600 000 rosyjskich morderców, gwałcicieli, zabójców,złodziei

Aleksiej ty sowiecki POlitruku . Jesteście barbarzyńcami , mordercami i złodziejami !!! Pozdrawiam  Polaka , który w Gdańsku spalonym przez Sowietów gdy nie było już Niemców , ich wspólników w rozpętaniu II wojny światowej postawił pomnik gwałconym i poniżanym kobietom polskim i niemieckim . Ta czerwona zaraza która zdechła na ziemi która traktowali jak jasyr , bardzo dobrze ze zdechła zabita przez ich  wspólników z 1 i 17 września 1939 roku . Ich nasienie to teraz Miler z SLD z kompanami i HujRuchu czyli hujraki .Szmaciarzu!! Potomku morderców!!! Jak śmiesz mówić tak do Polaków. S…laj z tą  banda swoich morderców za wołgę . MarS na ciebie sowiecki pajacu!!! Ty i twoich 600 000 zabitych przez waszych sprzymierzeńców i wspólników II wojny światowej .Przynieśliście nam śmierć , gwałty ,rabunek i pożogę  czerwona zarazo. Zdychajcie tak jak na to zasłużyliście !!! Wasi ludzie w nadwiślańskim kraju zostaną niebawem wyłapani i odpowiednio potraktowani!!! Jeszcze chwilę się pocieszycie , jeszcze trochę ukradniecie ale Smoleńsk będzie dla was tym czym dla waszych  przyjaciół Niemców  był Stalingrad . Czerwona zarazo twój czas nadchodzi!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

16-10-2013 [01:18] - zdzichu z Polski | Link:

kto biega po cmentarzach żołnierzy radzieckich i dewastuje ich nagrobki.

Obrazek użytkownika wlader

16-10-2013 [07:30] - wlader | Link:

Krótko i na temat: tak było i koniec.

Obrazek użytkownika gregoz68

16-10-2013 [10:24] - gregoz68 | Link:

Doskonale wiemy. Ubeckie prowokacyjne pomioty. I jeszcze jedno. "Radzieckie" to były księgi i dokumenty w dawnej Polsce.

Obrazek użytkownika takijeden

16-10-2013 [12:13] - takijeden | Link:

nie koniecznie braterskiej..
http://www.fronta.cz/fotka.php...

Obrazek użytkownika skipol

16-10-2013 [03:52] - skipol | Link:

we mnie tez zagotowalo
pozdrawiam serdecznie
P.S.Kacie- mysle,ze czas ostrzyc toporzysko

Obrazek użytkownika plastuś

16-10-2013 [08:06] - plastuś | Link:

Kacie drogi, świetnie, zwięźle i na temat napisałeś. Codziennie modlę się o pomyślność naszej kochanej Rzeczpospolitej i o oczyszczenie jej ze zdrajców i zaprzańców. Zachęcam wszystkich do takiej modlitwy. Módlcie się też za Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego, aby nie dosięgła go sowiecka kula ani sztylet polskiego zdrajcy, aby był zdecydowany, sprytny i by zwyciężał. Pan Bóg tak powoduje, że za modlitwą w końcu zawsze idą czyny:-)

Obrazek użytkownika takijeden

16-10-2013 [09:21] - takijeden | Link:

... tak sie to wszystko zaczelo..

Orginalny dokument:
http://de.academic.ru/pictures...

Obrazek użytkownika ba.a

16-10-2013 [13:28] - ba.a | Link:

na tych krosnach,które nadal do nas nie należą.Czas płynie, a oni czerpią,tak jak czerpali.