Przełom w sprawie Kleibera? Paradowska daje warunkową zgodę

Janina Paradowska wygłosiła dziś (czwartek) w tok.fm oświadczenie odnośnie tzw. konferencji smoleńskiej. Po okazaniu zniesmaczenia postawą Kleibera, który upolitycznił sprawę m.in. wysyłając list do Zespołu Macierewicza, który wszak nie istnieje, bo nie przewiduje tego ustawa i być może Zespołu Laska, Paradowska wyraziła jednak warunkową zgodę na konferencję. Te warunki to:
a. zmiana kształtu konferencji z debaty między zespołami na konferencję przedstawicieli uczelni
b. taka konferencja naukowa powinna być tajna
c. można dopuścić jawność konferencji jednak pod warunkiej jej pełnej naukowości, czyli poslugiwania się językiem niezrozumiałym dla widzów.
d. referaty podlegać będą właściwej preselekcji.

Wygłoszenie powyższego oświadczenia wprowadziło Janinę Paradowską w stan pewnego rozdrażnienia, co uwidoczniło się podczas rozmowy z Leszkiem Millerem, któremu zarzuciła ukrytą opcję pisowską (Miller poparł inicjatywę zakładającą m.in. przywrócenie historii do szkół w pełnym kursie).
W zawieszeniu pozostaje pytanie, czy taka postawa Paradowskiej ma związek ze zbliżającym się referendum w Warszawie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

27-09-2013 [09:33] - dogard | Link:

ta stara, kacapska wywloka--daj se sianka z trupami komuszymi, nie tylko mendialnymi..

Obrazek użytkownika Opornik1953

27-09-2013 [12:24] - Opornik1953 | Link:

Potrzeba zrobić składkę na duże ilości spinaczy,gdyż odpina się jej skóra od kości i widok jest afe..

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

27-09-2013 [21:32] - Teresa Bochwic | Link:

Pięknie Pan to ujął. A zdenerwowanie chyba raczej wynika z dużej liczby najnowszych jej zdjęć w internecie.