SĄDOWY OBŁĘD WAŁĘSY

Ponad trzydzieści lat temu trafiłem przypadkowo na człowieka, którego już po kilku spotkaniach uznałem za najgłupszego pośród wszystkich ludzi jakich w tamtym czasie zdarzyło mi się spotkać. Moja ocena nie wynikała z jakiejś zakodowanej niechęci czy uprzedzenia. Wręcz przeciwnie, było mi go wówczas nawet żal. Pewnie dlatego, że w tamtym czasie jego obezwładniająca głupota tak bardzo rzucała się w oczy, że draństwo i łobuzerstwo jakie się za nią kryło nie było jeszcze wyraźnie widoczne. Niezależnie od szczerego współczucia jakie dla niego miałem, czułem podskurnie, że jest to rodzaj głupoty w dużej mierze nachalnej i niebezpiecznej. Nie trzeba było wiele czasu abym dał sobie słowo, że dla swojego własnego zdrowia psychicznego nie bedę zwracał uwagi na nieszczęśliwą przypadłość mojego nowo poznanego „kolegi”.

Mój imiennik Lech, znany po latach powszechnie jako Bolek, nie ułatwiał tego zadania gdyż jak się wkrótce okazało, wyrzucanie z siebie porażającego szare komórki bełkotu, było jego najbardziej ulubionym zajęciem. Po każdym takim seansie, przysięgałem sobie, że będę się od tej zmory trzymał tak daleko jak to tylko możliwe. Miałem też prawdziwą nadzieję iż ta nieszczęsna postać zniknie z mego życia tak nagle jak się tam znalazła i problem przestanie istnieć. Życie postanowiło jednak trochę się mną pobawić i sprawiło, że nie tylko nie spełniły się moje nadzieje, ale też nie potrafiłem dotrzymać danej samemu sobie obietnicy. Tak więc nie tylko słucham do dzisiaj bełkotu Lecha-Bolka Wałęsy, ale jeszcze od lat katuję siebie i innych komentarzami na temat jego chorych wynurzeń. Czynię tojednak głównie dlatego, że to co niegdyś było tylko denerwującym zakłócaniem spokoju siedzących obok kolegów, zamieniło się dzisiaj w niebezpieczne sugestie słynnego „ mędrca Europy”.

Złotousty wódz rewolucji uraczył nas znów swymi „przemyśleniami”, których część mogłaby bez większych przeróbek służyć za scenariusz niezłego kabaretu. Niestety inna część tego bełkotu jest nie tylko mało zabawna, ale również niebezpieczna. Stało się to możliwe w dużej części dlatego, że najpierw uznaliśmy głupotę za rzecz normalną, a potem postawiliśmy tej głupocie pomnik. Tak więc nasz „symbol” dopada każdego możliwego mikrofonu i bredzi niemiłosiernie, nadwyrężając i tak wątły umysł.

Tym razem słynny Lech udzielając wywiadu równie bystrej „szalejącej reporterce” Monice Olejnik, postanowił uświadomić nas co do szkodliwości Radia Maryja. Nie zamierzam wypowiadać się na temat samego Radia, bo nie ma to tutaj znaczenia. Mędrzec europejskiej cywilizacji jak zwykle najpierw serdecznie mnie rozbawił. Zaczął od wyliczania jakiś niezwykle ważnych procentów i to o dziwo tym razem wcale nie alkoholowych, stwierdzając, że coś tam w działaności Radia Maryja jest nie tylko straszne, ale jak się wyraził: „niezbyt logiczne”. Przyznam szczerze, że nie myslałem iż dożyję czasów kiedy „nasz symbol” nie tylko użyje słowo „logika”, ale jeszcze poskarży się, że mu tego brakuje.

Ze szczerego ubawienia wyrwała mnie jednak szybko, już dużo mniej zabawna deklaracja, że Lech- Bolek jest „za calkowitym odebraniem możliwości głoszenia polityki w tym radiu”. Mimo tego, że pasuje to do innego słynnego stwierdzenia „mędrca”: „Miała być demokracja, a tu każdy ma swoje zdanie”, to jednak takie sugestie traktuję już bardzo poważnie. Pewnie dlatego, że za bardzo przypominaja mi podobne pomysły innego wąsatego jegomościa imieniem Adolf. Co prawda rzucając swoje hasło zamordyzmu nasz Bolek stwierdza w pierwszym momencie, że nie wie jak to zrobić, to jednak już nieco dalej podaje gotową receptę. Tą samą, którą stosuje od wielu lat. Stwierdza więc gniewnie: „Problemem są niesprawne sądy, które dawno powinny im dać taką nauczkę, żeby nikt takich rzeczy nie uprawiał i nie szkodził Polsce”. Przypomnę, że mówi to ten sam człowiek, który nas wyzwolił od zła wszelkiego i to w „pojedynkę i własnymi ręcami”. A mi ciągle i niezmiennie przychodzi na myśl ten słynny Adolf.

Spotkałem się kiedyś z teorią, że sądowe zapędy Wałęsy są objawem syndromu ofiary komunistycznego sądownictwa, która na skutek przeżytej traumy stała się naśladowcą swoich dawnych oprawców. Problem w tym, że Wałęsa nigdy nie był przez władze komunistyczne sądzony przez jakiekolwiek sądy! Jego jedyny kontakt z peerelowskim „sądownictwem” brał się z odwołania od zwolnienia z pracy, które słynny Bolek składał do Terenowej Komisji Odwoławczej.

Wiosną 1980 roku na proźbę Bogdana Borusewicza organizowałem publiczność na taka własnie sprawę Wałęsy przed komisją w Gdańsku. Kiedy zwyczajowo przyniesiono w teczce niekorzystną dla Wałęsy decyzję, ten przez długi czas uskarżał się nam na niesprawiedliwe potraktowanie go przez sędziów TKO. Dzisiaj uważa, że zabieranie podstawowych praw innym przy pomocy wyroków politycznie umotywowanych sądów jest prawem danym mu od Boga. Stronniczość tych sądów jest dla niego sprawą oczywistą i jak najbardziej zasadną. Jedynym problemem jest nie wystarczająco szybkie ferowanie tych wyroków.

Mówiąc o Radiu Maryja Wałęsa stwierdza: „Właściwie nie należałoby dotykać koncesji, pytanie polega na tym, jak przyspieszyć działanie sądów, żeby to się nie toczyło dwadzieścia lat ?” Wałęsa wyznał też, że słucha Radia Maryja, „…żeby wiedzieć co oni tam wyprawiają”. No cóż, raz nabyte nawyki podsłuchiwania i podglądania „co oni tam wyprawiają” zostają wyraznie na całe życie. Widoczna frustracja naszego narodowego Bolka bierze się najpewniej stąd, że dzisiaj nie ma już komu tych informacji sprzedać.

Lech Zborowski
wzzw.wordpress.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Nikon

10-01-2012 [10:26] - Nikon (niezweryfikowany) | Link:

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [04:36] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Dziekuje za rozpowszechnianie prawdy. Przy propagandzie glownego nurtu mediow to jedyna metoda.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika sarmata

10-01-2012 [10:36] - sarmata (niezweryfikowany) | Link:

Zarówno przez rządców PRL jak i starenowe ekipy.

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [04:39] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

I w tym jest cale niebezpieczenstwo. "Rozumem" tych glupcow staja ludzie, ktorych intelektualnych mozliwosci lekcewazyc nie mozna.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Gość

10-01-2012 [10:53] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

cóż sprzedajny prostak który dba tylko o własne cztery litery, musi to robić żeby synalkom zapewnić byt, najpierw synalek do uop teraz do eurolandu dzięki Tuskowi no i te kwity tw Bolusia cóż Polska to nienormalność gdzie szumowina zostaje prezydentem a tranwestyci i geje stanowią prawo. Boże miej nas w opiece.

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [04:42] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Pazernosci materialnej Bolek nie moglby ukryc nawet gdyby chcial, ale nie jest to jedyna motywacja jego szkodliwego dzialania. To caly trujacy koktail przeroznych instynktow. Wazne zeby to widziec i sprawiac zeby on o tym wiedzial.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika POLKA

10-01-2012 [12:08] - POLKA (niezweryfikowany) | Link:

POLECAM TEN LINK DLA DOPEŁNIENIA WIEDZY http://www.youtube.com/watch?v...!

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [04:46] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Dziekuje za namiar. To sa rzeczy, ktore powinny byc szeroko znane, a tymczasem gina w zalewie propagandy.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Dana

10-01-2012 [12:09] - Dana (niezweryfikowany) | Link:

żeby w momencie, gdy kraj ginie, dobijać jeszcze jeden z przyczółków wolnych od zdrady. A właściwie nie ma nic dziwnego w takim zachowaniu Bolka; dzisiaj wiemy, że ten łajdak cały czas zdradzał Polaków.
I nie ma się co łudzić, że ten inbecyl się zmieni.

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [04:48] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

To jest czesc umowy jaka zawarl ze swoimi dawnymi zlecenodawcami.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Gość d.m

10-01-2012 [12:11] - Gość d.m (niezweryfikowany) | Link:

Jak najbardziej zgadzam się określeniem myśli Wałęsy jako bełkotu,ale to już norma bo dawno ci co naprawdę mają coś do powiedzenia nie zabierają głosu,bo znowu trzeba przyznać rację jak się trafi na jakiegoś szalejącego dziennikarza to nigdy nie zdołamy by ktoś racjonalnie myślący nam mógł coś przekazać bo taki dziennikarz zawsze wie kiedy w pół zdania zmienić tok przemyślań które by nie odpowiadały jego wizji.
Co do przytaczania wizerunku Lecha do tego słynnego Adolfa to ja raczej jak zawsze słyszę przemawiać tego naszego Radka to go z nim kojarzę tylko brak wasów i wszystko by się zgadzało

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [04:51] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Slynnego Adolfa nasladuje dzisiaj wielu. W mysl powiedzenia "Jesli wedziesz miedzy wrony..."
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika magda31

10-01-2012 [12:25] - magda31 (niezweryfikowany) | Link:

jak sam powiedział,obłowił już się na tej"rewolucji".Czasem coś prawdziwego mu się wypsnie przez swą wrodzoną głupotę.
Ze zwykłej,ludzkiej przyzwoitości powinien raz na zawsze zamilknąć.Ale to nie ten typ człowieka.Bolek to człowiek bez honoru i umiaru.Sprzedał swą duszę mamonie i komunistom.Nieustannie łże i idzie w zaparte.Jego haniebne ataki na radio Maryja świadczą o podłości,miałkości i miernocie "wyzwoliciela"Polski od komunizmu.
Przyjdzie kiedyś taki czas,że wszyscy obywatele Polski dostrzegą prawdę o Wałęsie.Dotychczas tak się nie stało,dlatego dziś mamy w Polsce to co mamy.

P.S.Bezbłędna fotka!
Pozdrawiam Pana serdecznie!

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [04:58] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

W WZZach na krotko przed sierpniowym strajkiem Bolek podpisal sie pod idotyczna i haniebna wrecz petycja. Kiedy Andrzej Gwiazda zapytal dlaczego to zrobil, odpowiedzial: "bo moje nazwisko dawno nie chodzilo".
I to jest caly on.
Po tym wybryku praktycznie wylecial z grupy, ale to juz temat na inna okazje.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika ksena

10-01-2012 [12:45] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

a to jest mały,głupi , nieokrzesany prostaczek.Ale jak w takim razie ocenić ludzi z profesorskimi tytułami i dyplpmami,że kadzą i biją brawo takiej miernocie słuchając z kamienną twarzą idiotyzmów i bełkotu pozbawionego treści.Czyż nadanie mu idiotycznego tytułu ,,mędrca Europy''nie jest kpiną?I nie ma odważnego by przekłuć ten balon zadęcia i pychy jedynym celnym , pasującym i zrozumiałym dla niego słowem -spieprzaj?

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [05:04] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Niestety tego zjawiska wytlumaczyc nie potrafie. Podejrzewam, ze wielu z tych utytulowanych ludzi wie doskonale z jakim czlowiekiem maja do czynienia. Zamykaja oczy kiedy licza na taka czy inna korzysc. Nawet jesli jest to piec minut przed kamera.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Dana

10-01-2012 [12:46] - Dana (niezweryfikowany) | Link:

"...organizowałem publiczność na taka własnie sprawę..."
a mianowicie FAKT bezsporny; bez takich ludzi jak Pan, bez aktywnych i autentycznie ryzykujących ludzi takich jak Pan, bez wielkiego poparcia uczciwych Polaków, ten Bolek g....o by zrobił. Nawet wizerunek Matki Bożej przypiął na rozkaz swoich mocodawców. Więc czym on się szczyci; że to co otrzymał od Narodu, otrzymał za pomocą kłamstwa, oszustwa i wsparcia komunistycznych agentów. Zresztą; pozostała mu mentalność bolszewika i komunisty.

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [05:09] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Dziekuje serdecznie za slowa uznania. Mocno przesadzone , niemniej bardzo mile.Co do Bolka to zmienilbym stwierdzenie "niewiele by zrobil" na bardziej prawdziwe "niewiele zrobil". On byl i jest tylko narzedziem. Ciekawe, ze ci, ktorym sluzy maja dla niego najmniej szacunku. Beda go bronic gdyz jest pieczecia pod ukladem.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika SUPER KACZOR

10-01-2012 [13:51] - SUPER KACZOR (niezweryfikowany) | Link:

Mówiąc o Radiu Maryja Wałęsa stwierdza: „Właściwie nie należałoby dotykać koncesji, pytanie polega na tym, jak przyspieszyć działanie sądów, żeby to się nie toczyło dwadzieścia lat ?” Wałęsa wyznał też, że słucha Radia Maryja, „…żeby wiedzieć co oni tam wyprawiają”. No cóż, raz nabyte nawyki podsłuchiwania i podglądania „co oni tam wyprawiają” zostają wyraznie na całe życie. Widoczna frustracja naszego narodowego Bolka bierze się najpewniej stąd, że dzisiaj nie ma już komu tych informacji sprzedać.

Najśmieszniejsze jest to,że takie istoty jak Bolek nie są jednoznacznie określone w naszej historii.Ilu by się zdawało, ludzi na "POziomie"uległo fascynacji tego prostaka? Którego bełkot,był dla nich objawieniem.To nie była gra,ilu nawiedzinych, do tej POry nie wierzy że Bolek jest Bolkiem.To jest właśnie komizm i tragizm tej sytuacji.To tacy osobnicy jak Bolek i jego protektorzy oszukali 10 milionów ludzi którzy uwierzyli w SOLIDARNOŚĆ.A efekty tego widać dzisiaj wyraźnie.Ci co tak walczyli z "komuną"są ich teraz najlepszymi przyjaciółmi, nazywając czerwonych bandytów ludźmi honoru. Czy tak jak u Bronka w pałacu namiestnikowskim, gdzie znalazło schronienie całe POlit -Biuro byłej PZPR.

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [05:15] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Mysle, ze ludzie nie tyle ulegli fascynacji tym prostakiem ile nie majac dostepu do prawdy o nim nie mogli przyswoic sobie mysli, ze jego oszustwo moglo byc tak wielkie. Jak Pan to slusznie zauwazyl prawda o nim nigdy nie zostala w historii scisle okreslona, a to za sprawa kurtyny nieprawdopodobnej propagandy.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Bardzostaryagent

10-01-2012 [15:57] - Bardzostaryagent (niezweryfikowany) | Link:

Warto to PO-znać bliżej, ocenzurowany latami dokument:

http://www.youtube.com/watch?f...!

Obrazek użytkownika Szamanka

10-01-2012 [16:15] - Szamanka (niezweryfikowany) | Link:

Znajac jego biografie, wyczyny "prezydenckie" w Polsce i swiecie, uzaleznienie od procesowania sie, zaprzeczanie dokumentom, az sam uwierzyl w swa "swietosc", przyzna Pan, ze juz zadna terapia nie pomoze!
Mozna sie tylko dziwic, ze sa jeszcze sedziowie otwierajacy przewody sadowe w imieniu Walesy....

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [05:18] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Te sady to stary sowiecki patent praktykowany zarowno w PRLu jak i dzisiejszej Polsce. Glowne bodzce sedziow to zcasem strach, a czasem zwykly ped do kariery. Kiedys mowilo sie "Po trupach do wladzy".
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Gość  Ali

10-01-2012 [18:32] - Gość Ali (niezweryfikowany) | Link:

gdy media przestaną o nim gadać i pisać zdechnie w niebycie , on właśnie tym się nakręca i dalej sieje takie rozbieżności i podział ,gdyż wie że zawsze się znajdzie jakiś robaczywy rodzynek który go POprze

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [05:21] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Anna Walentynowicz proponowala w 2008 roku aby zaciagnac nad nim kurtyne milczenia. Kiedy zamilkna na jego temat propagandowe media to i my bedziemy mogli pozbyc sie niesmaku jego tematu, Tymczasem musimy mowic aby nie ustapic pola zaklamaniu.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Gość

10-01-2012 [19:11] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Moim zdaniem prostactwo umysłowe jest charakterystyczne dla tego typu ludzi tym bardziej sterowanych. pozdrawiam zbyszek

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [05:23] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Nic dodac nic ujac.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Janosik

10-01-2012 [19:44] - Janosik (niezweryfikowany) | Link:

Cytując S. Michalkiewicza (z pamięci) - Kto słucha Wałęsy sam sobie szkodzi.
Słuchanie nieskładnych bredni i oralnych wypocin Bolesława jest nie tylko stratą czasu ale i szkodą poniesioną na duszy i ciele. Wielki żal mnie ogarnia i sciska za każdym razem kiedy słysze na obczyźnie że Polandia kojarzona jest z Wałensom.

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [05:26] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Dlatego mozna go nie sluchac, ale trzeba mowic o nim prawde. Nawet jesli jest bolesna. Polska to nie on. Polska to miliony madrych ludzi i wiele dokonan z ktorych powinnismy byc dumni.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Jawa

10-01-2012 [20:44] - Jawa (niezweryfikowany) | Link:

Najbardziej szkodliwe dla Polski jest to , że ciągle tego konfidenta eksponują mendy telewizyjne ale co się dziwić w końcu swój ciągnie do swego.

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [05:27] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Nie mozna liczyc zeby to sie szybko zmienilo, ale mozemy byc pewni, ze te media licza na nasze zmeczenie i zaprzestanie przypominania prawdy.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Gość

10-01-2012 [22:11] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

proszę poprawić następujące wyrazy i sformułowania:

"podskurnie",
"najbardziej ulubionym",
"proźbę",

serdeczności, A.

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [05:32] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Dziekuje serdecznie za zwrocenie uwagi na bledy. Staram sie je zauwazac, a przede wszystkim ich nie popelniac. Nie jest to latwe kiedy po ciezkim dniu pracy znajke kilka minut w srodku nocy by oddac sie lekturze i jeszcze splodzic jakis krotki tekst. Pisanie nie jest moim zajeciem. Niemniej postaram sie byc bardziej uwaznym. Raz jeszcze dziekuje i pozdrawiam

Obrazek użytkownika Gość

10-01-2012 [23:20] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Zgadzam się całkowicie z krytyczną oceną Lecha. Mam 59 lat. Jestem lekarzem i kilka lat swojego życia poświęciłem idei Solidarności. W swoim czasie bez reszty zawierzyłem Wałęsie a teraz się tego wstydzę. Uważam, że w Polsce jest podobnych ludzi bardzo wielu, którzy na widok byłego przywódcy Solidarności czerwienią się ze wstydu jak buraki i przeklinają dzień, w którym Mu t.j. Bolkowi zaufali. Lech Wałęsa nie dość. że jest głupi i to nieprzeciętnie to w dodatku jest zdrajcą milionów najlepszych Polaków. Ta pegeerowska słoma do dziś mu nie wyszła z butów. A szkoda, miał swoje 5 minut. Mógł się odmienić lecz nie skorzystał z okazji jaką dała Mu Opatrzność. Pycha go rozdęła do monstrualnych rozmiarów. Jeszcze chwila i pęknie. Módlmy się za Niego bo tylko to nam pozostało...

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [05:37] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Panie Doktorze

Wielu z nas czuje sie zawiedzionymi. Nie zgadzam sie jednak z twierdzeniem, ze tak sie stalo gdyz zawierzylismy jakiemus niedorozwinietemu Bolkowi. Wierzylismy w idee i mielismy nadzieje. Przeciwnik byl i jest duzo silniejszy i przebiegly niz jakis uliczny cwaniak. On jest tylko narzedziem.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Jacek K.M.

11-01-2012 [08:10] - Jacek K.M. (niezweryfikowany) | Link:

uduchowiony Bolek

przeciętny Polak długo nie wiedział
że jego „duch swięty” na Kremlu siedział...

Wałęsa

bełkot co Matkę Boską w klapie poprawia
swięty układów, w sądach się zabawia...

Wałęsa a strajk w stoczni

przez dziurę w płocie motorówką wpłynął
i na czerwonym swietle z Narodem się minął...

wódz Wałęsa

mit trybuna i wodza to zwykła sciema
poza żądzą forsy i władzy tam nic nie ma...

Wałęsa w Magdalence

mędrek z POM-u
doprowadził do przełomu

ostatni wyrok Wałęsy

ostatecznie slepa Temida
sprawiedliwie diabłu go wyda...

odwaga Wałęsy

przeskoczyć płot miał smiałosć
ale nie własną małosć...

balsam Wałęsy

najlepszy balsam na wszelkie troski
mój kapciowy Wachowski!

Pozdrawiam Leszku,
Jacek.

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [15:12] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Jak zwykle doskonale.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Waldek

11-01-2012 [08:12] - Waldek (niezweryfikowany) | Link:

Pamietam jak za mojej mlodosci musialem odrzucac propozycje wspolpracy z urzedem skarbowym, milicja,PZPR,a Bolek jeszcze naszczuwa,gryzie, szarpie,a tak przy okazji to swiadomie na naszych oczach rodzi sie w BULU bolek2.

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [15:15] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

Pewne cechy charakteru po prostu sie ma. Bolek zaczynal bardzo wczesnie. W POMie donosil milicji, w wojsku WSW, a potem ...dobrze wiemy.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Stom

11-01-2012 [13:32] - Stom (niezweryfikowany) | Link:

Sam obalił komunizm? W tamtych czasach sam mógł jedynie obalić pół litra w swojej pakamerze!

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

11-01-2012 [15:16] - Lech Zborowski (niezweryfikowany) | Link:

I obalal czesto. Moze mi Pan wierzyc.
Pozdrawiam