Korwin Mikke . Marsz lewackiej hołoty przez instytucje

Korwin Mikke „Wilfred Willi Rudi Dutschke, mający ogromny autorytet wśród lewicowej hołoty, rzucił hasło (znów cytuje Wikipedię) „»Długiego Marszu [wtedy Zé-Dōng Máo był uwielbiany na Lewicy!] poprzez instytucje« władzy”. Miało to polegać „na uczestnictwie działaczy studenckich ruchów lewicowych w aparacie władzy. Jako »integralna część maszynerii« administracyjnej mogliby oni dokonywać radykalnych przemian w społeczeństwie. Koncepcja ta została przejęta od Antonio Gramsciego (komunisty włoskiego) oraz frankfurckiej szkoły marksizmu kulturowego”. I trafił w dziesiątkę. „....”Posłuszni, karmi agenci Dutschkego (zmarł w 1979 roku) zapełnili przedsionki, potem korytarze, a potem gabinety Władzy. „....”Na wezwanie Dutschkego bandyci zapisywali się do policji, zaczynali od referentów – wzajemnie się wspierając. W szczególności najlepiej im szło opanowywanie instytucyj międzynarodowych. Tam ludzie się nie znają – a ONI znakomicie znali się między sobą i mogli się wzajemnie forować.(Znakomitym przykładem jest taki zbydlęciały lewak jak p. Daniel Cohn-Bendit, czujący się równie dobrze w Paryżu, jak w Berlinie. Zaczął od… przedszkola: „w 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem”.).....”. Kapłani tej Nowej Wiary nadal ją propagują „....”. P. Cohn-Bendit jest wpływowym posłem do Parlamentu Europejskiego. „....(źródło )

Nowy trend w nowoczesnym wychowywaniu dzieci lansują psychologowie w Norwegii. Ich zdaniem, dzieci powinny oglądać pornografię! - podaje onet.pl. I to im wcześniej, tym lepiej. A rodzice powinni z nimi o tym dyskutować. „....(więcej )

„Raport UNICEF „....”Polska znajduje się wśród państw, które mają największy współczynnik deprywacji (ciągłe niezaspokojenie m.in. potrzeby biologicznej – wPolityce.pl). 20 proc. z nich nie ma dostępu do dwóch lub więcej posiłków dziennie. Aby wypowiadać się w sprawie niedożywienia dzieci, trzeba zapoznać się z takimi danymi „.....”W tej zatrważającej statystyce równamy do Bułgarii i Rumunii , czyli najbiedniejszych krajów UE. Według naszych badań aż ok. 1,5 mln dzieci powinno być w Polsce objętych programem dożywiania i do tego 130 tys. nie otrzymuje tu żadnej pomocy, choć jej potrzebują. „.....(źródło )

Oddajmy głos samemu Palikotowi , z jego wywiadu dla Onetu zatytułowanego „Gowin jest gwoździem do trumny PO „.. „ Jeśli już mówimy o legalizacji, to czy nie za bardzo Ruch Palikota odleciał chcąc zalegalizować sutenerstwo? - O legalizacji sutenerstwa mówił rzecznik Ruchu Palikota Andrzej Rozenek. Ale ja się z nim zgadzam”...(więcej )

„Dutroux był skazany w roku 1989 za gwałt i wykorzystanie pięciu młodych dziewczyn. Podczas gdy odsiadywał wyrok, minister sprawiedliwości Wathelet pozwolił na zwolnienie wielu przestępców seksualnych. Mimo że Dutroux został skazany na 13 lat pozbawienia wolności to opuścił więzienie po trzech - wyszedł na wolność w 1992 roku za dobre sprawowanie. „...(źródło)
------
Mój komentarz

Korwin Mikke mówiąc o socjalistach , ludziach lewicy używa określeń hołota , bandyci , zbydlęciali. Chciałbym państwu zwrócić uwagę tymi kilkom fragmentami jak istotnym fundamentem ruchu socjalistycznego w Europie stanowią nie tylko środowiska homoseksualne , ale również siatki zboczeńców seksualnych.

Co więcej siatki te pod płaszczykiem marksizmu kulturowego opanowały kluczowe instytucje w państwach Zachodu . Ukłon Palikot a w stronę sutenerów , których nazywa „przedsiębiorcami „nie jest przypadkiem . Ruch Palikota chce doprowadzić , aby Polskie nastolatki, których rodziny zostały bandyckimi podatkami doprowadzone przez socjalistów do nędzy były niszczone przez II Komunę , były przez zmuszane przez polskie urzędy pracy do zostania zwykłymi „kur....” II Komuna już jest największym eksportem taniej siły roboczej w Europie . Teraz ,dzięki Palikotowi ma szansę zostać największym dostawcą kobiet do niemieckich burdeli . Dosłownie. Bo to państwo polskie, jego instytucja, a konkretnie Urząd Pracy będzie zgodnie z zapotrzebowaniem niemieckich i nie tylko, sutenerów dostarczał im „towar „

Niemiecki i urząd pracy zaproponował dziewiętnastolatce pracę w domu publicznym”....” Do zdumiewającego działania urzędników państwowych doszło w niemieckim Augsburgu. Dziewiętnastoletnia dziewczyna otrzymała list z państwowego urzędu pracy, w którym zaproponowano jej prace w domu publicznym „..(więcej )

Socjalistyczna ideologi politycznej poprawności jest ideologią przemocy silniejszych w stosunku do słabszych . Polityczna poprawność jest śmiertelnym zagrożeniem dla dzieci. To ta diaboliczna „religia polityczna „ jak tego typu systemy nazywa profesor D. Alemo stoi żądanie aborcji ,dążeniem do zabijania dzieci do 18 miesiąca po urodzeniu nazywane prze socjalistów „aborcją na życzenie „

„„Lekarze powinni mieć prawo do zabijania noworodka- takie szokujące stanowisko opublikowało dwoje naukowców ze znanych na świecie uczelni. Według nich pozbawić dziecka życia można nie tylko wtedy, gdy urodzi się ono np. niepełnosprawne. Również wtedy, gdy rodzice nie są w stanie zapewnić dziecku opieki lub prostu go nie chcą. Nazwali to aborcją po urodzeniu„ „...(więcej )

Mafia – tajna sycylijska organizacja przestępcza z głównym ośrodkiem w Palermo; nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępstw”.......(źródło )

Sekta „Socjolog G.M. Vernon zaakcentował opozycyjność sekt, rygoryzm i fundamentalizm jako cechy charakterystyczne, oraz odrzucanie każdej obcej doktryny religijnej jako z założenia błędnej. Inni socjologowie R.E. Park i E.W. Burges stwierdzili, iż sekty są organizacjami religijnymi będącymi w stanie permanentnej "wojny ze światem" i istniejącym porządkiem moralnym . M. Yinger wyróżnia także sekty o agresywnym nastawieniu do otoczenia „....(źródło )

Euro socjaliści , lewactwo , które opanowało Europe , jej instytucje, to skrzyżowanie mafii z sektą. W istocie socjaliści to struktury przestępcza posiadające chory , obłąkany porządek moralny . Dzięki temu mogli dokonać skutecznego marszu przez instytucje i opanować Europę .

video Rozenek z Daniel Cohn- Bendit „ o kryzysie ekonomicznym, społecznym i środowiskowym”

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Rybiński „już pod koniec tej dekady ZUS przestanie wypłacać emerytury. Poniżej fragment:
“Jak się bliżej przyjrzeć szacunkom ZUS, to widać że wariant pesymistyczny wcale taki nie jest. Bo w 2013 roku zakłada wzrost PKB o 2 procent, inflacji o 2,7 procent i płac realnych o 1,5 procent. Bezrobocie według tego wariantu na koniec 2013 roku ma wynieść 13,2 procent, podczas gdy w styczniu już przekroczyło 14 procent i dalej rośnie. Jeżeli przyjmiemy bardziej realne założenia, czyli stagnację realnych wynagrodzeń i wzrost bezrobocia do prawie 15 procent, to na podstawie analizy wrażliwości podanej przez ZUS możemy policzyć, że dochody FUS spadną o ponad 6 procent w 2014 roku, i ten efekt będzie się nasilał w czasie aż osiągnie 11 procent w 2018 roku. Spadną również nieco wydatki (od 1 procenta w 2014 do 3 procent w 2018) z powodu niższej indeksacji emerytur. Czyli deficyt FUS w 2014 roku wyniesie 73 mld złotych, a w 2018 roku 98 mld złotych, jeżeli tylko w jednym roku – 2013 – bezrobocie będzie rosło, a płace realne będą w stagnacji. Jeżeli natomiast polska gospodarka wejdzie w recesję, lub kilkuletnią stagnację, to może nastąpić eksplozja deficytu w FUS już w najbliższych latach i całkowita niezdolność ZUS-u – a w zasadzie polskiego państwa – do wypłaty emerytur po 2020 roku.”....(źródło )

„W jednej chwili jedno chińskie laboratorium mieszczące się w przemysłowym Shenzhen (to tam produkuje się nowe telefony komórkowe i tablety znanych marek) stało się lepiej wyposażone niż wszystkie amerykańskie instytuty razem wzięte. „....„Chińczycy badają DNA inteligentnych ludzi aby ustalić, które geny odpowiadają za wysokie IQCo sprawia, że niektórzy nie mają problemu z równaniami z fizyki, a inni gubią się przy obliczaniu rocznego podatku? Jak to się dzieje, że koledzy z tej samej klasy, nawet z tej samej ławki, zostają – jeden wybitnym naukowcem, a drugi – pracownikiem fizycznym?”....”– Jeżeli znajdziemy dziecko, którego geny mówią, że może mieć kłopoty w szkole, będziemy mogli wcześnie interweniować – zapewnia Robert Plomin.
Z drugiej jednak strony poszukiwanie „genów inteligencji" budzi zrozumiałe obawy.– Już wcześniej badania tego rodzaju służyły jako broń wymierzona w pewne grupy etniczne lub w jednostki – tłumaczy swój niepokój Jeremy Gruber z amerykańskiej grupy o nazwie Rada ds. Odpowiedzialnej Genetyki. – Obawiam się, że trend determinizmu wciąż jest żywy w genetyce, uaktywni się za sprawą takich badań” ....(źródło) …..{ Chiny. Chiny }

orwin Mikke „Jak powiedział śp.Ronald Reagan: „Tak się dziwnie składa, że za prawem do aborcji wypowiadają się wyłącznie ci, którym wyskrobanie już nie grozi”…
Jakiś Komentator, zarówno na moim, jak i na innych blogach, szaleje usiłując przekonać wszystkich, że Unia Polityki Realnej chce wprowadzić karę śmierci za dokonanie aborcji. Otóż mam przyjemność być Członkiem-Założycielem UPR – i nie mogę sobie przypomnieć, by ktokolwiek z bardziej znanych UPR-owców coś takiego proponował. UPR wielokrotnie wypowiadała się przeciwko aborcji – zarówno ze względów zasadniczych, jak i estetycznych: ja np. nie lubię rozszarpywania żywcem nawet świnki morskiej, nie mówiąc już o człowieku czy kandydacie na człowieka (jak chcą niektórzy). W tej sprawie proponowaliśmy rozmaite rozwiązania – od wymagania, by ojciec najpierw uznał nienarodzone dziecko za swoje i wyraził zgodę na jego zabicie (bo jest nielogiczne, by mężczyzna płacił alimenty, jeśli jedyną osobą decydującą o urodzeniu się dziecka jest kobieta….) po stosowanie artykułu kodeksu karnego mówiącego o radykalnym zmniejszeniu kary za zabójstwo, jeśli dokonuje go kobieta bezpośrednio po narodzinach (jest taki!). Były i inne, jednak o karze śmierci za aborcję nie słyszałem. „..(źródło )

„ Gary Johnson, kandydat Partii Libertariańskiej na prezydenta USA „....”Ponadto, jego zdaniem, o życiu dziecka poczętego do momentu, kiedy będzie ono miało zdolność do samodzielnego życia, powinna decydować wyłącznie matka. Opowiada się także za legalizacją „małżeństw” homoseksualnych….(więcej )

Korwin Mikke in vitro tak - ale bez (1) refundacji (2) zapładniania mnogiego - i zabijania "niepotrzebnych" zapłodnionych zygot. Poza tym - OK. Jeśli dopuszczamy operacje ratujące życie - to czemu nie dopuścić in vitro? I jedno i drugie jest "przeciwko Naturze" - ale mam "czynić Ziemię sobie poddaną" a także pamiętać, że mamy "rosnąć i rozmnażać się"; in vitro jest więc realizacja przykazań Boga”...(źródło )

„W kwietniu 1997, specjalna komisja parlamentarna powołana do zbadania przebiegu śledztwa w sprawie Dutroux stwierdziła, że młode dziewczęta, które zostały zamordowane żyłyby dziś gdyby policja nie popełniła tylu pomyłek i zaniedbań podczas śledztwa. Komisja zaleciła także zwolnienie prokuratora Benoit'a Dejemeppe'a z powodu niedopełnienia obowiązków służbowych. Również inni oficjele zostali uznani za współwinnych śmierci młodych dziewczyn. Śledczy natomiast zostali oskarżeni za ignorowanie ostrzeżeń informatorów podczas kluczowego okresu śledztwa, lekceważenie rodziców ofiar i nie przekazywanie bardzo ważnych informacji policji oraz prokuraturze. Co więcej - raport nawoływał do zastąpienia trzech służb: lokalnej policji, policji sądowej oraz narodowej żandarmerii dwiema nowymi: lokalną i ogólnonarodową policją. Po dołączeniu szczegółów dotyczących sugerowanych reform - liderom różnych partii dostarczono osateczną wersję raportu, zawierającego ponad 300 stron. „...(źródło)

„Usas,przedsiębiorca i polityk, jest czwartą ofiarą w aferze pedofilskiej. W październiku ubiegłego roku zamordowani zostali w Kownie sędzia Jonas Furmanaviczius i Violeta Naruszevicziene. O ich zabicie był podejrzany Drasius Kedys, którego ciało znaleziono pod koniec kwietnia. „...”Ciało głównego podejrzanego w sprawie pedofilii na Litwie Andriusa Usasa zostało znalezione w niedzielę. Trwa ustalanie przyczyn śmierci. „....”Wszczęto w tej sprawie dochodzenie. Czy śmierć nastąpiła wwyniku przemocy, wykażą badania - powiedział w poniedziałek w wywiadzie dla Litewskiego Radia pełniący obowiązki prokuratora generalnego Raimondas Petrauskas. „...”Nietypowy zbieg okoliczności - tak określa śmierć Usasa litewski minister spraw wewnętrznych Raimundas Palaitis. Jednak na Litwie coraz głośniejmówi się, że kolejna śmierć w tzw. sprawie pedofilskiej, nie jest przypadkiem. Chodzą słuchy, że klan pedofilski pozbywa się niewygodnych świadków, a także, że zabójstwo jest próbą odwrócenia uwagi od znacznie poważniejszych przestępstw, a także że może mieć związek z porachunkami gangów handlu narkotykami „...(więcej )

video Rozenek z Daniel Cohn- Bendit „ o kryzysie ekonomicznym, społecznym i środowiskowym”

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

10-03-2013 [20:26] - Teresa Bochwic | Link:

Dutroux nie zabijał "młodych dziewczyn", tylko 10-12-letnie dziewczynki. Warto sięgnąć do lepszych, lepiej tłumaczonych  źródeł.