Prof. Kengor Obama lumpen elektoratem buduje socjalizm

Prof. Paul Kengor„Komuniści tak naprawdę już od dawna są bardzo popularni wśród chrześcijan kierujących się „sprawiedliwością społeczną”, „.....”Poza tym Obama buduje nową klasę rządzącą, taką, dla której budżet jest źródłem środków do życia „.....”Obecnie klasa ta – której Obama zawdzięcza reelekcję – składa się z pracowników administracji na szczeblu federalnym, stanowym i lokalnym, pracowników związków zawodowych sektora publicznego; obywateli korzystających z bonów żywnościowych, opieki społecznej i zasiłków dla bezrobotnych, obywateli oczekujących od rządu zapewnienia opieki zdrowotnej i wielu innych. „....”nowa klasa stanowi znaczący i stale powiększający się odsetek ludności – i odsetek wyborców – którzy są zależni już nie tylko od rządu, ale wprost od Demokratów. Im bardziej ta grupa uzależnia się i rozrasta, tym bardziej przyczynia się do politycznego umocnienia liberalno-demokratycznych polityków w rodzaju Baracka Obamy. „.....”73 proc. nowych miejsc pracy utworzonych w USA w ciągu ostatnich pięciu lat powstało w sferze budżetowej. „....”Czy to jest komunizm? „.....”tendencję Ameryki do osuwania się w tamtą stronę lub przynajmniej w stronę socjalizmu „.....”Obamę wspierają komuniści”.....” amerykańska Partia Komunistyczna istnieje i jest zachwycona poczynaniami Obamy. Tuż po reelekcji prezydenta w listopadzie 2012 roku przewodniczący CPUSA Sam Webb wygłosił płomienne przemówienie do komitetu krajowego partii, w którym oznajmił, że zwycięstwo Obamy jest „wielkim zwycięstwem ludu”.......”Prof. Paul Kengor Tłumaczenie Piotr Braniecki „....(źródło)

„W maju 2012 r. na zamkniętym spotkaniu z bogatymi darczyńcami z Florydy, którzy za wejściówkę musieli zapłacić po 50 tys. dol., kandydat Republikanów Mitt Romney mówił: - Jest 47 proc. ludzi, którzy na mnie nie zagłosują choćby nie wiem co. Oni są z Obamą. To ludzie zależni od państwa, którzy mają mentalność ofiar i wierzą, że rząd ma się nimi opiekować. Wierzą, że mają prawo do opieki zdrowotnej, do jedzenia, do dachu nad głową i do wszystkiego, co tylko można sobie wymyślić. Nie jest moją robotą przejmować się tymi ludźmi. Nigdy ich nie przekonam, że powinni wziąć odpowiedzialność za swoje życie!”.....(źródło )

Aż trzy i pól miliona ludzi na smyczy Tuska „ ….' W Polsce sektor publiczny zatrudniał ok. 3,5 mln osób na koniec zeszłego roku. Najwięcej osób pracowało w oświacie, prawie milion. Niewiele mniej w szeroko pojętej administracji „.....”Z analizy wynika, że zarobki w sektorze publicznym są wyższe niż w prywatnym. W zeszłym roku różnica sięgała ok 30 proc. „.....”Ekonomiści policzyli, że polski sektor publiczny zatrudnia 21,6 proc. wszystkich pracujących „.....”Z raportu wynika, że prawie milion osób państwo zatrudnia w oświacie (2010 roku) „....”Drugą równie liczną grupą są pracownicy administracji publicznej, obrony narodowej i obowiązkowego ubezpieczenia społecznego, których w 2010 roku również było prawie milion.. „....”Należy jednak pamiętać,  że urzędnicy, których liczba w zależności od przyjętej definicji wynosi od 0,4 mln do prawie 1 mln osób, „....”Pomimo rosnącego znaczenia sektora prywatnego w usługach związanych z ochroną zdrowia, obszar ten wciąż jest zdominowany przez sektor publiczny, w którym zatrudnionych jest ponad pół miliona osób. „...(więcej )

Zyta Gilowska „Dla części ludzi, szczególnie tych, którzy właśnie kończą studia, praca w administracji rządowej, czy samorządowej to jest bardzo dobre miejsce. Tyle, że to jest armia ludzi –z członkami rodzin ponad 3 mln osób– w zasadzie na cudzym utrzymaniu „....(więcej)

Gilowska „ Zgadzam się całkowicie z tymi, którzy mówią, że mamy w Polsce miękki totalitaryzm. Tak. Tak właśnie należy nazwać system, który zbudowała PO w ostatnich latach. „....”Na przykład na urzędników. Pomiędzy końcem 2007 r. a końcem roku 2010 liczba urzędników wzrosła o 75 tys. Powtarzam słownie i tak panowie też zapiszcie: siedemdziesiąt pięć tysięcy! To kosztuje krocie. „.....(więcej)

Video „ Banki i Rząd Światowy - Alex Jones (Lektor) „ ...(więcej )
-------
Mój komentarz

To że realna demokracja na Zachodzie została zastąpiona jej fasadą raczej jest rzeczą oczywistą. Profesor Kengor i Mit Romney opisali jak do tego doszło . Jaką drogą socjaliści opanowali władze.

Ludzi zależnych od rządu, których jednym źródłem dochodu są bandyckie podatki nazwałem socjalistycznym lumpen elektoratem . Wielkość tego socjalistycznego elektoratu świadczy o skali degeneracji, spodlenia i degrengolady społeczeństw Zachodu . 47 procent całego elektoratu Amerykanów stanowi grupa zależna od rządu.

Kołodko „Wystarczy wspomnieć, że w USA w roku wejścia Reagana do Białego Domu, 1 proc. najbogatszych Amerykanów zawłaszczał około 9 proc. całkowitego dochodu, a w roku 2007, w przeddzień eksplozji kryzysu finansowego, było to już około 23 proc „...(więcej)

Oligarchia, która jest głównym beneficjentem socjalistycznego państwa doszła już prawdopodobnie do granic wytrzymałości na grabież systemu . Zapaść ekonomiczna ,wyludnianie, odmowa pracy prze klasę średnią, a do tego sprowadza się likwidacja dużej części firm oznacza mniejsza ilość bogactw które socjaliści mogą ludziom ukraść podatkami . Oczywiście pozostaje jeszcze klasyczny lewicowy bandytyzm , którego najlepszym przykładem jest Cypr. W czasie spotkania w gruncie rzeczy gangsterskiego spotkania omawiano również jak Grekom zrabować nieruchomości .

Rząd, jeżeli chce może opodatkować wszystko – od nieruchomości, przez samochody, po komórki, słowem: każdy prywatny kapitał. To nie jest nic niezwykłego. W Grecji w czasie kryzysu nałożono podatek od nieruchomości, działa od 2 lat i Grecy jakoś żyją „...(źródło )

Warto przypomnieć ,że Układ Tuska już raz podjął próbę wywłaszczenia Polaków ( Jak Kaczyński pokonał wybitnego oszusta wyborczego )

Chciałbym tuta poruszyć inny problem . Kiedy socjaliści , a raczej ich mocodawcy , których opisał trafnie Alex Jones ( Video „ Banki i Rząd Światowy - Alex Jones (Lektor) „ ...(więcej ) ) nie kończą z fikcja i nie wprowadza realnego socjalizmu , typu Stalina, czy Hitlera .

Być może lichwiarstwo , które stanowi najsilniejsza strukturę władzy Zachodu boi się ,że dyktatura wcześniej czy później obróci się przeciwko nim . Na razie oparli się na lumpen elektoracie, a Zachód gnije. Michalkiewicz mówił o bezmiernej pogardzie jaką darzą ludzi z Europy inni

Polacy muszą ograniczyć w Polsce socjalistyczny lumpen elektorat. Najpierw zlikwidować przymusowe ubezpieczenia, sprywatyzować szkolnictwo, służbę zdrowia , zlikwidować co najmniej 500 tysięcy stanowisk urzędniczych . Tym samym zlikwidować lewackie polityczne żerowisko.

video . Prof. T. DiLorenzo : Dwa lata rządów Obamy – bilans zysków i strat”
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitte

Marian Piłka: "Suki noszą się jak damy" O "autorytetach" niemoralnych „...”Taka koncepcja wolności odwołuje się bowiem do egoizmu i najniższych instynktów i w konsekwencji prowadzi do przekształcenia się wspólnoty w motłoch. „.....”Dekonstrukcja narodowej przeszłości prowadzi do kulturowego wykorzenienia i tym samym do barbaryzacji młodego pokolenia. „.....”Widzi się w moralności indywidualnej i narodowej zagrożenie dla konstrukcji "europejskiego" superpaństwa i koncepcji "nowego człowieka". „....”Ale ponieważ moralność jest niepodzielna, atakuje się także moralność życia rodzinnego i rodzinę, najważniejszy bastion zdrowego rozwoju osobowego i narodowego. W dzisiejszych czasach, zgodnie z koncepcja Engelsa, to rodzina stała się głównym celem neobolszewickiego ataku „....”Media stały się dziś propagatorami wszechogarniającego kiczu, a bohaterami tego kiczu stają się lansowane "autorytety" w osobach kucharzy, krawców, fryzjerów i komediantów. Różnorakie dziwadła, zwane dziś celebrytami, stają się wzorcami zachowań „.....”Patologie są traktowane jako normy społeczne, a normy moralne traktowane są jako zagrożenie dla indywidualnych "ekspresji' i "wolności". „.....”ta neobolszewicka kampania zmierza do stworzenia "nowego człowieka" poprzez jego całkowitą demoralizację „.....”Siła tych obyczajowych neobolszewickich "autorytetów" wynika z nieomal monopolistycznego opanowania polskich mediów. „.....”Do nich można odnieść powiedzenie Platona z VIII księgi Państwa, że są jak suki noszące się jak damy. „....(źródło)

Prof. Paul Kengor Tłumaczenie Piotr Braniecki „W 2008 roku amerykańscy komuniści, zwłaszcza ci z lat 60., tacy jak Ayers, Dohrn, Hayden, Fonda i Rudd, zjednoczyli się wokół kandydata na prezydenta „...”Zaprzyjaźnili się też na gruncie prywatnym i zawodowym z młodym politykiem chicagowskim Barackiem Obamą. W roku 1995 podczas kameralnego spotkania garstki osób w domu Ayersa i Dohrna miało miejsce znaczące wydarzenie. Wśród zgromadzonych znalazł się Barack Obama ubiegający się w tym czasie o fotel senatora stanu Ilinois. Przyszły prezydent przyszedł po poparcie i błogosławieństwo Ayersa i Dohrn i otrzymał je. Od tamtej pory Obama mógł zawsze liczyć na ich wsparcie. „...”Teraz, gdy Obama ma zapewnione rządy do 2016 roku, Rudd może sobie pozwolić na więcej szczerości na temat „organizacji” i wyznaje: „Oto moja mantra: Weźmy ten kraj na ramiona i bierzmy się do roboty”. „.....”Co ciekawe, to Rosja dziś ma wyższe zatrudnienie, niższy deficyt budżetowy, dynamiczniejszy wzrost gospodarczy i niższe podatki dochodowe. „...(źródło )

video . Prof. T. DiLorenzo : Dwa lata rządów Obamy – bilans zysków i strat”
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitte

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Rybak

02-04-2013 [15:20] - Rybak | Link:

"Prof. Paul Kengor„Komuniści tak naprawdę już od dawna są bardzo popularni wśród chrześcijan kierujących się „sprawiedliwością społeczną”,"

Ten człowiek nie wie nawet co to jest sprawiedliwość! Taki ktoś jest profesorem?
Nic dziwnego, że w takiej sytuacji uniwersytety wypuszczają w świat stada głupców i zboczeńców, a świat jest na krawędzi zniszczenia.
Oprócz tego że jest głupcem, to jeszcze opluwa chrześcijan.