Skandaliczne odwołanie półmaratonu we Wrocławiu!

Miało być pięknie, miała być promocja miasta. Na pierwszy  Nocny Wrocław Półmaraton 2013 przyjechało 4 tysiące biegaczy z całej Polski. Bieg miał  rozpocząć się o godz. 20.00. Z powodu nie przygotowanej trasy przekładano go na pózniejszą godzinę by wreszcie ogłosić o 21.30 odwołanie imprezy. Wściekły tłum biegaczy zamiast powrócić grzecznie do domów, zaczął odliczać i wystartował do I Nielegalnego Nocnego Wrocławskiego Półmaratonu. Pobiegło ponad 3 tysiące ludzi bez żadnej kontroli organizatorów oraz policji. Na 21 kilometrowej trasie organizator zdążył usunąć stoliki z napojami dla biegaczy, narażono życie biegnących ludzi (odwodnienie). Maratończycy biegli przez miasto między samochodami...

Gratuluję panu Prezydentowi Miasta Dutkiewiczowi wspaniale wykonanej pracy...

Grzegorz Jarzębski.

ps. . Mam facebooka. Znaleść mnie można a nawet "zaprzyjaznić"  *  tu :

http://www.facebook.com/grzegorz.jastrzebski.7739

.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-06-2013 [10:43] - Marek1taki | Link:

I nie nadaje się do tego. W gruncie rzeczy nawet przeszkadza.

Obrazek użytkownika violana

23-06-2013 [11:54] - violana | Link:

wychodzi na to, że imprezy, na ktorych nie da sie zrobić przekrętu , nie opłaca sie już organizować.
Taki numer jaki zrobiły władze Wroclawia - to przechodzi ludzkie pojęcie - jaki już panuje bezład i jak lekceważy sie ludzi.
Czy to już początki upadku tego nieudolnego obecnego nierządu , ktory z prostą imprezą poradzić sobie nie może ?
Swoją drogą - podziwu godna wyrozumiałość i cierpliwość ludzi.

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

23-06-2013 [12:16] - CzarnaLimuzyna | Link:

na Uniwersytecie Wrocławskim.
http://naszeblogi.pl/39250-nar...

Obrazek użytkownika joawa123

23-06-2013 [12:21] - joawa123 | Link:

powinien zostać odwołany podobnie jak HGW. Wrocławianie, bierzcie się za zbieranie podpisów!

Obrazek użytkownika violana

23-06-2013 [12:50] - violana | Link:

to do bani z takim prezydentem ....

Obrazek użytkownika joawa123

23-06-2013 [12:18] - joawa123 | Link:

My walczymy o usunięcie HGW ze stolicy, Wy zróbcie podobnie z Dutkiewiczem. To on zaprasza do wygłoszenia wykładów tak obmierzłą postać jak komuch Bauman.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,13...
Wczoraj była relacja a pod nią komentarze. Większość zdecydowanie nieprzychylna Baumanowi i Dutkiewiczowi./14 stron!/ wszystko zostało usunięte a możliwość komentowania zablokowana.
Nie jestem za tym by na jakichkolwiek wykładach robić burdy - lepsze są spory merytoryczne. Z drugiej jednak strony
- trudno taką Środę, Baumana czy inną Szyszkowską skłonić do sensownej polemiki. Oni wszyscy są przyzwyczajeni tylko do lizusów i "przyklaskiwaczy" tak więc sercem jestem za tymi co im przypominają o parszywości ich intelektualnych korzeni.

Obrazek użytkownika KOCHAM POLSKE

23-06-2013 [12:56] - KOCHAM POLSKE | Link:

antypolska agentura we Wrocławiu
wypowiedź G.Brauna
http://www.youtube.com/watch?v...

Obrazek użytkownika Rodak z Kanady

11-07-2013 [01:42] - Rodak z Kanady | Link:

..ponieważ  obowiązuje mnie tajemnica zawodow a i ochrona źródeł informacji  by nie wyschły - ponoć Bauman postawił warunek-albo ON albo półmaraton.Dutkiewicz wobec  takiej alternatywy poszedł na całość i nie zadowolił się półśrodkami.Woli zostać kandydatem na Dozorce żyrandola niż spotkać się z ...no właśnie, tego tez nie mogę napisać....Zbyt blisko do weekendu.