Nobel dla UE...

Pokojowy Nobel dla Unii Europejskiej...

... ta decyzja jest po prostu tak kuriozalna i hipokrytyczna, że już mnie nic nie zdziwi.

Niedawno Nobla dostał niejaki Al Gore za pokojową walkę z wykreowanym sztucznie ociepleniem i emisją CO2. Traf chciał, że jest on jednym z największych beneficjentów zysków realizowanych przez nowy sektor światowej gospodarki zajmujący się obrotem handlowym prawami do emisji CO2.

Pokojowego Nobla dostał też niejaki B. Obama za pokojową walkę o pokój poprzez kontynuowanie i intensyfikowanie konfliktów międzynarodowych oraz zwiększanie zewnętrznych kontyngentów własnych wojsk biorących udział w tych konfliktach.

Teraz tegoż Nobla dostaje UE i jej włodarze... chyba za wprowadzanie pokojowo ustroju totalitarnego...

Faktycznie bowiem i Hitler, i Stalin wprowadzali marksistowskie totalitaryzmy siłą oręża broni ciężkiej, dzisiejsi marksiści robią to pokojowo wykorzystując oręż manipulacji medialnej i uzależnienia ekonomicznego. Tak więc słusznie im się taki Nobel należy... za umiejętność pokojowego niszczenia i lekceważenia demokracji...

Zapewne niedługo pokojowego Nobla dostanie grupa Bilderberg lub Komisja Trójstronna... za pokojowe wprowadzanie Jednego Rządu Światowego i realizowanie w sposób pokojowy dzieła zniewalania ludzi...

Pozdrawiam

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

12-10-2012 [16:43] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Spoko...oni se kupią ten Komitet noblowski...razem z całą Skandynawia.

Te grosze,które teraz sa przywiązane do Nobla,to "une w tym Bilderbergu" maja na waciki :-)

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

12-10-2012 [17:11] - krzysztofjaw | Link:

Ano "une" mają na te waciki, oj mają ;).

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika nemo1

12-10-2012 [19:55] - nemo1 | Link:

Witam.Niestety ten "pokojowy",to już nie "Nobel" a "Jobel".Następnego pokojowego "Jobla" oczywiscie zafunduje sobie tow.Putin.Ech ciężko na tym świecie normalnemu człowiekowi.Moje uszanowanie.