Odejście Wiplera nadejście Owsiaka

"Kolejny nawiedzony, który stracił poczucie rzeczywistości.
Wycisną go jak cytrynę w tych telewizorniach i wywalą na śmietnik. Wtedy zacznie w Sejmie prowadzić swoją osobistą kampanię pod hasłem : Przygarnijcie mnie."

Hostoja

Cóż więcej można powiedzieć w temacie Wiplera? Może jedynie skonstatować fakt, że coś niezwykłego dzieje się z posłami PiS "chodzącymi" po mediach. Z czasem praktycznie każdy z  nich dostaje małpiego rozumu i skacze na główkę do płytkiej rzeki. Nawet taki kuty na cztery nogi wyga jak Dorn.

Ciekawszym tematem jest poszukiwanie nowego Tuska. Jak na razie nie został nim Paweł Kukiz, ale walczy. Pojawiło się jednak nowe ciało niebieskie na firmamencie: Jerzy Owsiak. Wczoraj był wielce obiecujący sondaż, dziś pan Jerzy zaprezentował się w TVN z ramowym programem politycznym. Wędka zostala zarzucona, ciekawe co się na nią złapie. Pewnie ci, którzy "spalili" kiedyś kandydaturę Tomka Lisa plują sobie teraz w brodę: mógłby być tak wspaniały Caudillo z piękną Evitą u boku, a ostał się jeno Pluszak z Pudelkiem. To już uczciwiej postępuje SLD, które po prostu wynajmuje sobie zawodowego aktora do kolejnej, tym razem już mniej wymagającej roli. Pytanie kogo na nowego Palikota zapłaci sobie RuPa, bo Janusza jakoś ostatnio wszyscy kopią po sempiternie (nawet policjanci pozwalają sobie w jego pochodzie znaleźć kryminalistów), jeśli zaś chodzi o Saszę Kwaśniewskiego, to cóż to za polityk co nie pije wódki?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kazimierz mroczynski

03-06-2013 [23:54] - kazimierz mroczynski | Link:

no cóż Kurski,Ziobro,Cymański,Jaki,Dorn,Jakubczak,Kowal,gwiazda TVN Kluzikowa-Rostkowa i pomniejsi zbawcy,a teraz Wipler czy tam hipler i pozostały mniejszy plankton polityczny (jeśli można ich zwać politykami ,może ale bez wyobraźni) czy to towarzystwo ,a może chociaż jeden z nich ma krztę honoru?Myślę ,ze nie maja głebokie kieszenie i marzenia stania się kimś -ale kim? odpadkami poltycznymi !

Obrazek użytkownika gorylisko

04-06-2013 [10:39] - gorylisko | Link:

bo co jak co ale kasą on kręcić potrafi nieźle...
ale premierem też może być...ciekawe jak zareaguje merkel kiedy owsiak podejdzie, klepnie ja w ramię albo nawet i niżej i powie w pięknym języku Goethego i hitlera "sie mano"...albo jakies inne heil merkel...