Cieszą się PO-lacy i U-kraina………………

Cieszą się PO-lacy i UUU-kraina , czas spłacania kopanego euro właśnie się zaczyna…….. Ko Ko Ko Komornik już  puka i stuka  itd…… Fajnie było ale się skończyło , po ulicach jeździły samochodowe choinki ustrojone na  biało-czerwono , naród uwierzył ze mamy super drużynę i super trenera .Mnóstwo wrzawy i hałasu i skończyło się .PO-lska górą i bomba kto nie wierzył ten moherowa trąba. Wrony Smuty (dawniej Orły Smudy) jako szanujący się piłkarze wzorem Pana na zagrodzie biegali w rytm PO-loneza , polskiego tańca chodzonego i tylko ci wstrętni przeciwnicy biegali łamiąc zawarty w szatni układ. Ech….. gdyby  tym Euro faktycznie zarządzała platforma to Fryzjer kupiłby kilku sędziów i Cesky sen Tuska by się spełnił . Zajęlibyśmy pierwsze miejsce a i Kosiorka by się zarobiła . A tak niebawem do  Beaty –fikowanej w Sądzie Rejonowym Sawickiej w Warszawie dołączą Ci którzy kradli , a ze kraść nie PO-trafią to skończą jako Beaty-fikowany Gang Olsena w walce z siepaczami PIS-wskimi  w nawie sportowej kościoła Zielonowyspowców . Mam takie wrażenie że na jesieni  ilość męczenników platformy ulegnie gwałtownemu zwiększeniu ….. no chyba że towarzysz premier przeprowadzi reformy zgromadzeń i wypowiedzi .No to wtedy proszę państwa mamy przechlapane gdyż będziemy prześwietlani od pasa w dół aby funkcjonariusze się dowiedzieli czy nie mamy platformy w dupie a moherowe bractwo dodatkowo będzie prześwietlane od pasa w górę czy nie ma Boga w sercu . Ciekawie się zapowiada jesień 2012 roku .Tuskowi udało się PO-dzielić Polaków na pół ,Targowica była uprzejma się przedstawić w gazetach i na wizji z imienia i nazwiska / łatwiej będzie wyłapać/ , obywatele coraz bardziej AK-tywni i że tak to określę mocno” zdenerwowani”. Ludziska zaczynają dyskutować o Polsce , PIS zapowiada ofensywę no to chyba będzie gorąca jesień . Mam nadzieje że uda mi się wykopać kilka TUSK-awek upss…. Kartofli z platformy i urządzić sobie święto pieczonego ziemniaka .  Kiedyś śpiewaliśmy ze na jesień zamiast liści będą wisieć komuniści ….. ale to był tylko taki żart bo w Polsce Zdrajcy nie giną , takie mamy mietkie serce , dlatego rozumiem smutek Morderców i Zbrodniarzy że nie są sądzeni w Polsce .Taki Hitler i Stalin to pewnie by jeszcze odszkodowanie dostali a Adaś jąkala by kazał się od nich odpieprzyć……. Sowieci  otrzymaliby zwrot kosztów za naboje wystrzelane w Katyniu a także zwrot kosztów transportu Polaków na sybir. I jak tu nie szanować niezawisłego Sadu ….. niezawisłego do tej POry.  Czekam więc na jesień i rozwój wydarzeń a państwa póki jest sezon zapraszam na tłuczone TUSK-awki z bitą platformą z sosem palikotowym.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

30-06-2012 [10:24] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Ostro jedziesz...tylko uważaj!
To nie jest Wesele,a także nie wszyscy sa na tym Weselu w butach!

Na temat sądów,prawa,sprawiedliwości i tym podobnych bzdur,napisałem komentarz u Rosemanna...zagladnij.
Arogancja i chamska bezczelność obecnie tu panującej gangreny [mam na mysli PRL bis] nie bierze się z POwietrza.

Od 2007 maja te swoje 30-40% i przejęli wszystko to,czego nie zrobił PiS w 2005 roku.
Ciemny lud lemingowaty jest straszony Kaczorem i oczyma Macierewicza.

A jak nie będzie posłuszny,nie zastosuje sie do "linii wicie i bazy" to sie znowu zrobi Mirosławiec,Smoleńsk i kilka spektakularnych
samobójstw.

Znajdź se na półce Ojca chrzestnego M.Puzo i porównaj...stosując POstęp od tamtych lat.
Dodaj współczynnik na KGB,GRU,SB,WSI,pomnóż to przez Unię bankową,UE,wyciągnij logarytm z Merkel.
Potem wszystko pomnóż przez 0.9 i zrób ! [silnia]

Jak Ci wyjdzie chaos i burdel,to zastosuj wykładnię Murphiego.
1."Nigdy nie ma tak żle,zeby nie moglo byc gorzej"
2."Jeżeli juz jest tak źle,ze nie może byc gorzej...to będzie!"

ceterum censeo PO esse delandam---semper idem