Gdybym był Kaczyńskim……

Wielu z nas ocenia rzeczywistość , kontestuje życie polityczne i społeczne, szuka rozwiązań i antidotum na Magdalenkę i komunę . Wielu z nas z pewnością zastanawia się co by zrobiło aby odzyskać Polskę. Więc i ja dzisiaj spróbuje …..
Gdybym był Kaczyńskim zdiagnozowałbym wroga zewnętrznego i wewnętrznego . Określiłbym cele i dobierał ludzi do poszczególnych działań . Wrogowie zewnętrzni to PO , PSL, SLD , Magdalenka i służby specjalne Moskwy i Berlina operujące w Polsce . Lecz największym zagrożeniem jest armia urzędasów i Politycznych POsożytów w roli radnych , wójtów , członków rad nadzorczych . To armia ludzi uzależniona od podatników , od budżetu to mafia żerująca na polskim organizmie . 50 000 członków platformy zatrudnionych w radach miast , spółek Skarbu Państwa , agendach rządowych i wszelkiej maści agencjach , agendach itp. , itd. . Dlatego platforma forsuje zakaz finansowania partii politycznych aby odciąć od wpływów opozycje .Im wystarczy 10 % płaconych przez „żołnierzy „ do ich budżetu . Krótkie wyliczenie:  50 000  osób zarabiających ok.3000 zł /m-c i oddających 10 % szefowi szefów . To wychodzi jakieś 50 000 x 300 zł = 15 000 000 zł ( piętnaście milionów złotych )miesięcznie haraczu od swoich niewolników i kaPO obozowych. W roku to 180 000 000 zł . Każdy z nich kradnie dla siebie i dla „partii i władzy” . Redukcja administracji pozwoli ograniczyć wpływy partyjne i tutaj JOW ma jak największy sens i tylko tutaj na najniższym szczeblu wsi , miast i spółek Skarbu Państwa oraz agencji . Tu powinny odbywać się konkursy bez przynależności partyjnej .
Wróg rodem z PRL-u powinien zostać wyautowany ustawą zakazującą sprawowania funkcji publicznych przez najbliższe 10 lat . Powinna zostać ujawniona agentura w tym także ze zbiorów zastrzeżonych .Ujawniony agent przestaje być użyteczny!!!
Wróg wewnętrzny to wszelkiej maści PJN-y , Solidarne Polski itd. Niestety nie ma Pan Jarosław ręki do ludzi a tym bardziej „zakon PC” . Tak więc nie pozostaje nic innego tylko zatrudnienie politycznej agencji PR , która chłodnym okiem opracuje strategie dla Polski .
Dzięki Panu Sakiewiczowi i o.Rydzykowi monopol medialny jest przełamywany i trafiamy z opcją narodowo-prawicową pod strzechy . Informacja jest najważniejszą bronią we współczesnym świecie więc należy przy pomocy bibuły , spotkań , udziału w dyskusjach na necie odzyskiwać Polskę i zadawać kłopotliwe pytania broniąc Polskiej racji stanu .
Doprowadziłbym do sytuacji w której odbędzie się DEBATA SMOLEŃSKA. Należy to wymusić aby ukazać kłamstwo w sprawie organizacji , kłamstw raportu milera i laska , kłamstw anodiny . Ponieważ nie dysponujemy dowodami rzeczowymi odradzam formułowanie wniosków . Bijmy w nich skrzywdzonymi rodzinami Smoleńskimi , kłamstwami o tym że niby państwo zdało egzamin . Debata ich pogrąży a my zyskamy Polaków do naszej sprawy .
Za 5 lat przypadnie 100 lecie odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI i uważam za realne osiągniecie tego przez nas w roku 2018 . Trzeba nam tylko by PIS zorganizował społeczeństwo , nie narzucając swojej partyjności . Niech powstanie 16 sejmików narodowych w których udział brać będą wszystkie odmiany prawicy . Od narodowców do niepodległościowców, od kibiców do solidarności , od anarchistów do pacyfistów , od konserwatystów po ruchy samorządowe, obywatelskie, rodziców przedszkolnych i szkolnych . Trzeba nam w każdej wsi , miasteczku i mieście dać szansę Polakom na samoorganizację i wytyczanie swoich celów . Bo państwo składa się z 38 milionów potrzeb , oczekiwań i nadziei . To 38 milionów oczekiwań i celów. Jeśli PIS to zrozumie i zorganizuje to w 2018 ODZYSKAMY POLSKĘ I NIEPODLEGŁOŚĆ .
Tego Państwu i sobie życzę ….. to był pierwszy artykuł w którym będę pisał co bym zrobił GDYBYM BYŁ KACZYŃSKIM……3MAJCIE SIĘ CIEPŁO

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

03-11-2013 [21:42] - bolesław | Link:

"Trzeba nam tylko by PIS zorganizował społeczeństwo , nie narzucając swojej partyjności".
Święte słowa napisałeś, choć trudne do realizacji.Ale możliwe.
Pozdrówka,
bolesław

Obrazek użytkownika kat

03-11-2013 [22:34] - kat | Link:

dzięki i pozdrówka.... to jest mozliwe BO CHCIEĆ TO MÓC

Obrazek użytkownika bulsara

03-11-2013 [21:45] - bulsara | Link:

Trafne i celne wnioski.
Dolączam materiał ze spotkania z prof.J.R.Nowakiem (jakże współbrzmi to z pańską notką)
http://www.klubygp.pl/multimed...

pozdrawiam serdecznie z deszczowego dziś Krakowa
bulsara

Obrazek użytkownika kat

03-11-2013 [22:35] - kat | Link:

kłaniam się nisko.... kacisko i pozdrówka

Obrazek użytkownika dogard

03-11-2013 [21:49] - dogard | Link:

pokaz mi politykow majacych reke do ludzi?Popatrz na inne ugrupowania..zapominasz ,iz PiS TO JEDYNA PARTIA POWSTALA BEZ UDZIALU SLUZB,A WRECZ KONTRA NIM.Ma wiec liczne zagony kapusiow, wrogow jwnych i skrytych, wrzutkow antykaczynskich do samych struktur partyjnych.Nie badz zbyt czesto w ukropie kapany.Nie ma zadnej opcji narodowej-sa tylko sprzedawczyki winnickie czy zawiszkowe,giertychowskie spady.Reszta wprost od piaseckiego-paxowskiego POd ochrona komoruska.Sprawa ZAMACHU SMOLENSKIEGO jest w 100% pilnowana przez PiS I NIEZALEZNE MEDIA.nIC USTAWOWEGO ,W TYM SEJMIE, NIE DA SIE PRZEPROWADZIC.tO PROSTA MATMA.Zapomniles juz ,ze w sprawach samorzadowych, urzedniczych PiS MA PROJEKT USTAWY; LEZY U KOPACZ ,METR poD LODEM.tERAZ WALCZA M.IN. W SEJMIE O ODBLOKOWANIE USTAWOWE PROJEKTOW USTAW OBYWATELSKICH CZY OPOZYCJI.mIEJ WIEC WIEKSZE BACZENIE na wlasciwa I REALNA dzialalnosc PiS.

Obrazek użytkownika sydney.sunrise

03-11-2013 [23:01] - sydney.sunrise | Link:

JESTES WASC MARZYCIELEM I DZIECIAKIEM ... jeszcze do polnocy daleko, a Ty Wasc juz o swicie mowisz ... za wczesnie ... za wczesnie ... teraz ten walacy sie swiat musi upasc najpierw calkowicie, a potem, byc moze z jego gruzow to co ocaleje z bydlat stanie sie ludzmi ...

Obrazek użytkownika kat

04-11-2013 [22:52] - kat | Link:

schlebiasz mi WAŚĆ .... pozdrówka i następny wpis da odpowiedż

Obrazek użytkownika pietrek

03-11-2013 [23:08] - pietrek | Link:

..do Pisu ale póki co to jedyna siła mogąca rozwalić służby.Kiedyś ks Rydzyk w jednej z audycji powiedział że nie chcą mu dac koncesji bo się boją prawdy z rozgłośni Radia Maryja i to fakt.Komuchy boja się Rydzyka a z Kaczyńskiego robią oszołoma.Dlaczego-ano właśnie dlatego że sie Go również boją bo jest nieprzekupny.I można go nie darzyć sympatią ale fakty są faktami.Jest uczciwy.Brat też taki był to go zabili...
Więc póki co to szanowac trzeba Pis z prostej przyczyny.To partia bez słuzb ubeckich w strukturach .
OJCZYZNE WOLNA RACZ MI ZWROCIC PANIE
pozdrawiam Rodakow i blogera Kata za zrozumiałe dla mnie posty.Drugi z nielicznych blogerów co pisza z sensem...
Pietrek z gór

Obrazek użytkownika kat

04-11-2013 [22:53] - kat | Link:

rozumiemy się bez słów.....pozdrówka PRZYJACIELU

Obrazek użytkownika marekwu

04-11-2013 [09:41] - marekwu | Link:

Już gdzieś to pisałem...Tylko CAŁA prawica-WSZYSTKIE! środowiska:Radio Maryja,Kluby Gazety Polskiej, Narodowcy,Kibice,SP,PJN,PR no i oczywiście PIS MUSZĄ spotkać się przy jednym stole najlepiej przy włączonych kamerach,........................................................i podpisać ośmioletni PAKT O NIEAGRESJI!!!(Później różnijmy się przepięknie)A następnie z jednej listy wymieść zdrajców z politycznej sceny...Przełamywanie monopolu medialnego jest fikcją.Prawda dochodzi do około 15% ludzi w Polsce.O.Tadeusz jest naiwny wierząc,że TV Trwam dostanie miejsce na MUX lawirując między PIS a SP a otwarcie walcząc z Sakiewiczem( bp. Wielgus)Tusk sobie na to NIE MOŻE POZWOLIĆ!!!Władza potrafi liczyć- niezależne media docierające do około 25% populacji nie stanowią zagrożenia...Na forach obrzucają się łajnem,raz jest strasznie,raz śmiesznie a zazwyczaj smutno.Dopóki w niewielkich miejscowościach ( takich jak moja) podstawowym źródłem informacji będzie Fakt, TVN,Polsat ,GW,I niezawodna TVN,nie ma szans na wyciągnięcie około 50% Polaków na wybory...Rozmawiam z różnymi osobami i zazwyczaj słyszę od -starszych "Po złym panie, jeszcze gorszy nastanie " ,co ma swoje źródło historyczne ,a młodzi-"Polityka to bagno,wszyscy kradną"Pytanie :CZY PATRIOTÓW Z CAŁEJ PRAWEJ STRONY ,STAĆ NA KOMPROMIS DLA OJCZYZNY?

                                                   (...............................................)   Gryf

Obrazek użytkownika kat

04-11-2013 [22:54] - kat | Link:

to mamy tak samo....pozdrówka