Jak Sawicką nagrywały służby to dobrze, jak Wilka to źle

Tak D. Wielowieyska, dziennikarka GW skwitowała podejrzenia o używanie przez PO służb specjalnych w kampanii w wyborach samorządowych w Elblągu.

Przypomnijmy, że Sawicka została nagrana legalnie, w związku z przestępczym procederem jakiego się dopuszczała.
Nic nie wiadomo, by kandydat na prezydenta Elbląga był podejrzany o żadne przestępstwo i by sądy wyraziły zgodę na podsłuch.

Nagrania Sawickiej opublikowane zostały oficjalnie przez służby. Nagrania Wilka opublikował związany z PO lokalny portal.
Czy służby specjalne mają zakaz inwigilacji i niszczenia partii politycznych oraz wpływania na proces wyborczy?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Paczula

08-07-2013 [09:27] - Paczula | Link:

starałaby się dowiedzieć, jakie służby i na czyje polecenie inwigilowały opozycję. Gdyby działania służb okazały się nielegalne (a tak najprawdopodobniej było), dziennikarz domagałby się dymisji premiera, jako zwierzchnika specsłużb.  Wielowieyska kim jest, każdy widzi.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika wandaherbert

08-07-2013 [09:57] - wandaherbert | Link:

Dzięki takim" opozycjonistom" ,jak pan Wielowieyski, mamy takich dziennikarzy ,jak jego corka.

Obrazek użytkownika PS

08-07-2013 [12:54] - PS | Link:

jak Wilka to ok, jak PeOwieczkę to źle

Obrazek użytkownika dogard

08-07-2013 [15:41] - dogard | Link:

jest PO stokroc gorsza jak jej zaklamany tate...wyjatkowo wredna propagandzistka gow.ianej sfory i tyle...