TusssKUSZENIE leminga

Telenowela od zrytego bereta do pustego PO-rtfela w reżyserii Donaldusa Lemingusa Tusquktasa. Recenzja telenoweli. Telenowela  ta kręcona jest dla PO-żytecznych idiotów. Dzisiaj o 19.00 na TVN puszczany będzie kolejny  1840 odcinek a w nim jak zawsze dobre wiadomości z Zielonej Wyspy i relacje  z seansów nienawiści sPISkowców o twarzach pełnych nienawiści  wykrzywionych w grymasie wściekłości .Relacje prowadzą lemingi dziennikarstwa rodem z czarnego pijaru będący chyba na liście płac ambasady radzieckiej .Telenowela opowiada o życiu na Zielonej Wyspie .To taki abstrakcyjny kraj , gdzie wszyscy chcą być młodzi, wykształceni z dużych miast .Mieć kasiorę i robić gwiazdorską furorę. Lodówka jest tam zawsze pełna , dom wysprzątany , zona szczupła i piękna a na stole zimne piwko . Mieszkanie w dzielnicy strzeżonej z własnym parkingiem. Lemingi biorą udział w budowie 10 PO-tęgi świata na Zielonej Wyspie , która zbudowała w ostatnich pięciu latach 100 000 km nowych autostrad  , stocznie Zielonej Wyspy wytwarzają 1000 statków o nośności 100 000 T każdy. Zbudowano w tym czasie 15 000 000 mieszkań PO-przysłowiowej złotówce .W przyjaznym państwie lemingi budują własne domy  z zarobionych na autostradach i stadionach forsie .Przypomina się dowcip z czasów ortalionu ,octu i oranżady w proszku:
Na lekcji historii w związku radzieckim  Pani opowiada
„ W związku radzieckim dzieci maja  laptopy , jedzą czekoladki , w lodówce półki uginają się od kiełbas a rodzice chodzą z dziećmi co tydzień do kina ,parku i zoo…….. narracja trwa pół godziny „ Wtem mała dziewczynka podnosi rękę i mówi „ Proszę Pani . proszę Pani ja chcę do związku radzieckiego”
Pytanie dlaczego ludek Zielonowyspowców wierzy w te brednie mimo otaczającej  ich rzeczywistości i dla nich Zielona Wyspa to kraj samych uśmiechów i życzliwości wszystkich do wszystkich dlatego bardzo niepokojące  są  ogłoszenia w prasie :
„ Przyjmę każdą pomoc i wsparcie celem spłaty komornika ….tu numer telefonu i imię Łukasz”
A teraz czas na puentę i finał:
„Za Tusquktasa leming zaciśnie na swojej szyi  kawałek sznurka lub od spodni pasa”

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

02-08-2012 [22:34] - xena2012 | Link:

mogą spać spokojnie u boku młodych,szczupłych żon.Ich bezpieczeństwa przed brzydkimi pisowcami bronią dobrze opłacani policjanci,ich dzieci uczone sa przez dobrze opłacanych nauczycieli,nad zdrowiem czuwają dobrze opłacani lekarze,a nad zdrowiem psychicznym browary piwne.Granic Zielonej Wyspy strzeże dobrze wyszkolona i liczebna armia.I jak tu nie czuć się szczęśliwym ?W opowiadaniach o Conanie Barbarzyńcy też były takie krainy,gdzie ludzie odurzeni wonią czarnego lotosu nieustannie byli szczęsliwi.Teraz wystarczy do szczęścia puszka piwa,kto by sie w czarny lotos bawił,a głupoty plecie się takie same.

Obrazek użytkownika kat

03-08-2012 [07:13] - kat | Link:

jaka piękna tragedia ECH..................

Obrazek użytkownika Captain Nemo

02-08-2012 [23:48] - Captain Nemo | Link:

Odyseusz nam potrzebny aby wyprowadzić ludzi z krainy Lotofagów.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

03-08-2012 [07:16] - kat | Link:

to pewnie będzie następne 2000 odcinków " Tusquktas prowadzi lód swój na Zielona Wyspe" pozdrówka