Europa a Polska............. w przyszłości

Aby wygrać Polskę dla Polaków zachęcam do uważnych obserwacji sytuacji politycznej w Europie .Banda lewaków próbuje pod egidą Niemiec stworzyć RWPG pod przewodnictwem Angeli Merkel i jej następców . Niemcy otrząsnęły się z traumy II wojny światowej i zaczynają zmieniać interpretacje historii . Zamarzyła im się strefa Euro , totalnie sztuczny twór mający pompować niemiecka gospodarkę .Idea Róży Luksemburg zawoalowana ideą europy narodów zjednoczonych pod przewodnictwem Niemiec jest obecnie natrętnie promowana w tym także przez Tuska  . Całe szczęście że ta idea się sypie .Niemcy wyssały kasę od nowych poddanych broniąc swój przemysł i zatrudnienie . Wszystkie kraje Unii składają się na potęgę Niemiec, pytanie tylko jak długo? Niemcy jako wiodący gracz polityczny w europie odnowiły wszystkie pakta łącznie z paktem Ribbentrop – Mołotow włącznie  nie przewidując jednej rzeczy . Otóż w tym lewackim bełkocie nie przewidziały wiosny czy tez jesieni wolności tych , którzy mieli się  na nich dokładać wynikającej z braku żarcia w misce . Obecnie wszystkie rządy oprócz Węgier akceptują dyktat potomków Hitlera i Róży Luksemburg , nawet Żydzi .Problemy Rosji / nieuniknione/ w azjatyckiej części spowodują  rewolucje i oderwanie dużych terytoriów Rosji a co za tym idzie niepodległość pełną republik azjatyckich pod dyktatem chińczyków  . Chińczycy zadbali o wpływy i finansowanie Azji a co za tym idzie ziszcza się przepowiednia że Polska graniczyć będzie z Chinami za kilkadziesiąt lat maks do 100 lat . Niemcy zapłacą za próbę stanięcia na czele Unii i odwieczne wywoływanie wojen w Europie i w świecie . Sprawiedliwość dziejowa się wypełni i Niemcy zapłacą za haniebne czyny wobec ludzi i narodów . Ich sen o Tysiącletniej Rzeszy zahamują ruchy narodowościowe i Turcy . Kraj który odwiecznie podbija czy to za pomocą kuli czy finansów upadnie z przejedzenia .Nie będzie w stanie stworzyć alternatywy dla swojego apetytu i jak przysłowiowy smok wawelski pęknie z przepicia i przeżarcia. Wbrew wszystkiemu upadająca Unia Europejska przy zaangażowaniu amerykanów i NATO to dobry znak dla Polski . Jeśli będziemy w stanie stworzyć strefę buforowa / marzenie marszałka Piłsudskiego / oraz stworzyć koalicje państw europy środkowo- wschodniej przy poparciu amerykanów , będziemy w stanie zapewnić sobie Niepodległość na  najbliższe 100 lat.  Upadną słudzy komunistów i oligarchowie o czerwonym życiorysie a Polską będą w końcu rządzić Polacy realizujący swoje narodowe cele .Amen . Dlatego zacznijmy tworzyć   Polskę i ze swej strony szykujmy się do tego co nieuniknione . Jednym z tych elementów jest udział w Marszu Niepodległości 11.11.2012 …… Niech nas tam będzie 100 000. Do zobaczenia w Warszawie

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

16-07-2012 [22:24] - xena2012 | Link:

że Marsz Niepodległości w tym roku się odbędzie?Przecież tylko dlatego pan rezydent opracował ,,specjalne'' rozporządzenie ograniczające wydanie zgody,a zapatrzony w Putina postanowił dodatkowo wzorem swego pryncypała obłożyć organizatorów marszu grzywnami za zaistniałe incydenty.Wprawdzie te pieniężne kary nie są tak wysokie jak w Moskwie za co powinnismy juz całować pana rezydenta po rękach,bo takie ludzkie z niego panisko ,ale policja po podwyżce tez w Moskwie znajdzie inspirację.

Obrazek użytkownika kat

16-07-2012 [22:46] - kat | Link:

a kto by się Bredzisławem przejmował!!!!! Jak zajdzie potrzeba zapłacę grzywnę za 11.11.2012 a wiem że i kilku moich znajomych się dołoży..... mars na zakazy / czytaj wspak/. Pozdrówka

Obrazek użytkownika 1235813...

16-07-2012 [23:54] - 1235813... | Link:

w tym milion byłoby w sam raz. W tamtym roku nie mogłem, ale w tym jadę, tylko się zastanawiam - brać szturmówkę, czy bejsbola ?

Obrazek użytkownika kat

17-07-2012 [06:02] - kat | Link:

wystarczy by ich PO-deptać..... nie potrzebne będą kije PO-bije....pzdr.