Triumf Tuska . Za rok polski robol tańszy od chińskiego

„Produkują w Polsce, bo koszty pracy w Chinach ciągle rosną. Obecnie są już zaledwie o 15-20 proc. niższe niż w naszym kraju. „....(źródło )

Wczoraj Tusk stwierdził ,że dla Polaka lepiej nie skończyć studiów i być spawaczem . Najlepiej ze znajomością języka obcego....i tutaj Tusk ugryzł się w język . Bo po co spawaczowi znajomość języka. Tuskowi łatwiej wyeksportować spawacza z ze znajomością niemieckiego do fabryk niemieckich. Warto tu wspomnieć o ukrytym rasizmie , który z góry skazuje Polaków nie ważne jak wykształconych do roli niemieckich , francuskich roboli , orwellowskich proli . Teraz nawet bezie jeszcze lepiej. Niemiecki fabrykant i polski robol ...w Polsce . Tusk dalej chce przekształcać Polskę w zagłębie prymitywnej , taniej siły roboczej . Aby zapewnić tania siłę roboczą dla niemieckich , zachodnich fabryk w Polsce nomenklatura II Komuny zniszczyła praktycznie konkurującą na rynku pracy klasę średnia. Proces dobijania polskich przedsiębiorców bandyckimi podatkami i gorsetem chorych przepisów, tudzież wszechwładzą urzędników z kilkudziesięciu instytucji kontrolnych nasila się.

Dlaczego Tuskowi o oligarchii II Komuny opłaca się niszczyć polskich przedsiębiorców, zapewniając tym samym dopływ taniej siły roboczej dla obcych fabryk . Chodzi o ekonomię eksploatacji. Duże , w większości obce firmy płacą Tuskowi iII Komunie haracz za każdego Polak . Tym haraczem jest podatek dochodowy, zus. oraz vat od tegoż zusu i podatku . W Polsce zbudowano modelowy feudalizm państwowy. Elity , oligarchia na szczycie drabiny , a na dole polskie chłopstwo pańszczyźniane robiące jak niewolnicy.

Logika takiego systemu, oligarchia , II Komuna wynajmująca dużym firmom , obcym fabrykom i fabrykantom polskie chłopstwo pańszczyźniane wymaga aby zlikwidować większość szkolnictwa, w tym szczególnie wyższego .

Wrócę do Chin i faktu ,że Tusk i II Komuna doprowadzili w krótkim czasie Polaków do nędzy , do roli robiących za miskę ryż niewolników ekonomicznych .

To co się stało jest najlepszym dowodem na to ,że socjalistyczna polityczna poprawność , a to jej zawdzięczamy system bandyckich podatków , nędzę , biedę i ubezwłasnowolnienie dużo wiesze niż w Chinach jest totalitarnym zagrożeniem dla wolności , dla struktur społecznych , dal istnienia państwa . Rząd chiński robi rzecz całkowicie odwrotną od tego co robi Tusk i jego ferajna . Kończy z darmową pracą swoich obywateli dla zachodu .Rozbudowuje szkolnictwo, priorytetem jest zwiększa zatrudnienie naukowców , zwiększanie nakładów na badania i rozwój .Chiny dążą i dotego ze skutkiem do tego aby mieć najlepsze uniwersytety na świcie , do zapewnienia jak najlepszego wykształcenia Chińczykom . Rząd Chin co roku podnosi płace o około ….20 procent . Po to , aby Chińczycy mogli normalnie żyć, aby skończyć z ich wyzyskiem . Jak to Chiński inżynier ma zarabiać tyle samo co zachodni . Chińska sprzątaczka tyle samo co zachodnia. A dlaczego nie. Teraz Chińczycy pracują dla siebie. Nikt ich nie okrada z ich pracy zusami, vatami . Zachodnim fabrykantom to nie w smak . Na szczęście dla nich w środku Europy pojawiło się państwo , które swoich obywateli stręczy im jako tanie bydło robocze .

Gdyby taki Tusk w takich Chinach zaproponował aby zamiast na uczelnie Chińczycy szli do zawodówek i szkolili się na spawaczy to służby natychmiast by go zamknęły . I skończyłyby w więzieniu jako dywersant, w najlepszym wypadku umieszczono by go w zakładzie dla psychicznie chorych .

Robotyka , nowe generacje elektrowni jądrowych, przemysł kosmiczny, przemysł samochodów elektrycznych i związana z tym rewolucja urbanistyczna w miastach ,nanotechnologie, informatyka , biotechnologie, zaawansowana logistyka finansowa. Do tego wszystkiego potrzeba uniwersytetów, a nie zawodówek, wykształconych inżynierów , naukowców, a nie spawaczy .

Konkludując . II Komuna jest państwem technologicznie zacofanym ,posiadającym prymitywne uniwersytety , zmuszającym ekonomicznie obywateli do rezygnacji z wykształcenia , do podejmowania prostych nie potrzebujących żadnych kwalifikacji prac. W porównaniu z przyjaznymi ekonomicznie obywatelom Chinami II Komuna jest państwem bandytyzmu podatkowego , państwem , które przekształciło Polaków w klasę państwowych chłopów pańszczyźnianych.

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-10-2012 [12:12] - NASZ_HENRY | Link:

żeby ekonoma Donalda POwtórnie na komin wysłać ;-)

Obrazek użytkownika miecz damoklesa

16-10-2012 [18:47] - miecz damoklesa | Link:

Absolutnie ma Pan racje, ten artykul oddaje sedno sprawy. Ale jak walczyc. Gdybym byl lewakiem, wiedzialbym co robic, przykladem dla mnie by byly grupy na zachodzie z lat 70-tych. Ale co mozemy zrobic my, konserwatysci?

Obrazek użytkownika wyrko

17-10-2012 [05:41] - wyrko | Link:

Gratuluje panu z powodu panskie blogerskie konto na Nowy Ekran.
Pan sie nie daj, pan sie trzymaj pazurami. Tu i tam.

http://mojsiewicz.nowyekran.pl/