Ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej ruszyło...

Mamy nowego quislinga czy petaina... ja bym dodał adolfa I to nie hitlera ale eichmannaparafrazujac grepsem szymborskiej która o zbirze leninie pisała jako o adamie nowego człowieczeństwa... ja mówię o eichmannie nowej łuuujniii... wałesa eichmann nowego ładu jewropejskiego pod przewodnictwem niemców...

Słowa Lecha Wałęsy o połączeniu Polski i Niemiec w jedno państwo, niewątpliwie przejdą do historii. Nieprzypadkiem padły one po zwycięstwie angeli merkel... nie przypadkiem, umorzono śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej... nie przypadkiem po brutalnym ataku na zespół parlamentarny i poszczególnych uczonych którzy osmielili sie kontestować a nawet prowadzić badania w tejże sprawie.

Co do sytuacji międzynarodowej... france mają problemy u siebie, zresztą na jakikolwiek ich ruch w obronie suwerenności poszczególnych krajów członkowskich nie liczyłem I nie będę liczył... UK tradycyjnie już, trzyma się z dala od tego co jej może zaszkodzić ale na wszelki wypadek pałę trzyma pod ręką, poza tym za UK stoi USA... więc lepiej ich nie ruszać. Samo USA wtrącone w niemoc decyzyjna farbowanego murzyna ma dzisiaj słabe mozliwości działania... chwila do przeprowadzenia rozbioru Polski jest odpowiednia...tu I teraz, zaraz... zanim USA zmienią władzę na kogoś kto ma jaja... mówiąc kolokwialnie ;-))

Sprawa hegemonii niemieckiej w łuuujni już nie jest specjalnie ukrywana...
Na ninijejszym portalu pojawiły sie głosy w sesnsie, ze wyborów nie wygramy... to jest całkiem możliwe, że tak może się stać. Ale nic nie robiąc w tej materii skazujemy sie dobrowolnie na przyłączenie do niemieckie rzeszy jako...no właśnie jako kto ? Niemcy bis ?

Dlatego, moim zdaniem nie wolno nam złożyć rąk I czekać biernie na to co się wydarzy...

panie Chojecki, zadałem pytanie I czekam na odpowiedź... w końcu jest pan prawie prorokiem

Akcja ruszyła... w najbliższym czasie możemy sie spodziewać zadziwiajacych wolt I oświadczeń ze strony róznych ugrupowań w Polsce.. a także w jewropce...

Wracając do wałesy i eichmanna... pamietam jak eichmann tłumaczył sie podczas procesu, mówił także o swoim współczuciu wobec mordowanych ludzi...ale był kierownikiem referatu...
pytanie brzmi, czy wałek bedzie miał współczucie dla byłych rodaków ?

Ciekawe co mu obiecano ? Może prezydencję nad jakimś landem, zgaduję, ze nad pomorzem...zaszczyty, ordery, wykłady...

Jest tutaj aspekt humorystyczny, czy ktos wyobraża sobie wałka przemawiajacego po niemiecku z ekspresja hitlera na wiecach nsdap ?

Natomiast całkiem serio, moge sobie wyobrazić noc długich noży w wykonaniu wałka za pomoca jakiegos nowego ss...

Jeżeli wałek dostanie pokojowego nobla albo inne nagrody w ramach walki o pokój (czy sypia w kuchni, nie wiem) wcale mnie to nie zdziwi... niemcy maja tak duże wpływy w całej tej łuuujnii, że wafen ss na razie im nie są potrzebne...na razie mówię... w każdym razie w jewropce pojawił się bi-smark nowej ostpolityk... nawet z pomorza jest

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

24-09-2013 [17:57] - Jęzory Pasiukowski | Link:

"bi-smark" czyli podwójny smark - dobre...

Wajdelota wiedział co robi kręcąc ostatnią część tryptyku pt. "Wałek - człowiek z łajna"

Obrazek użytkownika xena2012

24-09-2013 [18:24] - xena2012 | Link:

że Wałęsa to drugi Bismarck bo on gotów sie obrazić.Ten prymityw uważa ,że jest jedyny ,niepowtarzalny i nie do zastąpienia.W pojedynkę obalił komunizm,zjednoczył Niemcy i ,,tera tymi oto ręcami'' będzie budował z Polski i Niemiec Europę.Zapomniał Wielki Budowniczy ,że dopiero w ubiegłym tygodniu wybierał się w zaświaty.Pośpiech jest jednak złym doradcą,bo co z innymi państwami które też leżą w Europie? Może go oskarżą o przywłaszczenie nazwy Europa?

Obrazek użytkownika gorylisko

24-09-2013 [20:35] - gorylisko | Link:

to całkiem możliwe, że wałek może nie zauważyć różnicy pomiędzy słowami Bismarck a bi-smark...
ale tym gorzej dla niego...
na pogrzebie, może liczyc z mojej strony na salwe honorową...ale w trumnę dla pewności...
 

Obrazek użytkownika Michał

24-09-2013 [20:46] - Michał | Link:

Niemcy szykują się do wojny: czytajcie na http://www.urbietorbi-apocalyp...

Obrazek użytkownika kris przybysz

24-09-2013 [22:27] - kris przybysz | Link:

A śmieciarz marzy, że może w tej nowej Europie jego synuś z Europarlamentu pedofilii, paserów i kłamców zostanie za lat np. 20, podkanclerzem Polnische Landwirtschaft.

Obrazek użytkownika andzia

25-09-2013 [09:37] - andzia | Link:

Bez względu na język jakim miałby posługiwać się wałęsa,to - w przeciwieństwie do hitlera który porywał - paraliżowałby ludzi swoim nieuctwem i bezdenną głupotą.Gość,w swej pysze,ubzdurał sobie,że jest najbardziej kompetentnym do wypowiadania autorytatywnych sądów w kwestii polityki (i nie tylko).
Chce teraz,w niezachwianym przeświadczeniu o własnym geniuszu,zostać wodzem,Wodzem,WODZEM ...
Gdyby głupota miała skrzydła ...