Potępiamy warchołów i niszczycieli Rońdę i Obrębskiego

"Potępiamy warchołów i niszczycieli z Ursusa i Radomia. ..." - mówił Roman Szemborn, przodujący tokarz Stoczni Szczecińskiej im. A. Warskiego

"Załoga nasza jest wstrząśnięta nieodpowiedzialną, warcholską postawą niektórych grup, jak w Ursusie i Radomiu - powiedział monter z zielonogórskich zakładów Falubaz Czesław Dudek. 

"Chcemy wszyscy pracować dobrze i sumiennie - mówił frezer z ZNTK w Mińsku  Mazowieckim Jan Simiński 

Na wiecu w Bielsku-Białej starszy mistrz Władysław Papkoj z Fabryki Samochodów Małolitrażowych : (...) Nie pozwolimy, aby wichrzyciele zmącili 
nasz spokojny byt. 

"Popieramy Was, towarzyszu Gierek", (...) Jesteśmy z partią i I sekretarzem KC" - powiedział Stanisław Kowalski, robotnik z Fabryki Samochodów 
Specjalizowanych "Polmo-SHL" w Kielcach. 

Henryk Przybyłek - mistrz Zakładów Włókien Chemicznych "Chemitex a Wistom" w Tomaszowie Mazowieckim - domagał się położenia kresu przejawom pasożytnictwa i życia na koszt innych.

Mechanizm ataków na profesorów Biniendę, Rońdę i Obrębskiego to powtórka z 1976. Zmieniły się środki techniczne: masowe wiece zastępują studia TVN, TVP i Polsatu.
Niestety dla sowieciarzy, naukowo ekspertyzy profesorów sa nie do podważenia. Próbował prof. Artymowicz. Ze skutkiem takim, że wstydził się go przedstawić w żadnym czasopiśmie naukowym. W zwiazku z tym sowieciarze sięgnęli po wypróbowany mechanizm:
1. podredagowane info z państwowego urzędu do wypróbowanej, uzależnionej finansowo gadzinówki
2. rezonansowanie już tylko gadzionowego przekazu na razie przez media workers i polityków, budowanie na nim piętrowych konstrukcji
3. trzecim etapem powinno być utrwalanie przez celebrytów (zastanawiające, że prócz polityków, media workers i urzędników nie znalazł się dotąd żaden naukowiec potępiający profesorów, aż tak źle z kadrami...?)

Jedno jest w tym dziwne. Reakcja PiS i Zespołu Macierewicza. Nie żyjemy już w PRL. Są sądy. Klub PiS ma wynajętych adwokatów. Dlaczego więc nic się nie dzieje?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika miecz damoklesa

23-09-2013 [05:03] - miecz damoklesa | Link:

Bo jednak zyjemy w PRL-u, niestety!