała tzw. mentalność socjalistyczna. Jakkolwiek by z tego nie wyśmiewać to towarzyszom zabraniano zbytniego wywyższania się nad ludem i klasą robotniczą. Dzisiaj ludzie z Platformy, słabo z reguły wyposażeni intelektualnie wręcz pysznią się tym, że mogą więcej i są bezkarni. I to jest groźne „...(źródło )

----
Mój komentarz

Ci , którzy uważają ,że Niesiołowski to pajac nie maja według mnie racji . W normalnym państwie osoba nawołująca do likwidacji dużej opozycyjnej partii byłaby uznana za pajaca . Ale w państwie socjalistycznym , posiadającym fanatyczną ideologię jaka jest dla II Komuny i niemieckiej Unii Europejskiej polityczna poprawność , czy dla socjalistycznych Niemiec Hitlera nazizm ludzie pokroju Niesiołowskiego to nie pajace , to heroldowie totalitaryzmu .

W Grecji zlikwidowano antyniemiecką partię , której poparcie wzrosło do 15 procent . Oznacza to ,że jej jest o parta o s ile politycznej porównywalnej do SLD, czy prawie do Platformy , która m a 22 procent poparcia. Były członek Platformy Obywatelskiej dokonał napadu politycznego na loka partii Jarosława Kaczyńskiego i zabił jednego z jej członków .Pomimo tego przywódca Platformy Obywatelskiej Donald Tusk w odróżnienia od przywódcy greckiego Złotego Świtu jest na wolności .

Można dostrzec pierwsze s sygnały ,że socjalistyczne reżimy zaczynają upodabniać się początkowych rządów hitlerowskich . Różnica jest taka ,że totalitarną lewicową rewolucje opartą na politycznych zbrodniach i terrorze socjalista Hitler chciał przeprowadzić błyskawicznie . Współcześni socjalistyczni spadkobiercy idei państwa totalitarnego nauczeni jego doświadczeniem lewacką rewolucje rozłożyli w czasie . Jednak o kres aksamitny ,w którym lewicowe rządy chwyciły ludzi za gardło ręką ubraną w aksamitną rękawiczkę w końcu musiał dobiec końca. Bieda, nędza ,jak jest skutkiem wprowadzenia jako ustroju gospodarczego socjalizmu „niemieckiego „ i całkowity upadek tak zwanego socjalistycznego Welfare State , Państwa Dobrobytu otrzeźwiły cześć społeczeństwa.

Powstały realne ,a nie fasadowe partie takiej jak FIDESZ, Złota Jutrzenka , czy PiS . Zdobycie władzy przez Orbana było nauczką dla socjalistów ,że drugi raz do tego dopuścić nie można. Zabójstwo działacza PiS , atak bojówki na siedzibę greckiej partii Złota Jutrzenka , czy ostatni atak bojówki na działacza narodowców są sygnałami ,że wchodzimy w okres terroru i morderstw politycznych , dzięki którym socjalista Hitler ostatecznie wprowadził totalitaryzm .
I tutaj warto zwrócić uwagę na na postać Niesiołowskiego , który jawnie za cichą , ale oczywistą aprobatą Tuska nawołuje do likwidacji resztek demokracji w Polsce , czyli do likwidacji PiS . Potem przyjdzie pora na likwidację narodowców i kogo sobie tam Niesiołowski i jego kumple partyjni upatrzą

Niesiołowski epatuje językiem nienawiści i stylem wypowiedzi jednego ze słynnych socjalistów , niemieckich , Goebbelsa . Fakt ,że reżimowe media stały się trybuna dla niego , że stał się praktycznie oficjalnym reprezentantem „linii partii „ powinno być ostrzeżeniem dla Polaków . Świadczy to o tym ,że reżim przygotowuje się do takiej ewentualności jak w Grecji , siłowej czyli likwidacji opozycji . Przygotowanie i zrobienie prowokacji to kwestia czysto techniczna .

video Noc Długich Noży - Night of the Long Knives 2008 [ [Lektor PL]
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitte

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ALTEREGON

04-11-2013 [14:31] - ALTEREGON | Link:

Witam oraz serdecznie wszystkich pozdrawiam , do Pana tekstu wkradła się mała nieścisłość , to znaczy zamiana czasów z przyszłego na terażniejszy w opisie kanalli niesiołowatej , a mam na myśli dziś - SMOLEŃSK 2010 , to wszystko dzieje się już !

Obrazek użytkownika Denker

05-11-2013 [07:56] - Denker | Link:

Pozwoliłem sobie spisać dla pana profesora Niesiłowskiego kilka wypróbowanych metod już wykorzystanych skutecznie, co sie chłop bedzie męczył i wymyslał:
Ograniczenia społeczno-gospodarcze:
Żadnym przedsiębiorstwom nie wolno kupować w sklepach pisowskich ani przyjmować ofert pisowskich przy publicznych konkursach,
Pisowcynie mogą korzystać z ulg podatkowych i celnych,
Pisowcy nie mogą zajmować stanowisk w urzędach państwowych, samorządowych lub jakichkolwiek mających charakter publiczny (nie mogą być urzędnikami, adwokatami, prawnikami, profesorami uniwersyteckimi, nauczycielami
Usuniąć pisowców ze związków: dziennikarzy, kupców włókienniczych itd.
Miejskim i w ogóle publicznym bibliotekom nie wolno nabywać i wypożyczać książek autorów pisowskich
Nie można oglądać sztuk ani filmów, w których występują aktorzy pisowscy pod groźbą wydalenia z ( dowolne wstawić), nie wolno w muzeach prezentować dzieł pisowskich artystów,
Nie można zakładać nowych szkół pisowskich,
Nie przyjmuje się na uniwersytety ani do szkół średnich dzieci pisowskich rodziców ponad 1%
Pisowcy nie mogą być profesorami ani asystentami na uniwersytetach
Odebrać pisowcom paszporty
W miastach powyżej 15 tys mieszkańców pisowcy muszą się dwa razy dziennie meldowana posterunku policji.
Pisowice nie może mieć broni
Nie wolno rejestrować urzędach stanu cywilnego małżeństw mieszanych
Chorzy lub ranni pisowcy nie mają prawa doleczenia się w szpitalach publicznych
Bezrobotni lub kalecy nie mają prawa do zapomóg z funduszu publicznego
Pisowcy wykluczeni zostali ze związków sportowych oraz gimnastycznych oraz nie wpuszczani na orlikitzn Pisowskie organizacje sportowe nie mogą korzystać z publicznych placów sportowych
zabronić pisowcom kąpać się w rzekach poza wyznaczonymi godzinami
Zabronić pisowcom wstepu do kościołów
Szkoły pisowskie z liczbą dzieci niższą niż 200 powinny być rozwiązane.

Obrazek użytkownika takijeden

05-11-2013 [21:58] - takijeden | Link:

... az dziwne ze przeszedl tak bez echa.

dodam jeszcze tylko ze mozna tez farba oznaczac witryny okienne biur PIS , mieszkania moherow itd...

Lewackie "Triady" trenowaly juz malowanie pomnikow i tablic (np: Inki) wiec
wystarczy wydac farbe