Zawsze warto być człowiekiem bo tak łatwo zejść na psy i się splatformić

Przygody zbójnika Donaldsika .Dawno , dawno temu gdy w krainie Polan władał Jarosław Prawy i Sprawiedliwy  a kraina Polan rozkwitała w dobrobycie  przy drogach PO-tajemnie grasowali zbóje . Owi  zbóje znając swój złodziejski fach  PO-bierali od podróżnych myto i haracze . Dawnymi czasy stali oni jak to zbóje we włosiennicach z maczugami w rękach  przy drogach lecz teraz trudno odróżnić takiego zbója od człowieka . W 2007 zbóje te opanowały krainę Polan opowiadając bajki z tysiąca i jednej nocy polanom .W 2010 zbóje te wraz ze zbójami ze wschodu  wyrznęły watahę sprawiedliwych i rządzą do dzisiaj w krainie Polan. Teraz banda Donaldsika to strojne garnitury , lakiery po 3 koła za parę  i bryczki full wypas. Siedzą  teraz te zbóje w gabinetach , spółkach Skarbu Państwa , ministerstwach , urzędach i kręcą lody choć przywódca tej bandy zwanej  Gangiem Olsena z Zielonej Wyspy jest znany policji i organom ścigania .Jest  to pierwszy przypadek we wszechświecie  że zbój okrada biednych i daje bogatym bo dotychczas było odwrotnie. Jest kilka spektakularnych napadów , którego dokonał Gang Olsena  lecz wymieniać ich nie będę bo są ogólnie znane. Jak uczą historie wszystkich zbójów  wcześniej czy później się ich wyłapuje  i zbóje kończą jak na załączonym obrazku. Niedługo w prasie pewnie ukaże się takie ogłoszenie :
„Poszukuje się Donaldsika T. przywódcę Gangu Olsena z Zielonej Wyspy , żywego lub umarłego . Każdy udzielający PO-mocy lub schronienia PO-szukiwanemu  naraża się na karę wiezienia do lat pięciu . PO-dejrzany  dopuścił się wielu groźnych przestępstw przeciwko krainie Polan. Ostrzega się jednocześnie że PO-dejrzany jest uzbrojony w radziecką Bronię z Żyrandola i jest groźny dla otoczenia . W przypadku rozpoznania prosimy o niezbliżanie się do PO-dejrzanego lecz powiadomienie odpowiednich służ , najbliższego posterunku policji lub proszę dzwonić  na numer 997.Jednoczesnie informujemy że trwa obecnie wyłapywanie innych członków gangu za utrudnienia  przepraszamy„
Podpisano Komendant Policji
Z ostatniej chwili!!!!!!Szef Gangu Olsena z Bronią ucieka na rowerze i był widziany w okolicach Medyki , policja przypuszcza że uciekinier kieruje się w kierunku Moskwy . W służbach ochrony pogranicza został ogłoszony alarm czerwony .Policja apeluje aby nie łapać na własną rękę PO-lszewika , gdyż od kilku dni nie jadł i może zaatakować gryząc  podczas próby schwytania a to grozi serią bolesnych zastrzyków i wścieklizną .Uprasza się też okolicznych mieszkańców aby zaprzestali śpiewów „PO-lszewika goń, goń , goń …..” gdyż płoszy to PO-szukiwanego  i utrudnia pracę policji .

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

20-07-2012 [15:57] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Za ten obrazek...masz Nobla,Cezara,Złote Lwy i Oscara!! :-)

Aaaa! I 20 lat cięzkich robót przy naprawianiu A-1 jak cie Inkwizycja złapie o 6 rano...

Kat,nie kat...po znajomości Cię oprawia tak,ze własny pies Cię nie pozna,a zona odejdzie...bo juz nie będziesz...mógł! :-)

Dzis jest wysyp dobrych blogów...zdążyłem zaglądnąć.

Odezwałeś sie do naszej znajomej?

P.

Obrazek użytkownika kat

20-07-2012 [16:53] - kat | Link:

zdjęcie z demotywatorów podesłane przez kolegę a  reszta moja, moja .czekam na liścik na priv od znajomej .Pozdrówka

Obrazek użytkownika bolesław

20-07-2012 [22:37] - bolesław | Link:

Pewien fircyk.
Cud ogłosił,
lud poprosił.
Lud to kupił
Bo jest głupi,
Lud naiwny,
lud przedziwny.

Młodość uwierzyła,
śmiało podążyła.
I ci z Wronek i Rawicza,
zgraja tajemnicza.
Pomagali dziennikarze,
byli blisko marzeń.

Wielka Nadzieja,
wybrała czarodzieja.
Przyszłość skorygowała,
pychę obnażała.
Miało być bogactwo,
wyszło partactwo.

Co obiecywał,
potem odwoływał.
Kawał to hipokryty,
wzrok ma kosmity.
Obiecanki się skończyły,
rozczarowań dostarczyły.

Stał się wielki cud,
pustkę poznał lud.
Z obiecanek i cacanek
oraz różnych bajeranek,
potomstwo się urodziło
i na świat przybyło.

Urodziły się siostry dwie:
Bieda z Nędzą.
Urodziło się braci dwóch:
Głód i Smród.
Urodziły się też:
Kłamcy i Łajdaki.
Jednym słowem
miał być cud
wyszedł smród.

Kacie pozdrawiam serdecznie.
bolesław

Obrazek użytkownika kat

21-07-2012 [09:21] - kat | Link:

dzięki za przypomnienie  tego wiersza , pozdrówka.