Ostatnia Przygoda Misia leminga „Misio w szambie"

Jak mawia Bredzisław Niedołęga Gafowicz pierwszy kibic III RP iż  wszystkie rzeki wpadają do morza tak więc idąc tym tokiem rozumowania należy stwierdzić że  wszystkie gówna wpadają do szamba . Obserwując „kariery ‘ zdrajców i przechrztów , którzy uczynili to PIS-owi można by było im nawet współczuć gdyby nie to że swoimi działaniami osłabili polska prawicę a to jest niewybaczalne .Platformiane szambo jest PO-jemne . Schemat działania jest ten sam , przed wyborami pojawia się grupka „reformatorów’ zabiera kilka szabel i tworzy nowo-twór polityczny .Najpierw miło polemizuje ,potem atakuje . To normalne zjawisko wytłumaczalne w psychiatrii .Wiecie państwo kogo najbardziej nienawidzi pożyczkobiorca ?...oczywiście pożyczkodawcy . A kogo najbardziej nienawidzi kłamca i oszczerca? Oczywiście osoby której obrabia cztery litery . Tak więc ci „ reformatorzy „ kluzikowo-ziobrowcy są już w drodze do szamba. Ale zajmijmy się Misiem lemingiem który właśnie dostąpił zaszczytu uroczystego wpadnięcia miedzy gówienka .Wyjątkowa kreatura polityczna i oszczerca z parciem na kasę i szkło .Miałem o nim kiedyś dobre zdanie ale to proszę państwa jest jak z odżywianiem się  , widzi się  smaczne jedzonko to się kupuje i zjada a po strawienie okazuję się że brzuch boli no i ten smród przy wydalaniu  nie do wytrzymania . Odbijają nam się te nasze wybory czkawką , bólem brzucha a czasami permanentnym rozwolnieniem . Dlatego  mówię wprost jeżeli z PIS odejdzie choćby jeden poseł i senator albo pojawią się kolejni „reformatorzy” należy ich czym prędzej wywalić na zbity Tusk a misiowi lemingowi  dedykuje fraszkę:

"oddał się platformie do dysPOzycji
i będzie się już oddawał w każdej PO-zycji
niektórych z własnej woli
pod rządami PO dupa boli"

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

07-07-2012 [09:34] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Koprofagia na niezaleznej.pl? Ale pojechałeś...a prosiłem!

Ad rem:

Z PiS-u juz nie ma kto odejść...wszyscy samurajowie odeszli,a zostali tylko...ciury obozowe i ci,których trzyma Shogun za twarz.

Nie za Twarz,tylko za twarz...Japonia rozróżnia takie terminy.

Błaszczak,Czarnecki,Kuźmiuk,Szydło no i Hofman...to jest sztab Kaczyńskiego!!

A jak Hofman odejdzie?

Wieczna opozycja z 20% poparciem?

A taka była okazja po 10.04.2010...kto doradzał Kaczyńskiemu!? Powinno sie go ściąć tępym toporem.

Przeciez na tej TRAGEDII mozna było odsunąć PO na wieki!!

Wygrać wszystko!!!

Prosze mi tu nie pieprzyć,ze "nie wypadało"!

Od Machiavellego po Metternicha i Talleyranda...NALEŻAŁO TO WYKORZYSTAĆ!!

A potem zrobić skruszona minę...i wyrżnąć platfusów do trzeciego POkolenia wstecz i wprzód!

ceterum censeo PO esse delendam---semper idem P.

Obrazek użytkownika kat

07-07-2012 [09:38] - kat | Link:

PIĘKNIE NAPISANE ...............podpisuję się pod tym , szczególnie podoba mi się te 3 PO-kolenia wstecz i trzy wprzód

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

07-07-2012 [09:51] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Te trzy pokolenia wstecz i w przód...to zapozyczone od Filipa II Macedońskieg,ktory uczył synka Aleksandra,jak zwyciężać i jak to później
wykorzystywać.

Popatrz Kacie...Tusk i Komorowski to "magistery" od historii i coś z tego wyniesli :-)
Nie spali na wszystkich wykladach...
Addio e ciao---P.

Obrazek użytkownika kat

07-07-2012 [10:24] - kat | Link:

Nie spali ale się uczyli ..... cholera wie gdzie , ale to dopiero lustracja PO-każe .Oni "wyniesli i wynoszą "od 1989 roku . Szlag mnie trafia z ta naszą SKUTECZNOŚCIĄ...

Obrazek użytkownika Janko Walski

07-07-2012 [10:47] - Janko Walski | Link:

Myśl, że TO NIE MOŻLIWE, by na oczach świata mordować Prezydenta i elitę kraju w dniu upamiętniającym ludobójstwo blokuje percepcję 70% Polaków do tej pory! Dla tych 70% to podstawowy argument przeciwko zamachowi. Oczywiście takie zachowanie jest całkowicie przewidywalne, co z pewnością zaważyło na wyborze metody eliminacji przeszkody w odbudowie imperium, jaką bez wątpienia byli bracia Kaczyńscy, Antoni Macierewicz, elita niepodległościowa kraju i środowiska utożsamiające się z nimi. Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz też mieli zginąć.

Co najmniej 30% pozostając pod paraliżującym wrażeniem metod Putina od początku brało pod uwagę mord, ale dopiero w kolejnych tygodniach i miesiąca nabierało pewności, m. in. dzięki aktywności takich osób jak p. Ewa. Te wątpliwości umieli wykorzystać Cisi ulokowani w otoczeni  śp. Prezydenta.

Jaki stąd wniosek? Zamiast rwać włosy, że czegoś nie zrobiliśmy pilnujmy by nowi cisi nie zaprowadzili nas na manowce. To nie prawda, że zostali Samuraje i zagrożenie nie ma. Po pierwsze cichym może zostać każdy i w każdej chwili nawet najszlachetniejszy z nas o czym powinien przekonać casus Piesiewicza , a po drugie jeden cichy może ustawić setkę samurajów jeśli będzie tylko dysponował ich portretami psychologicznymi, brakiem zasad i znajomością metod manipulacji ludźmi. 

Jak się pilnować? To bardzo obszerny temat. Sama świadomość zagrożenia jest przeszkodą, choć przypadek Sumlińskiego pokazuje, że nawet obszerna wiedza o metodach agentury i jej działaniach w przeszłości może nie uchronić. (Lichocki do gry operacyjnej przeciwko Sumlińskiemu wykorzystał cynicznie własną umierającą na raka żonę!). Kryterium kluczowym jest trafne rozpoznanie celów stawianych agenturze w danym momencie i tego co jest w stanie poświęcić by uwiarygodnić się by te cele zrealizować.

Obrazek użytkownika Reytan

07-07-2012 [12:33] - Reytan | Link:

Twoje prowokacje atakują PIS I Jarosława Kaczyńskiego.
Kto atakuje PIS jest WROGIEM POLSKI>
Hańba zdrajcom.

Obrazek użytkownika kat

07-07-2012 [13:23] - kat | Link:

Tusk ci w bronka PO-jacu