Nadchodzi Zmartwychwstanie!

   
Zbliża się noc Zmartwychwstania Pańskiego, może już czas uciszyć to co doczesne i pomyśleć o tym co wieczne?
Życzę wszystkim prawdziwego, płynącego z przekonania, że Chrystus Zmartwychwstał - Alleluja.
Niech ten czas – radosnych świat Wielkiej Nocy, które są obietnicą wiecznego życia stanie się prawdziwym zwycięstwem nad śmiercią, złem i cierpieniem. Nad zimą, która nas otacza. Niech nadchodząca wiosna, będzie polską wiosną… Niech będzie zwycięstwem nad naszymi słabościami, wadami i grzechami. 
Życzę, by radość zagościła w sercach i pomagała nam pokonywać codzienne trudności i kłopoty, stała się powodem do zgody i miłości.
 Nadzieję niesie nowo wybrany papież Franciszek, niech on i wiara wskażą nam drogę zmartwychwstania i szerzenia dobra.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Krzysztof

27-03-2013 [20:41] - Krzysztof | Link:

Dziękuję Ci za życzenia i za teksty. Zawsze mądre, bez pompy i spod serducha. Tobie życzę życia wielkiego tak jak Wielka jest Noc przynosząca nam zmartwychwstanie.

Obrazek użytkownika sgosia

28-03-2013 [10:13] - sgosia | Link:

Dziękuję za miłe słowa - dają mi one chęć do pisania dalej... Zmartwychwstajmy każdego dnia, dal dobra, piękna, dla Wary Nadziei i Miłości.