Berlińska hipoteza...szalona ? Gliwice, reaktywacja ?

Widząc cała serie zadziwiających koincydencji... tusk plus sikorski w Polsce krytycznej nocy... szybkość działania koderastów, niemieckie media obecne na hucpie protestacyjnej... i nagła wiadomość z hitlerlandu a konkretnie z berlina z jakże sporą ilością polskich  wątków... zainspirowany tekstem kolegi blogera "rolnika z mazur" no i po przeczytaniu wiadomości z niniejszego, przyszła mi do szalona hipoteza... a może nie tak szalona jak się wydaje...
Mianowicie cała akcja była ukartowana przez siły tajemne... narracja miała mieć postać w stylu "polski faszysta z nienawiści do niemców i ich multikulti"... polska nienawiść... miała być obrazem w tle działań koderastów i totalniaków...  Jak na razie ktoś tłumaczy, że nasz rodak żył jeszcze i próbował trzymając kierownicę zapobiec katastrofie... ciekawe czy pojawi się narracja, że to on chciał jechać a szlachetny uchodzca chciał go powstrzymać... czy takie odwrócenie sytuacji jest możliwe ? Czemu nie w walce z polskim faszyzmem wszystkie chwyty dozwolone... już sam fakt, że prawdopodobny sprawca został wypuszczony... szczegóły można przeczytać u kolegi "rolnika z mazur" zwraca on uwagę na podkreślanie informacji...że to polska ciężarówka, nawet nr podano... (czy ktoś wie jaki nr i skąd była ciężarówka w Nicei ?)...
no i przednia szyba ciężarówki została ostrzelana...przez kogo ? czy może miało być, że policja ostrzeliwując polskiego fanatyka zapobiegła poważnej katastrofie...
Najbliższe dni a raczej godziny pokażą co się stało... mam nadzieję, że sprawca zostanie ujęty...jeśli zaraz po tym popełni samobójstwo albo jakiś wściekły, oburzony obywatel niemiecki go zastrzeli, to stawiam dolce przeciw orzechom, że siły tajemne przygotowały tę zbrodnie przeciwko Polsce...
Sami oceńcie...
W Gliwicach podrzucono martwe ciała przebrane w polskie mundury co miało dać pretekst do ataku na Polskę

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

21-12-2016 [10:58] - StachMaWielkieOczy | Link:

Jak zeznawali świadkowie pojazd jechał bez załączonych świateł. Najpewniej świeciły światła tzw dzienne ( włączane automatycznie) albo
postojowe.

Żaden kierowca zawodowy ... podkreślam ZADEN , zwłaszcza o godzinie 20 w zimie nie wybrał by sie w trase bez świateł mijania.

No chyba ze prowadzący widzi ze cos tam sie swieci ale w nowoczesnym kokpicie nie radzi sobie z odpowiednim ustawieniem załącznika świateł

Kokpit Scania

http://www.auto.de/magazin/cus...

Wiele ran klutych moze świadczyć o tym ze z biednego kierowcy przemocą "wyciągano " jak obsługiwać ten pojazd.

Inna rzecz.... powinno sie sprawdzic kto zamawiał ten transport i nie interesował sie sprawnym rozładunkiem ( w tej branży czas to pieniądz)
skutkiem czego Pojazd parkował pare przecznic od scislego centrum Berlina

Obrazek użytkownika mada

21-12-2016 [13:06] - mada | Link:

a w Gliwicach spokój

Obrazek użytkownika mjk1

21-12-2016 [18:32] - mjk1 | Link:

w Bytomiu też, ani jednego Niemca.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

21-12-2016 [11:31] - krzysztofjaw | Link:

Wie Pan

Też zastanawiałem się nad tą dziwną koincydencją czasową rożnych działań zdrajców Polski - totalniaków opozycyjnych.

Proszę zwrócić uwagę na znamienny fakt, iż piątkowe (i późniejsze) demonstracje KOD-u i opozycji były zgłoszone do warszawskiego ratusza kilka dni wcześniej, wtedy, gdy nikt jeszcze podobno nie wiedział, iż będzie jakaś hucpa w sejmie.

Całość została starannie wyreżyserowana, z planem szczegółowych działań - tak sądzę. I tylko jakoś dziwnie się złożyło, że kumulacja histerycznych zachowań opozycji nastąpiła po tym, jak rząd zapowiedział zmniejszenie sbeckich emerytur i rent.

Tusk we Wrocławiu przemawiał tak, jakby miał właśnie stanąć na czele obrońców Polaków przed wojną domową (to samo mówił Jaruzelski, który też bronił nas przed wojną domową i agresją sowietów).

Wcześniej była nieudana próba sprowokowania rozlewu krwi 13 grudnia, więc skupiono wszystkie siły na ponowne sprowokowanie rozlewu krwi na polskich ulicach w ostatni piątek. Niech Pan zauważy, że nawet jakiś KOD-er, Diduszko bodajże, nawet się położył na ulicy udając rannego i nieprzytomnego i jakimś dziwnym trafem były tam media niemieckie i filmowcy antypolskich stacji telewizyjnych a ponadto PO przygotowało od razu spot pokazujący jak PiS bije i rani uczestników protestu. Zdjęcie to ukazało się też w prasie w Niemczech... i gdy nie internauci, to ta prowokacja mogłaby się udać a tak stała się tylko zarzewiem żartów i szyderstw z opozycji.

Liczono, że w piątek zbierze się dziesiątki tysięcy demonstrantów i stanie się to początkiem polskiego Majdanu, a okupacja Sejmu miała tylko nie dopuścić do obrad posłów PiS.

Plan się rozpoczął i mimo klęski opozycji w zakresie doprowadzenia zamieszek na ulicach dalej - z rozpędu - był realizowany: blokada stacji TVP + D. Tusk na ulicach a dalej polski faszysta, który z zemsty za zamach stanu opozycji wjeżdża w Niemców i ich zabija lub zostaje zabity przed samym zamachem.

Wszystko było dograne, ale się nie udało ze względu na mądrość Polaków, aprobatę przez nich rządu PiS i mądrość samego rządu i prezydenta. A opozycja dalej chce okupować Sejm :)))

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-12-2016 [14:58] - rolnik z mazur | Link:

No tak informują, że to młody ( 92 rocznik ) Tunezyjczyk. Nie dość, że zgubił dokumenty ( Duldung ) to jeszcze i portmonetkę z kasą. Jak nic to jakiś zdesperowany " samotny wilk " i na dodatek pewnie wariat, a tak poza tym to najeźdźcy są cacy. Mnie też ta prowokacja gliwicka przeleciała przez myśl. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika MPJ 78

21-12-2016 [15:08] - MPJ 78 | Link:

Ja tam dostrzegam pewien niemiecki problem. Może to zabrzmi dziwnie, ale tym problemem nie jest terroryzm ale obłędne trzymanie się głupich koncepcji.

Weźmy taki Der Spiegel co pisze o o tym zamachu?

http://www.spiegel.de/politik/...

Tu macie rację. Uparcie powtarzają się informacje o tym, że ciężarówka jest z Polski "Scania-Lastwagen einer polnischen Spedition„. O sprawcy nie ma ani słowa. Poza podkreśleniem, że nie jest nim Pakistańczyk. Faktycznie można odnieść wrażenie, iż Niemcy chcą ten zamach przykleić Polakom. Tyle, że nie jest to jednostkowe wybielanie imigrantów, ale raczej kolejna odsłona tego samego wariatkowa.

Może niektórzy z was pamiętają zeszłoroczne ataki na kobiety w Kolonii? Niemieccy geniusze inaczej doszli do wniosku kto może za tym stać. odpowiedź brzmi Rosjanie! Pierwszy raz zobaczył info o tym na sputniku. Myślę sobie Rosyjska propaganda. Pewnie ściemnili by zrobić z Niemców totalnych głąbów. Rosja ma wiele za uszami, Putin nie raz i nie dwa udowadniał, iż umie i lubi grać nieczysto. Wydawało mi się jednak, że nikt nie może być tak głupi, by akurat napaści na kobiety w Kolonii przypisywać rosyjskiej inspiracji. Niby jakim cudem Arab, który białe kobiety widywał dotąd wyłącznie w filmach porno miałby potrzebować rosyjskiej inspiracji w traktowaniu Niemek tak jak to oglądał na filmach. Poszukałem innych źródeł i co?

http://www.dailymail.co.uk/new...

Ku mojemu rozczarowaniu okazało się że Rosjanie na swoim serwisie nie ściemniali. Niemcy dostali obłędu i to ich trzyma. Zrobią wszystko byle tylko nie przyznać się że przyjmowanie imigrantów było błędem. Będą zwalać winę szukać cudownych rozwiązań typu „relokacja” itd. ale nie przyznają się do błędu. Tak na marginesie oni już tak kiedyś mieli. Wtedy winę za wszystko ponosili Żydzi i Słowianie w tym Polacy i Rosjanie. Radiostacja w Gliwicach Z własnej głupoty rozpętali piekło i kiedy wszystko waliło im się na głowy, to receptą miała być cudowna wundewaffe.

Obrazek użytkownika Domasuł

21-12-2016 [16:19] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Nie znosze tego ich jezyka. Jak widze takie "Scania-Lastwagen einer polnischen Spedition" to już się we mnie gotuje :)

Obrazek użytkownika gorylisko

21-12-2016 [18:11] - gorylisko | Link:

panie kolego, wydaje się, że jeszcze mają nadzieję, że zamach da się przykleić Polsce...ale Matka Boża czuwa...w momencie gdy szmatławiec zmieni narrację będzie to znak, że cała ta operacja spaliła na panewce...
niech pa da znać proszę...