Dziwka Putina Podstawy godnościowe premiera Tuska

Mazur „ o używaniu Janusza Palikota przeciw śp. Lechowi Kaczyńskiemu, tak by – jak mówił sam poseł z Lublina – „zniszczyć fundamenty godnościowe tej prezydentury”. ….( więcej)

Profesor Jadwiga Staniszkis „Tusk chce cynicznie i niekompetentnie utrzymać władzę. Przesuwa problemy, a to bardzo ryzykowna gra. (...) Jest tchórzem „....„Tusk rządzi w sposób marnotrawny dla społeczeństwa, bo chce dalej rządzić „....”Tusk jest nielojalny wobec ludzi, którzy pracują dla PO, jest tchórzliwy, jeśli chodzi o debatę, przesuwa problemy w przyszłość i ludzie, którzy się z tym nie zgadzają, powinni go opuścić. „....” Po co idzie się do rządzenia i polityki, jeżeli nie umie się rządzić? Polsce brakuje pieniędzy na rzeczy elementarne, a równocześnie mamy do czynienia z marnotrawstwem i nieuzasadnionymi przywilejami „...(źródło )

Janusz Palikot „ Powiedziałem o prostytuowaniu się polityka. O – używając słownikowej interpretacji – „hańbieniu się dla pieniędzy lub innych korzyści”, bo tyle dokładnie znaczy słowo użyte w politycznym kontekście. I przypisałem tę cechę bodaj najlepszemu politykowi w rządzie PiS, kobiecie, Grażynie Gęsickiej. I podtrzymuję tę opinię – zwłaszcza teraz, wysłuchawszy w Internecie monstrualnie długiej rozmowy pani minister z ojcem redaktorem z Radia Maryja „...(źródło )

Palikot „"Gowin zachowuje się jak katolicka ciota. „......”Nic zdrożnego w słowach Palikota nie widzi poseł jego ugrupowania i były lider Kampanii przeciw Homofobii Robert Biedroń. – Janusz nie chciał tym sformułowaniem obrazić homoseksualistów, ale napiętnować obłudę i zakłamanie takich ludzi jak minister Gowin, którzy co innego mówią, a co innego robią. Sam dosadniej bym tego nie ujął – mówi "Rz" ….( więcej )

Magdalena MichalskaDwa lata za nazwanie Tuska dziwką „....”Błyskawiczna akcja policji, zakaz opuszczania kraju dla podejrzanych – to nie efekt ujęcia przedstawicieli groźnego gangu, lecz żartu młodych hakerów, którzy na jednym z telebimów reklamowych umieścili napis „TUSK DZIWKA PUTINA”.Oni wyartykułowali to, co duża część Polaków myśli na temat premiera – komentuje poseł PiS Stanisław Pięta. „...”Zostali doprowadzeni do prokuratury. Zastosowano wobec nich dozór policyjny i poręczenia majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju – dodaje. „.....”zarzut dotyczy art. 226  § 3 k.k., który głosi, że „kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ Rzeczypospolitej Polskiej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat dwóch”.Dwa lata pozbawienia wolności to najniższa kara, jaką można otrzymać za gwałt.”.....”Andrzej Gwiazda, legendarny przywódca Solidarności. – Przypomnijmy sobie, co Platforma i jej zwolennicy wypisywali na temat PiS w czasie, kiedy ta partia rządziła. Wówczas aparat siłowy nie dość, że nie reagował, to jeszcze rechotał z radości. Jak zachowywały się po tragedii smoleńskiej policja i straż miejska na Krakowskim Przedmieściu? Jeśli spojrzymy z tej perspektywy, to zauważymy, że jest jedna słuszna partia, której służy aparat przemocy – mówi opozycjonista. Dodaje, że kwestia uzależnienia Donalda Tuska od prezydenta Rosji nie jest rzeczą wymyśloną.”...(źródło )

”Profesor Michael Szporer „ za czasów wojny w Wietnamie, w niektórych stanach były prawne ograniczenia dotyczące wulgarnego języka. Pojawił się plakat z napisem „Fuck Nixon” i była rozprawa sądowa. Uznano „fuck” za stare angielskie słowo. Od tego czasu nawet w konserwatywnych stanach jak Indiana można mówić, co się chce o polityku. „....( więcej)

Jarosław Kaczyński .” PiS złoży we wrześniu projekt zmian ustawowych znoszący art. 212 i 135 Kodeksu karnego, które przewidują m.in. karę pozbawienia wolności za zniesławienie i karę za znieważenie prezydenta - poinformował szef klubu PiS Mariusz Błaszczak. Według art. 135 "kto publicznie znieważa prezydenta RP, podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech". To przestępstwo ścigane jest przez prokuraturę z urzędu. „.....Kaczyński w ten sposób odniósł się do pytania o proces w sprawie portalu Antykomor.pl, który został w piątek odroczony do września. Twórca portalu Robert F. oskarżony jest m.in. o znieważenie prezydenta, a wcześniej marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego. „.....”Jest pytanie: czy w Polsce odpowiedzialność tego typu jest ad personam czy ad rem? W normalnych regułach cywilizowanego prawa to może być tylko odpowiedzialność ad rem. U nas jest ad personam. Wolno było obrażać prezydenta Lecha Kaczyńskiego i prokuratura umarzała w tej sprawie śledztwa, bo zawiadomienia były. A w tej chwili sprawa ruszyła - mówił szef PiS „....(więcej )

------
Mój komentarz

Podchmielony mężczyzna krzyczy „ Tusk jest idiotą „ . Dwóch policjantów zatrzymuje go i zastanawiają się jaki paragraf wpisać do rubryki . Jeden proponuje lżenie naczelnego organu . Drugi proponuje oskarżyć go o ….. ujawnienie tajemnicy państwowej „

To jest przerobiony żart z epoki I Komuny , ale jak ulał pasuje do sprawy .

Tusk staje się pośmiewiskiem . Sprawa matoła kibiców , tchórza Staniszkis czy

Piotr Duda „: Pan premier Tusk nie ma prawa wypowiadać się w imieniu polskich pracowników. Staram się zawsze ważyć słowa. Powiem z pełną odpowiedzialnością: premier polskiego rządu to tchórz i kłamca! „...(źródło )

Afera „ Tusk jest dziwką Putina „ pokazuje coś więcej . Społeczeństwo zaczyna traktować system i władzę tak jak za I Komuny . Wrogą, okupacyjną i poza wszelka kontrolą . Najskuteczniejszą formą protestu przeciwko władzy jest kartka wyborcza. Czemu w takim razie autorzy ' Tusk jest dziwką Putina „ urośli do rangi bohaterów , a nawet jak chce Stanisław Pięta do roli wyrazicieli tego co myśli o Tusku większość Polaków .

Socjalizm niemiecki , miękki hitleryzm który jest ustrojem krajów Unii Europejskiej ,w tym III jest Totalitaryzmem Nowego Typu , miał on dzięki kontroli nad mediami, szkołami , połączonymi z prześladowaniami religijnymi pozbawić ludzi praw politycznych i ekonomicznych w sposób dla nich niezauważalny .

Nie udało się . Młodzi Polacy zorientowali się ,że demokracja jest fikcją , a system władzy praktycznie nie do ruszenia . Gdyby nie Kaczyński i Obóz Patriotycznie nie ważne na kogo by się głosowało i tak w Sejmie byliby sami funkcjonariusze reżimu . Podatki i nędza by rosły. Lewactwo bezkarnie terroryzowało Polaków i ich rodziny .

O nędzy postkomunistycznej kolonialnej konstytucji i fasadowości demokracji i w Polsce najlepiej świadczy fakt ,że nawet wysoka wygrana Kaczyńskiego i przejęcie prze niego samodzielnych rządów nie gwarantują że uda mu się przywrócić Polakom ich prawa .

Tak jak I Komuna była państwem „demokracji ludowej tak II Komuna jest państwem Republiką Okrągłego Stołu .

Im bardziej II Komuna będzie represjonowała Polaków , niszczyła wolność słowa tym bardziej Polacy będą używali zakamuflowanej drwiny i żartów aby pokazać bufonadę i zakłamanie władzy.

Przypomnę tutaj słowa Kanclerz Niemiec na temat Lecha Kaczyńskiego

Angela Merkel Kanclerz Niemiec „ Lech Kaczyński był "autentycznym reprezentantem interesów swojego kraju". - Kochał swój kraj, był wojowniczym Europejczykiem „. ...(więcej

Dla każdego jest oczywiste ,że Kaczyński reprezentował interes swoje go kraju I nikt tego nie kwestionuje .
Już niedługo aby zadrwić z Tuska ktoś napisze na murze . „ Tusk , autentyczny reprezentant interesów swojego kraju „ . A cały kraj będzie się pokładał ze śmiechu

video „Stosunki POLSKO - ROSYJSKIE oczami człowieka Putina „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Linki do tekstów, które mnie zainteresowały umieszczam na osobnej stronie facebooka Marek Mojsiewicz „ Różne Takie

Kaczyński „W żadnym normalnym kraju tacy ludzie jakdzisiejsza elita PO nie mogliby przetrwać na szczycie państwa dłużej niż trzy dni.Tylko oligarchiczny charakter naszego systemu politycznego pozwala jej nadal istnieć....”Ujawnione taśmy PSL-u pokazują system tych rządów.To już nie kapitalizm polityczny, tylko korupcjamówi prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z Joanną Lichocką i Tomaszem Sakiewiczem, redaktorem naczelnym „Gazety Polskiej”.”.....”To pokazuje degenerację systemu.. wynikają zwściekłej nienawiści postkomunistycznego establishmentu,że nas się nie udało anihilować. Wiedzą, żecały system się trzęsie,że są tacy, którzy mogą go zmienić.”....”Warto jednak pamiętać, że kilka tygodni temu JanuszPalikot pisał wiernopoddańczy list do ambasadora Rosji w Polsce z donosem na opozycję. „...”Trzeba też wspomnieć o chyba nieprzypadkowych słowach Bronisława Komorowskiego przed kamerami : „Jak dużo zawdzięczam Januszowi”.Każdy, kto orientuje się w polityce, musi też dostrzegać tu w tle Rosję. „....”W polskim typie kultury, jeśli chcemy się szybko rozwijać, musimy okiełznać korupcję, a to oznacza konieczność przeprowadzenia daleko idących zmian w establishmencie i to od szczebla powiatowego po najwyższy... „...(więcej )

„Kajus Augustyniak. W rozmowie z Z prof. Michaelem SzporeremMamy w Polsce artykuł 212 Kodeksu Karnego umożliwiający skazanie za zniesławienie  nawet osoby mówiącej prawdę. Na tej podstawie byli też karani dziennikarze, za tekst o byłym esbeku, za krytykę burmistrza… Czy w USA dziennikarze też muszą się bać, że kogoś zniesławią? „...”Nie ma czegoś takiego jak zniesławienie polityka „....”Kilka lat temu Wojciech Cejrowski miał kłopoty z prawem, bo zirytowany zachowaniem Aleksandra Kwaśniewskiego nad polskimi grobami żołnierzy w Charkowie wyraził się niesympatycznie o zadku ówczesnego prezydenta. Czy amerykański dziennikarz też miałby podobne kłopoty?
Raczej nie. Jeśli chodzi o Obamę, dziennikarz mógłby mieć problem, gdyby w jego wypowiedzi było coś rasistowskiego. Nie byłyby to jednak problemy prawne, a spore publiczne oburzenie i presja na dziennikarza, żeby się wycofał.”......”W prawie amerykańskim mogę wyzywać prezydenta, jak chcę, używać niesamowitego języka. Są oczywiście pewne ograniczenia, ale nie prawne, to już jest typowo polskie. Politycy są osobami publicznymi i muszą mieć grubą skórę. Jak tego nie wytrzymujesz, to nie powinieneś wchodzić do polityki. „....”W Stanach Zjednoczonych w sprawach dotyczących dziennikarstwa, także przed chwilą wspominanego zniesławienia, podstawową rzeczą jest pierwsza poprawka do konstytucji, dotycząca wolności słowa. Ona chroni dziennikarzy, choć oczywiście nie w każdym przypadku, którzy są główną siłą dostarczającą wiadomości obywatelom. Ta poprawka gwarantuje wszystkim ludziom wolność słowa. „....”za czasów wojny w Wietnamie, w niektórych stanach były prawne ograniczenia dotyczące wulgarnego języka. Pojawił się plakat z napisem „Fuck Nixon” i była rozprawa sądowa. Uznano „fuck” za stare angielskie słowo. Od tego czasu nawet w konserwatywnych stanach jak Indiana można mówić, co się chce o polityku.”....(więcej)

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika BHKaczorowski1

27-07-2013 [05:42] - BHKaczorowski1 | Link:

Jak zwykle z przyjemnoscia Pana przeczytałem
Pozdrawiam BHK

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

27-07-2013 [20:43] - Marek Mojsiewicz | Link:

Dziękuję