Unia domaga się od Polski importu roboli

Prawdę o systemie społecznym i ekonomicznym II Komuny powiedział Tusk „ Polityka kapitulacji i niezrozumienia wagi problemów demograficznych idzie z góry. Premier Donald Tusk w trakcie negocjacji koalicyjnych dotyczących podniesienia wieku emerytalnego miał powiedzieć, że „najtańsze dla państwa są rodziny bezdzietne". I – jak się zdaje – nie był to lapsus „.....(więcej )

Poseł PiS Tadeusz Dziuba „ Związki partnerskie niszczą społeczeństwo białego człowieka „ ...”Proszę prześledzić rozwój tego procesu w krajach zaawansowanych jak Anglia, Francja, Niemcy czy Holandia. Ten proces zawsze prowadzi do destrukcji podstaw funkcjonowania społeczeństwa. A w tym przypadku podstaw funkcjonowania społeczeństwa człowieka białego „....(źródło )

„Polska chce pomóc najbardziej obleganym przez imigrantów krajom Unii Europejskiej i razem m.in. z Francją, Wielką Brytanią, Niemcami, Słowacją oraz Słowenią weźmie udział w unijnym programie relokacji imigrantów – informuje “Metro”.„Na początek do Polski przyleci sześciu imigrantów ze Wschodniej Afryki, niewykluczone, że z ogarniętej wojną domową Somalii. Przylecą z Malty, do której często przybijają łodzie z przybyszami z Afryki. Będą oni sprawdzeni czy są uchodźcami politycznymi, bo wtedy mają największe szanse na osiedlenie w Polsce i prawo do pomocy.Chodzi o to, żeby przesiedlać uciekinierów np. z Afryki, którzy lądują głównie na południu Europy, czyli na Malcie, we Włoszech czy Hiszpanii. Bo teraz zgodnie z prawem kraj, w którym po raz pierwszy imigrant występuje o pomoc, musi sam zapewnić mu pomoc i utrzymanie. W 2008 roku przez Morze Śródziemne dopłynęło ich do Europy aż 67 tys. Rok temu było ich mniej, ale dla małej Malty to i tak ciągle spory problem. Na razie jest to tylko program pilotażowy, współfinansowany przez Unię. Nasz rząd planuje jednak przyjmować więcej imigrantów. Pieniądze na to mają pochodzić z rezerwy budżetowej. „...(źródło)

Prawie 244 tys. pracowników ze Wschodu – głównie Ukraińców – przyjechało w zeszłym roku legalnie pracować w Polsce. Rok wcześniej były to 164 tys. „....”Jak wynika z najnowszego raportu fundacji Energia dla Europy, który poznała „Rz", aby kraj się nie wyludniał, do 2050 r. powinno się tu osiedlić 5,2 mln osób. –„....”Od 2006 r. Ukraińcy, Białorusini, Rosjanie, Gruzini i Mołdawianie mogą się zatrudnić bez zezwolenia na pracę. „......”Ponad 2 mln emigrantów, którzy w ostatnich latach wyjechali na Zachód, oraz niska liczba dzieci rodzących się w kraju powodują, że mieszkańców Polski jest coraz mniej. – Eurostat prognozuje, że w 2050 r. będzie nas tylko 29 milionów. Jeśli nie sprowadzimy w to miejsce imigrantów, gospodarka zwolni, a ZUS będzie miał kłopoty z wypłatą emerytur – uważa Iglicka. „......”Tyle że ci, którzy przyjeżdżają na saksy, rzadko myślą o tym, by się u nas osiedlić. Zdaniem prof. Iglickiej Polska to kraj nieprzyjazny imigrantom: „.....”– Coraz więcej z nich porzuca więc Polskę i wyjeżdża do Włoch czy Hiszpanii. Tam są częste abolicje, dzięki którym mogą zalegalizować pobyt – mówi Iglicka i dodaje, że byłoby najlepiej, gdyby osiedlali się u nas imigranci z krajów bliskich nam kulturowo. – Inaczej za kilka lat trzeba będzie ściągać Chińczyków, Pakistańczyków, Afrykanów i  Arabów. Dla społeczeństwa może to być zbyt duży szok – podsumowuje Mirosław Bieniecki, szef Instytutu Studiów Migracyjnych. „....( źródło)

------
Mój komentarz

System gospodarczy II Komun jak i całego Zachodu się załamał . To co socjalistyczna Europa wyczynia z imigrantami świadczy o całkowitej degrengoladzie systemu społecznego i oficjalnej pogardzie dla człowieka . Imigrantów traktuje się jak bydło, robocze , odmawia się im podstawowych praw istoty ludzkiej . Ale socjalizm to system wyzysku ekonomicznego , pogardy dla słabszego i pozbawianie ludzi praw.

Ideologia politycznej poprawności , która stałą się religią panującą Zachodu , plus drakońskie , najwyższe w całej historii Europy podatki zniszczyły rodzinę , złamały gospodarkę i strukturę społeczną całej cywilizacji . Zdemoralizowanie klasy politycznej , ale także lewicowej części społeczeństwa dzięki przepraniu przez reżimowe media mózgów zaakceptowały pojawienie się klasy pariasów, metojków . Gastarbeiterów .

Imigranci są nie tylko i pozbawieni praw politycznych , ale również prawa do życia z rodzina, czyli ściągnięcia dzieci i współmałżonka , ograniczenia dotyczące czasu pobytu i warunków podejmowania pracy . Wyjcie spod prawa nielegalnych imigrantów. Socjaliści tak przeprali nam mózgi ,że stało się oczywistością ,że praca , prawo do pobytu , do posiadania rodziny dla pewnej kategorii istot ludzkich jest ograniczona .

Do jakich haniebnych sytuacji doprowadza poddanie się socjalistycznemu praniu mózgu jest fakt ,że esesman , czy jego potomek mordujący w obozie koncentracyjnym Polaków może bez żadnych przeszkód przyjechać do Polski, razem z całą rodziną , pracować, żyć , kiedy potomek powstania Warszawskiego, czy Styczniowego jest traktowany gorzej niż pies , dla którego łatwiej uzyskać pozwolenia na „życie” w Polsce.

Zanim okradziono podatkami polskie społeczeństwo na śmierć wbito do głowy socjalistycznemu lumpen elektoratowi ,że imigrant zabierze im świadczenia , zasiłki , pracę , mieszkania, dobre życie. Jak widzimy okazało się to kłamstwem . Jak w Orwellu Ministerstwo Prawdy pierze głowy w drugą stronę „ Jeśli nie sprowadzimy w to miejsce imigrantów, gospodarka zwolni, a ZUS będzie miał kłopoty z wypłatą emerytur „

Ministerstwo Prawdy terroryzuje Polaków , polskich starców . Jak nie sprowadzimy 5 milionów imigrantów to zdechniecie z głodu .System euro socjalistyczny transferując prawie całe bogactwo zagrabione podatkami w stronę socjalistycznych panów stracił stabilność demograficzną . System bez importu pozbawionych większości praw roboli już dawno by się załamał . System opieki społecznej , edukacji i i opieka zdrowotna są w stanie agonii .

Pierwsze co Polska powinna zrobić to przyznać prawo do pobytu i do obywatelstwa wszystkim mieszkańcom terenów I Rzeczpospolitej .Idealnie byłoby, gdyby uzgodniły to wszystkie kraje kraje rozbitej Rzeczpospolitej . Następnie należy zlikwidować gangrenę jaką jest socjalizm , czyli zapewnić dostęp Polaków do pełnowartościowej służby zdrowia, pełnowartościowej edukacji i godnej emerytury. Wystarczy oddać ludziom wolność gospodarczą , swobody religijne , prawo do owoców swojej pracy.

Przypomnę ,socjaliści w Europie już niedługo zderzą się z innym problemem . Brakiem imigrantów. Obecny kryzys to ostatnia faza upadku Cywilizacji Zachodu . Nieodwracalnego upadku , który będzie trwał dekady . W Chinach bezrobocie jest na poziomie 4 procent .Przy blisko 20 procentowym płac realnych rocznie . Najpierw najbardziej wartościowi imigranci przestana przybywać do Europy, potem przestaną przybywać, następnie zaczną wracać do ich błyskawicznie rozwijających się krajów . Rdzenni mieszkańcy zaczynają już teraz uciekać z socjalistycznej Europy do Kanady, Australii , USA,Nowej Zelandii . Za chwile staną się gastarbeiterami w całej Azji w tym Chinach , Indiach .

video profesor Piotr Jaroszyński „ Cywilizacja łacińska - źródła i cele (1/3) „

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

prof. Karłowicz ”To prawda – demokracje się oligarchizują. Ludzie coraz chętniej wybierają status dobrowolnych półobywateli – takich metojków z wyboru – zgadzając się, żeby politykę robiła za nich pewna, w istocie dość stabilna i nieusuwalna klasa rządzących, która udaje, że polityki nie robi i nie lubi. „...” „– a więcde facto tracą polityczną wolność.A politykę robią członkowie kasty, do której kooptacja jest całkowicie poza demokratyczną kontrolą i z której dziś właściwie niepodobna nikogo – metodami demokratycznymi – usunąć. „...” Czy nie jest to najbardziej uderzające odkrycie, jakie zrobiliśmy po Smoleńsku? Rząd jest bezwolny, niepodmiotowy, nieskuteczny. Nie potrafi niczego uzyskać. Ani komisji, ani wpływu na śledztwo, ani nawet czarnych skrzynek! Naszych czarnych skrzynek! Co gorsza, ta antypolityczna polityka zgody i świętego spokoju pogłębia problem Polski zdziecinniałej. Polski niepodmiotowej.”...(więcej )

Profesor Niall Ferguson w swojej książce „Civilization” w której omawia w jaki sposób cywilizacja Europejska w ciągu 500 lat stała się cywilizacją globalna w jednym z rozdziałów rozważa korelacje pomiędzy rozwojem chrześcijaństwa , szczególnie w jego protestanckiej formie ,a rozwojem gospodarczym kraju. „...(więcej )

Henryk M. Broder to jeden z najbardziej opiniotwórczych publicystów w Niemczech „Unia zagraża wolności i demokracji, jest jak Titanic, który płynie ku katastrofie. „.....”Unia Europejska czci sama siebie tak, jak czcił siebie Komitet Centralny Komunistycznej Partii Związku Sowieckiego.”......”Zdaniem Brodera, Unia Europejska nie rozwiązuje żadnego z problemów dzisiejszych mieszkańców Europy, co więcej, jak pokazuje m.in. kryzys w strefie euro, sama jest problemem. Podkreślił, że od upadku realnego socjalizmu UE jest najbardziej zmasowaną próbą ubezwłasnowolnienia obywateli i odebrania społeczeństwom zdobyczy demokracji.  I czeka ją rychła katastrofa, tak jak słynnego Titanica. - Życzę państwu miłej podróży „......” reaguję alergicznie na słowo „pokój”. Nie dlatego, żebym był za wojną, ale dlatego, że „pokój” stał się uniwersalnym alibi, z pomocą którego można usprawiedliwić każde barbarzyństwo. Także wzniesienie muru berlińskiego prezentowano nam jako środek w celu wprowadzenia bądź zachowania pokoju, w każdym razie jako coś nieuchronnego, dziś byśmy powiedzieli – bezalternatywnego”. „.....(więcej )

video profesor Piotr Jaroszyński „ Cywilizacja łacińska - źródła i cele (1/3) „

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitte

YouTube: